Skocz do zawartości
spooll

fajne strony hostingów?

Polecane posty

witam,

zajmuję się "webdesignem" (uch jaka górnolotna nazwa) i przeglądając strony www firm hostingowych żal mi d... ściska jak są kiepskie. i tu nie chodzi o to, że jakaś jest wyjątkowo kiepska (choć http://www.serwery666.pl/ to mój majowy top), raczej o to, że w ogólnym przekroju nie ma stron oryginalnych lub charakterystycznych. jasne sporo jest stron estetycznie-funkcjonalnych ale nuda wylewa się z nich poza monitor. ponadto jak doda się te wszystkie, serwery, mega giga super kompy, dospawane do znaczącej większości stron firm hostingowych oraz te wszystkie dupy z mikrofonem i wybielonymi wyszczerzonymi zębami przy napisie support to mnie ściska. przecież każdy wie, że zajadły admin serwera to zwykle opasły, zarośnięty goryl zalany drinkiem z coli, redbulla i kawy z popielnicą pełną kipów i biurkiem usranym kartkami, książkami, kubkami... czemu żaden hosting nie daje mi fotki niedomytego zaspanego admina? w końcu bardziej mnie przekonuje pracowity oblech niż stewardessa z mikrofonem na gęsiej szyi.

uff

wracając do rzeczy, czy zna ktoś fajne (podkreślam fajne) stronki hostingów? jeśli tak to proszę o linka (nic mnie oferta, liczy się tylko grafika i pomysł)

p.s. stronki maksymalnych porażek też mile widziane (miło się pośmiać z cudzego nieszczęścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam, chyba ja mam jedną ze słabszych stron w branży :( wrzucona "na chwile" ponad 2 lata temu przetrwała do dziś

i nawet stewardesse też mam ... może w końcu w tym miesiącu się to zmieni

 

PS. pozdrowienia dla klientów którzy pomimo to obdarzyli mnie zaufaniem

PS2. zdjęcia opasłego admina raczej jednak nie wstawię, bo takiego nie posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam...

aaa... active-hosting / active-games.pl jak ocenisz :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedomytego admina?? :( Hehe mamy na WHT kilku adminow i kilku znam osoboscie i smiem twierdzic ze oni sie myja :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne, że się myją ale jak jest porządny pad to myją się w zdecydowanym pośpiechu :( (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na odpowiedzi adminow moze powiedza jak to robia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj, przecież to są strony idealnie pasujące do opisu z mojego postu. bez urazy (w końcu w hostingu liczy się jakość usług),

imho obie są na dużym -

p.s. zastanawia mnie co to jest, przy napisach basic, standard i premium? :(

 

p.p.s. swojego czasu oryginalną stronę miało insane, zero grafiki wszystko jasne i czytelne (może nie powalające ale poza standardami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Poczekamy na odpowiedzi adminow moze powiedza jak to robia :(

 

kabina natryskowa + woda + mydelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funkcjonalnych ale nuda wylewa się z nich poza monitor. ponadto jak doda się te wszystkie, serwery, mega giga super kompy, dospawane do znaczącej większości stron firm hostingowych oraz te wszystkie dupy z mikrofonem i wybielonymi wyszczerzonymi zębami przy napisie support to mnie ściska.

 

To może rootnode.net

Tutaj żadna niunia z wytapetowanym pyszczychem nie błyszczy.

I nie ma kosmicznych serwerów zrobionych 3d maksie.

 

Poklikaj sobie w górne linki, warte uwagi to Status i Planeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Edart oj przesadzasz.. w swoim minimaliźmie jest dobrze!

 

Kusi mnie zacząć dyskusję o stronie Masternetu, ale znowu by się zaczęło piekło ; )

 

Swoją drogą fajny można konkurs zrobić.. że tam "na nową edycję strony internetowej istniejącej firmy"... tylko nie wiem jak to rozwiązać, że np. firmy, które nawet nie planują zmiany designu żeby w tym "brały" udział... tak z ciekawości... w sumie to by był niezły komentarz do aktualnych designów i wskazówka dla firm, które mają jednak nieciekawy dizajn... heh nagrodami by były gadżety, usługi i stopka, jeśli projekt by był tak rewelacyjny, że dana firma by go zaadoptowała : ) szansa na pokazanie się młodym, nieznanym projektantom i zdobycie wysokiej jakości usług (niby mało do "zarobienia" ale np. mocne konto na 2 lata to może być już równowartość 300-400zł, do tego jakieś kubki i długopisy i jest miło)... ktoś chętny do współpracy? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ktoś chętny do współpracy? : )

 

jak się coś wykluje to wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyszedł taki pomysł :(

Jak najbardziej jesteśmy chętni by wesprzeć "młodych zdolnych".

I z chęcią dodamy do nagród:

1x Konto ViEnterprise z naszej oferty :)

5x Konto ViSMall z naszej oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Dla młodego zdolnego damy VPS na rok za darmo (o parametrach porozmawiamy jak ten pomysł wypali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł z tym konkursem. Najlepiej jakby jedna osoba/firma wzięła to pod swoje skrzydła i ogłosiła na forum. Jak widać już nagrody mogą być ciekawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+

http://www.mediatemple.net

http://www.theplanet.com

http://www.slicehost.com

http://www.webfusion.co.uk

http://www.vps.net

http://www.enginehosting.com

 

Co do samego konkursu - chetnie sie przylacze. Moze i mlody juz nie jestem, ale... w wolnym czasie (o ile takowy znajde) cos poprojektuje.

A Panie kolego spool - moze pokaz swoje portfolio?

 

Pozdr

Maciek

www.pixsoul.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oja, to pierwszy mój pomysł, który został przyjęty tak gorąco! hehe... dzięki za wstępny entuzjazm!

 

A co do stronek, które bardzo wymagają porządnego liftingu to właśnie przybył wątek od nowej firmy hostingowej... jestem pewien, że sami zobaczycie co to jest : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Moim zdaniem jak chyba większości, strona danej firmy hostingowej powinna być lekka, czytelna z konkretami i przyjemna. Większość firm znanych na tym forum w mojej ocenie warunek ten spełnia. Sam zacząłem ostatnio na poważnie brać się za CS i na pierwszy ogień poszła kopia ,,freshowej" wersji Allegro. Pięć godzin dla takiego nowicjusza jak ja i pixel pixelowi równy :mellow: Swoją drogą jako osoba planująca w raczej nieco bardziej odległej przyszłości zajmować się projektowaniem stron, chciałbym w tym miejscu dodać wątek do tematu głównego pt: Na co zwracać uwagę, czego unikać itd.

 

Co do różnych stron to pod względem szaty graficznej/ czytelności i konkretów/ jakości i własnego odczucia najbardziej podobają mi się strony:

budgetvps.pl

dust.pl

masternet.pl

neteasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×