Skocz do zawartości
WPNJ

Nowy wygląd Allegro.pl

Polecane posty

Hmm wygląda jak szablon jak wyżej ktoś pisał, mi przypomina jakiś lay zrobiony na szybko w gimpie :)

Uwierz, w gimpie można też zrobić dużo dobrych rzeczy :).

 

Co do laya to mi się nie podoba, ale przeżyje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, próbuje właśnie taki sam zrobić w Adobe. Znajomy grafik stwierdził że dla niego to kilkadziesiąt minut ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląd to totalna porażka. Mimo iż mam rozdzielczość 1440x900, wszystko jest zbyt duże i nieczytelne. Kolory rażą, intuicyjność spadła, a całość wygląda jak by to robili jacyś gimnazjaliści. To już niektóre darmowe szablony są o niebo lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacyś gimnazjaliści.
Nie obrażaj chłopaków z gimnazjum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To wygląda jak taki serwis SEO - że generalnie same linki, żadnej zawartości.. odstraszające i burzące nieufność.. masakra.. pewnie coś się tam komuś pokiełbasiło i myślą, że wszyscy jadą na 22-calowych LCDkach i mają poziom estetyki jak 40-50letni byznesmeni z wiochy, którzy (piszę z doświadczenia) uwielbiają takie wielkie, 'czytelne' projekty...

 

SYF

a do tego pewnie kosztował z 10,000 PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo na nie. W moim wypadku nie chodzi o przyzwyczajenie, tylko odczucia estetyczne. Po poprzedniej zmianie wyglądu pochwaliłem ich krok, aktualnie jestem stanowczo za powrotem do starego wyglądu, bądź też znaczącą modyfikacją tego nowego. Szkoda że nie zrobili sondy przed podmianą wyglądu, lub też okresu przejściowego umożliwiającego przełączanie między layoutami i zgłaszanie sugestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tych co uważali, że poprzednie odświeżenie allegro było wieeelkim plusem. Allegro wyglądało dobrze i wyróżniało się profesjonalizmem i estetyką. Teraz to wygląda na serwis dla młodzieży i osób z dalekowzrocznością, nie będą potrzebować okularów ;/

Widzę tylko dwa plusy tej szaty graficznej :

- znaczek "kup teraz"

- mniej będę siedział na allegro bo moje oczy nie wytrzymają tych cukierkowych kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne to nie jest, ale nie można aż tak narzekać! :)

 

Na pewno po krótkim czasie przyjdzie odrobina przyzwyczajenia i nie będzie już tak źle.

 

Poza brzydką stroną główną, mam wrażenie, że część rzeczy jest lepiej. Np. "Moje Allegro" - menu po lewej to chyba trochę lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MiSi3kK, ale zmiany powinny być na lepsze, nie zaś na gorsze. A ta aż razi po oczach i to nawet w sensie dosłownym... "Moje allegro" mogło by być i tak rozwiązane, ale w normalnym wyglądzie, nie zaś w tym co jest. Sprawa layout'u, a rozwiązań to dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz się wejdzie na aukcje.onet.pl to to wygląda pięknie w porównaniu do tego co jest na allegro.pl :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole mi sie nie podoba ten styl, wyglada jak by kupili go na allegro, juz ladnieszy by byl jak by byl z jakiegos kreatora stron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No właśnie, oni się wypłacili na pro a jakiś początkujący nie jest daleki od zrobienia tego samego :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian w wyglądzie to narzędzia dla webmasterów w google też się sporo zmieniały, jak dla mnie na duży + :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×