Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Crazy Frog

Polecane posty

ale słodziutkie :P mnie wkurzają spoty, lecz sama taka piosenka akurat na mnie aż tak nie działa :) Ale gierka jak najbardziej fajna :)

 

Jaaaaaaaaaambaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem (i osobiście wykonuję) Ostateczne Rozwiązanie - nie oglądam TV (no chyba ze informacyjna or smth).

 

A przed żabą prawdę mówiąc trudno się ustrzec, więc przyda się chwila relaksu.

 

Co do samej postaci filmik ze wspomnianą żabą widziałem x lat temu jako pokazówka autora, a w tym roku firma Jamba wykupiła prawa do postaci i robi na tym naprawdę sporą kasę. To się nazywa pomysł na biznes, a nie jakiś niepewny hosting ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.jamba.pl :) jak dzwonie do żony to władowała mi C-Fa i teraz wie że to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe :P

Crazy Frog,

Ostatnio używałem jako gracz xywy Frogo więc, Crazy Frog było moim nju przezwiskiem. Wniosek? Wróciłem do Frogotten.

 

Ale żabcia wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

link magnet (dla shareazy, limewire, imesh, bearshare,xolox itp): magnet:?xt=urn:bitprint:GYH2F5KLFPIZUWFJWG7HNQMZXXWWLEKQ.AIQ4IYLDNAZ2ETVLVOUENRCRCAAGO7O

I3IKPWFY&dn=Axel%20F%20-%20Crazy%20Frog.avi

 

link ed2k (emule, edonkey itp): ed2k://|file|Axel%20F%20-%20Crazy%20Frog.avi|75876384|a1886a26d60f64cce76eacedc5eab611|/

 

super jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle z opóźnieniem ale owszem owszem żabsko jest fajniaste , szczegolnie jak sie w teledysku kołysze spiewajac ding ding ding ding ding ding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frog to fenomen prawie na taka skale jak mandaryna - niby kicz jak sie patrzy ale ludzie to słuchają ... siła marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×