Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
korys

Serwer ze zdalnym łączeniem do bazy danych

Polecane posty

Witam,

Poszukuję taniego (o darmowym nawet nie marzę) serwera www z możliwością łączenia się z bazą danych z zewnętrznego adresu IP. Serwera potrzebuję na jakieś 3 miesiące. Może być też sam hosting MySQL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze kazdy hosting oferuje taka usluge :P Ale polecam hekko z mojej stopki :) Ten najmniejszy pakiet starczy na baze tak mysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.nazwa.pl

www.home.pl

www.iq.pl (o ile dobrze pamiętam też powinno się dać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co ma Direct Admin'a bądź Cpanel (nie wiem jak to w innych jest).

I nie ma zablokowanego portu 3306 na firewallu :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co blokowac port , lepiej skip-networking w mysql i po sprawie. Wydaje mi sie ze duza czesc serwerow tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sporo hostingów ma włączony skip-networking. Hekko.pl bardzo fajny hosting, tylko jak dla mnie za drogi. Zdecydowałem się na netarteria.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre serwery np nazwa.pl mają taka możliwość ale za to jest blokowana ilość połączeń na minutę. Aby nie zajechać bazy z zewnętrznego serwera. Radzę zwrócić uwagę na takie limity. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Poszukuję taniego (o darmowym nawet nie marzę) serwera www z możliwością łączenia się z bazą danych z zewnętrznego adresu IP. Serwera potrzebuję na jakieś 3 miesiące. Może być też sam hosting MySQL.

 

VIPserv.org pozwala na polaczenia do mysql z zewnątrz. Można stworzyć dodatkowych użytkowników do połączeń zdalnych i przydzielić im uprawnienia do baz. Nie są limitowane ilości połączeń ani kwerend. Przy generowaniu ekstemalnych obciążeń (relatywnie do innych klientów) są limitowane ilości wierszy odczytanych "rows examined" na dobę (rzędy miliardów) co jest oczywiście dużo bardziej sprawiedliwe niż ilości kwerend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×