Skocz do zawartości
mw

HRD.pl (.pl za PLN 61 netto)

Polecane posty

ja mam, bardzo dobra firma... Wszystko załatwiane z papierami, nie wirtualnie... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

- niskie ceny rejestracji

- malo pracy przy podlaczeniu ich systemu

 

Minusy:

- pobieraja oplaty za wydawanie kodu AuthInfo (wiec osoby/firmy wspolpracujace z nimi tez dzialaja na tej zasadzie) - dla mnie to byl najwazniejszy element dla ktorego nie podjolem wspolpracy z ta firma.

- nie maja rejestracji domen globalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobieraja oplaty za wydawanie kodu AuthInfo (wiec osoby/firmy wspolpracujace z nimi tez dzialaja na tej zasadzie) - dla mnie to byl najwazniejszy element dla ktorego nie podjolem wspolpracy z ta firma.

 

Dziwne, kilka dni temu poprosilem o wydanie kodow authinfo do dwoch domen i dostalem je po niespelna 24h, oczywiscie nic nie musialem placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maja rejestracji domen globalnych

 

a ja próbowałem kilka razy przenieść moją domenę globalną do adresika i niestety mi się nie udało "Krok 1 z 3 błędna nazwa domeny"

 

ale ogólnie to jestem zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wygrzebałem świeższego tematu o HRD.pl

 

Jedno mnie u nich ostatnio zastanawia, otóż jak to jest dokładnie z tym ich automatycznym systemem księgowania wpłat np. za raporty?

Ponoć wpłaty księgowane są trzy razy dziennie, a moje akurat od pewnego czasu księgują się po pare dni...

 

Raz miałem nawet przypadek, gdzie wpłata czekała sobie parę dni, aż status zmienił się na "wpłata nieterminowa" no i cennik 'B', dopiero osobiście musiałem interweniować.

 

Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie wygrzebałem świeższego tematu o HRD.pl

 

Jedno mnie u nich ostatnio zastanawia, otóż jak to jest dokładnie z tym ich automatycznym systemem księgowania wpłat np. za raporty?

Ponoć wpłaty księgowane są trzy razy dziennie, a moje akurat od pewnego czasu księgują się po pare dni...

 

Raz miałem nawet przypadek, gdzie wpłata czekała sobie parę dni, aż status zmienił się na "wpłata nieterminowa" no i cennik 'B', dopiero osobiście musiałem interweniować.

 

Też tak macie?

 

U mnie wszystko ok. Szybko księgują. Ja im wpłacam z inteligo na inteligo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno mnie u nich ostatnio zastanawia, otóż jak to jest dokładnie z tym ich automatycznym systemem księgowania wpłat np. za raporty?

Ponoć wpłaty księgowane są trzy razy dziennie, a moje akurat od pewnego czasu księgują się po pare dni...

 

Mam tak samo, pomimo że zrobiłem przelew Inteligo -> Inteligo to nadal mam status "oczekuje".

 

PS. W jaki sposób mogę w HRD.pl zarejestrować domeny "dla siebie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. W jaki sposób mogę w HRD.pl zarejestrować domeny "dla siebie"?

Rejestrując się jako Abonent CSP? (ot tak na logikę) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie HRD to kicha. Na dzień dzisiejszy mam ponad 60 domen (wszystkich 80% to PL) współpracuje z nimi ponad rok i co mogę powiedzieć:

- panel... lepiej przemilczę bo zbyt wiele łaciny pcha mi sie "w palce"

- ceny, nie są złe ale są i tańsi

- obsługa klienta, jak wiatr powieje. Maile nie dochodzą a jak dojdą to odpowiedz jest po 2dniach albo i wcale (np. na pytania kiedy w panelu będzie można zobaczyć podstawowe funkcje). tel ? rano spią, wieczorem oglądają TV więc przy odrobinie szczęścia w porze obiadowej.

- sposób rozliczeń, raporty super sprawa. -> jedna rzecz która mi sie podoba.

- spóźnianie się z fakturami.

- DNSy... czekam już 6 dzień na zmianę... i nic

- panel i delegacja domeny, "host który jest skonfigurowany" dostał czerwona kartę zaś jak sprawdziłem z innego serwera gdzie "host nie jest skonfigurowany" to ba działa... ciekawe.

- ostatnio robie dns1 dns2 i dns3.... ok fajnie dns1 dziala reszta ma status offline ;] usuwam dns2 i 3 po 4 dniach "istnieje w bazie NASK" ok ;]

 

mówiąc krótko.. szukam czegoś rozsądnego, jak znajdę to uciekam. I raczej odradzam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie HRD to kicha. Na dzień dzisiejszy mam ponad 60 domen (wszystkich 80% to PL) współpracuje z nimi ponad rok i co mogę powiedzieć:

- panel... lepiej przemilczę bo zbyt wiele łaciny pcha mi sie "w palce"

 

- ceny, nie są złe ale są i tańsi
Ceny są ok, tylko zależy oczywiście przy jakiej ilości domen.

 

- obsługa klienta, jak wiatr powieje. Maile nie dochodzą a jak dojdą to odpowiedz jest po 2dniach albo i wcale (np. na pytania kiedy w panelu będzie można zobaczyć podstawowe funkcje). tel ? rano spią, wieczorem oglądają TV więc przy odrobinie szczęścia w porze obiadowej.
racja, mail w tej firmie praktycznie działa po interwencji telefonicznej.

 

- sposób rozliczeń, raporty super sprawa. -> jedna rzecz która mi sie podoba.
to raczej podstawa, tylko nie bardzo podoba mi się godzina ostatniego "księgowania wpłat dla domen zagranicznych" - zbyt wczesna pora.

 

- spóźnianie się z fakturami.

Faktury VAT do samodzielnego wydruku dostaje na drugi dzień po terminie płatności.

- DNSy... czekam już 6 dzień na zmianę... i nic
Nigdy z tym nie miałem problemu.

 

- panel i delegacja domeny, "host który jest skonfigurowany" dostał czerwona kartę zaś jak sprawdziłem z innego serwera gdzie "host nie jest skonfigurowany" to ba działa... ciekawe.
Również nigdy nie miałem problemu.

 

- ostatnio robie dns1 dns2 i dns3.... ok fajnie dns1 dziala reszta ma status offline ;] usuwam dns2 i 3 po 4 dniach "istnieje w bazie NASK" ok ;]
j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są ok, tylko zależy oczywiście przy jakiej ilości domen.
ceny akurat są zadowalające, nie widzę sensu szarpania sie o 4 zł.

 

racja, mail w tej firmie praktycznie działa po interwencji telefonicznej.
nio tylko że w ciągu ostatniego tygodnia się dodzwonić nie mogę.. ;)

 

Faktury VAT do samodzielnego wydruku dostaje na drugi dzień po terminie płatności.
nie... Kiedyś przysyłali papierowe za styczeń .. niestety dochodziły tak 20 lutego... Teraz jest że w okolicach 5 dnia następnego miesiąca przyślą mailem, i w tym samym czasie można ją sobie druknąć z systemu. Niestety ja już mam taki nawyk że wszytko oddaje 1st dnia miesiąca, i jak za cos płacę w styczniu to bym chciał mieć fakturę w styczniu :D Ale wszystko to są moje "grymasy" :D

 

Nigdy z tym nie miałem problemu.
to sprobuj teraz, wiem że ogólnie są z tym problemy ale dokonując te same czynności np w AZ trwały 2 dni i zostały wykonane... a tu ? ile "lat" mam czekać. A jak zadzwonię to pewno będzie jak ostatnio "nie rozumiem o co chodzi".

 

update

AZ uwinął się w 10h.

HDR- jeszcze nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam takie średnie doświadczenia z hrd, bardzo często panel szwankuje. Może to przypadek, ale akurat jak chce coś wprowadzić to nie działa.

Transfery domen leżały - zero reakcji.

 

Kiepski kontakt z obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HRD informuje już o nowych cenach

 

CENNIK DOMEN POLSKICH 2009 - obniżka odnowień

 

W najbliższych dniach zamieścimy go na stronie , teraz już jednak informujemy

że obniżone zostaną ceny odnowień dla każdego z progów w programie reseller.

 

Domena główna krajowa - nastąpi pomniejszenie cen o 20 PLN

domeny funkcjonalne - nastąpi pomniejszenie cen o 15 PLN

domeny regionalne - nastąpi pomniejszenie cen o 5 PLN

 

Pewnie ceny spadną u większości liczących się rejestratorów.

 

Kiedyś HRD był dla mnie prawie najtańszy z mnogością opcji w panelu, a teraz cenowo przebija ich OVH, do tego na monity o wprowadzeniu opcji na domenę, ciągle słyszę że mamy zamiar to wprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś HRD był dla mnie prawie najtańszy z mnogością opcji w panelu, a teraz cenowo przebija ich OVH, do tego na monity o wprowadzeniu opcji na domenę, ciągle słyszę że mamy zamiar to wprowadzić

Opcje na domeny mają już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opcje na domeny mają już od jakiegoś czasu.

 

A możesz podać, dokładnie gdzie, bo w panelu nie widzę, żadnego newsa o wprowadzeniu opcji też nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz podać, dokładnie gdzie, bo w panelu nie widzę, żadnego newsa o wprowadzeniu opcji też nie widzę.

W panelu nie ma ale generalnie jest i działa :) Pisz na maila do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×