Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałbym poznać opinie o mydevil.pl ponieważ na forum jeszcze ich nie ma, a się zastanawiam nad tym hotingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin.net.pl Tomasz Rzepka

ul. Reja 1/2

72-600 Świnoujście

NIP: 8551511019

REGON: 320536490

 

Masz inteligentne pytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i brak zdjęcia ładnej pani z infolini...

mzygmunt: męczący jakiś jesteś... czytać Ciebie nie idzie. ze 3 dni piszesz na forum a już mnie trochę oczy bolą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobisice nie korzystam z ich uslug, jednak dwa miesiecy temu duzo mailowałem z adminem w sprawie ich uslugi. Kontakt jest dobry.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i brak zdjęcia ładnej pani z infolini...

mzygmunt: męczący jakiś jesteś... czytać Ciebie nie idzie. ze 3 dni piszesz na forum a już mnie trochę oczy bolą;-)

 

Mozesz chyba skorzystac z opcji ignoruj. Wybacz ale kontakt telefoniczny przy dowolnym rodzaju hostingu dla mnie to podstawa . Obojetnie czy biore vps za 10 $ czy tez serwer z wyzszej polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę stary temat, 2 lata już minęły, więc przydałaby się świeża opinia.

Od paru m-cy mam konto na mydevil (przedostatni pakiet). Wziąłem je nie tyle dla shella, co dla hostowania strony i chodzi jak złoto. Do tego przy okazji niejako mogę sobie od czasu do czasu skorzystać z proxy do USA, kiedy coś tego wymaga wink.png Plus - mogłem odpalić własny serwer z svnem i aktualizacją jednej z gałęzi live oraz aplikację na RoR (redmine), czego na normalnym hostingu w takiej cenie bym zrobić nie mógł. Mimo wypisanych limtów, nie są one jakoś uciążliwe. Przeniosłem się tam z home i jestem całkiem zadowolony z działania strony i możliwości. Jest też java na osobnej maszynie, ale nie korzystam więc się nie wypowiem.

Poza sprawami technicznymi - kontakt z adminami jest znakomity (mimo braku telefonu) i bardzo łatwo któregoś z nich zapytać na IRC czy poprosić o instalację czegoś, aplikacji, gemu do rubyego, etc. Na maile też jest szybka odpowiedź. Oprócz próśb o instalację można też na IRC zapytać o pomoc i nie ma problemu z jej otrzymaniem, czy to od adminów czy użytkowników (jeżeli da się to po ich stronie zrobić).

 

Plusy:

- Spore możliwości - RoR, django, webpy, Java + możliwość odpalenia prawie każdego własnego oprogramowania i podpięcia domeny/subdomeny pod wszystko co się da odpalić po fastcgi (no i oczywiście php)

- Świetny kontakt i dobry support

- Dobra dokumentacja dotycząca systemu zarządzania kontem i poradniki odnośnie proxy etc

- Backupy codzienne dla wszystkich

- Kupa IP do wykorzystania (np jak ktoś chce pod SEO)

- proxy, vpn, ssh słucha na 443, 80

 

Minusy

- Jak ktoś lubi panele to niestety uświadczy - obsługa jest z samego shella, chociaż łopatologiczna

- Brak własnego php.ini (chociaż ponoć in-progress)

 

Dla mnie minusy są raczej mało istotne, no i w końcu to shell z hostingiem nie hosting z shellem. Ogólnie polecam jak najbardziej.

Edytowano przez Tril (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u nich kwestia dodania vhosta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich shella od kilku miesięcy. W tym czasie dodali tyle ficzerów że głowa mała.

Panel zarządzania kontem, maile, dżawa. Cytat "Cuda od ręki, a niemożliwe w dzień" idealnie do nich pasuje.

Wystarczy o coś poprosić na IRC i dosłownie w ciągu kilku minut jest efekt.

 

Nie ma problemów z płatnościami, stabilnością. W ciągu całej mej przygody na md, była 1 awaria której nawet nie zauważyłem. Bo był to kontrolowany reboot. Rozwijają się w tempie błyskawicy. Nic tylko polecać.

 

Szczerze nie wiem na jaką cholerę Ci do nich telefon, ale jestem pewien że bez problemu Ci go udostępnią.

Edytowano przez Arhu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś potrzebuje elastyczny hosting i konto shellowe, to jest to najlepsza oferta w tej chwili dostępna. Świetny kontakt mailowy a jeszcze lepszy przez IRC, także z załatwieniem czegokolwiek nie ma problemu. Admini to "ludzkie" stworzenia w tym wypadku i w razie jakiegokolwiek problemu czy nieogaru można śmiało pytać i otrzyma się odpowiedź. Ciągły rozwój i kolejne możliwości bardzo dobrze rokują na przyszłość tego "projektu". Gdy poprosiłem o jakąś formę obsługi proxy_pass to pojawiła się takowa w 4 dni, także jestem absolutnie zadowolony. W dwóch najwyższych pakietach, dostęp do serwerów Javy i Torrentów to miłe akcenty. Jedyne minusy jaki mi się nasuwają to, że człowiek przyzwyczajony do wyklikiwania wszystkie np w cPanelu, może mieć na początku spore trudności oraz, że nie wszystko ma możliwość odpalenia na FreeBSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaciekawił mne ten hosting i chciałęm się dowiedzieć czy istnieje u Państwa pulpit zdalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są te same skryptu przypuszczam w perlu czy pythonie, które miał/ma rootnode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ich klientem od chyba 3 lat (szczęśliwi czasu nie liczą), fakt nie jestem ogarnięty w tych sprawach, ale jeśli w jakiejkolwiek sprawię potrzebuję pomocy, zawsze mogę taką uzyskać na ich kanale IRC. Rewelacja, polecam.

small-logo.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ich klientem od kilku miesięcy, hostuję tam swoje strony oraz kilka innych aplikacji. Z czystym sercem mogę polecić tą firmę, po ostatniej zmianie na nowy serwer wszystko chodzi jeszcze bardziej wydajnie i bez awaryjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×