Skocz do zawartości
mdenis

Jaki webmail

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję jakiegoś zamiennika dla roundcuba i squirrelmaila, chodzi mi o jakiś taki ładny coś ala claros intouch, może macie jakieś jeszcze inne ??

 

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie sobie zaistalowałem demko atmaila, i właśnie o coś takiego mi chodziło.

 

Dzięki za nakierowanie ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem trochę internet i nie znalazłem informacji na temat trwania prac nad webmail'em Claros inTouch. Czy ten webmail jeszcze się rozwija czy prace nad nim stanęły w miejscu (strona http://www.claros.org/ nie działa)? Jeśli się rozwija, to kto aktualnie nad nim pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecna licencja dla Claros inTouch?

 

Jedne źródła podają Mozilla Public License, inne Claros Public License, a jeszcze inne GNU Library or Lesser General Public License (LGPL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Horde. Jest świetny. A może warto pomyśleć o Gmailu...? Jest opcja podpięcia rekordu MX i mamy darmową sporą pocztę, w domenie strony. A interfejs i funkcjonalność GMaila jest wręcz nieporównywalna z skryptami typu Horde nie wspomnę o dziadostwie jakim jest squirrelmail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto pomyśleć o Gmailu...?

A interfejs i funkcjonalność GMaila jest wręcz nieporównywalna z skryptami typu Horde nie wspomnę o dziadostwie jakim jest squirrelmail

A co, gdy z jakichś względów Google zablokuje ci konto?

PS: Ja tam i tak wole Exchange ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gmail ? Syf... po chyba półtorarocznej przygodzie z tym kontem (jeden z dyrektorów sobie to wymyślił no i mamy w firmie) nie zmienię zdania na jego temat.. mam automatyczne przekierowanie na ludzką pocztę, a temu całemu "G" dziękuję... dobrze, że Bing się pojawił i podobno zdobywa popularność, miałem już dość tego wszechobecnego, rządnego informacji tworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

troszkę odkopie temat, planowałem zakup atmaila wychodziło wtedy ~1700 zł, dziś patrzę nowa wersja która nie koniecznie musi sie podobać bez największej zalety czyli języka PL za jedyne ~3000 złotyszy. Czy naprawdę nie ma jakiegoś alternatywnego oprogramowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×