Skocz do zawartości
ramelof

Ustalenie cen skryptów

Polecane posty

Witam zastanawiałem się nad kupnem jakiegoś komercyjnego forum.

 

Na razie znalazłem IPB, vbulletin, oraz WoltLab.

 

Interesują mnie ceny za te skrypty na licencje dożywotnią z dostępem do pobierania nowych wersji. 

 

 

 

Polecacie jeszcze inne skrypty? Jak jest to możliwe to jakiś link do demka. Ewentualnie jakiś nulled na PW, żeby można było to przetestować.

 

Czy jakiś z darmowych skryptów jest w stanie dorównać tym komercyjnym pod względem funkcjonalności? Tylko nie phpBB3, bo nie mogę się połapać w tym nowym Panelu Administracyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Jeśli chodzi o IPB to nie ma już licencji dożywotnich, taką licencje możesz odkupić tylko od kogoś. Obecnie są 2 typy licencji standard (149$ i przedłużenie 25$) oraz bussiness (chyba 249$ i przedłużenie 50$). Jeśli zastanawiasz się nad wyborem to polecam IPB, a jak będziesz mieć z nim jakieś problemy to zapraszam na PW to chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena mnie trochę zraża jak na początek. To w takim razie jeszcze pytanie, z którego darmowego skryptu będę mógł w późniejszym czasie zaktualizować do IPB w miare bezproblemowe.

 

W grę wchodzi MyBB, SMF, ostateczność PHPBB3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Zależy na co ma być to forum.

Jak jakieś spore z dużymi wymaganiami odnośnie możliwości to tylko kombajny typu IPB, vB i MyBB.

 

Jeżeli mniejsze lub średnie to IMO phpbb3 lub SMF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner
Cena mnie trochę zraża jak na początek. To w takim razie jeszcze pytanie, z którego darmowego skryptu będę mógł w późniejszym czasie zaktualizować do IPB w miare bezproblemowe.

 

W grę wchodzi MyBB, SMF, ostateczność PHPBB3.

 

 

Praktycznie każdy, bo konwertery do IPB są płatne :) przynajmniej narazie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalzłem na stronie WoltLab wersje Light, którą tam bez problemu sciągłem. Myśle, że spróbuje na tym czegoś się nauczyć.

 

Wie ktoś może ile tam jest okrojone w porównaiu z płatną.

 

 

niestety, pomyliłeś fora.

 

Nie wyrywaj słów z kontekstu, było  napiane 

Polecacie jeszcze inne skrypty? Jak jest to możliwe to jakiś link do demka. Ewentualnie jakiś nulled na PW, żeby można było to przetestować.

 

 

Jeżeli dla ciebie kupno skryptu, który kosztuje przeszło 500zł tylko po to by sprawdzić i zapoznać się nie jest problem to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spore. Lite to 2.0 podczas gdy full ma już 3.0.8 a jest szykowana 3.1.

 

 

Hmm, to wytłumaczyłeś ;] Jak Adobe przejęło Macromedie to wydali tego samego flasha z nowym numerkiem, więc wiesz ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×