Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

5 urodziny forum WebHostingTalk.pl

Polecane posty

a ja mam pytanko kiedy będą nagrody wysłane ;) ??

 

Nigdy, Bartek zostawi wszystkie dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega chce piracić ?

nie ładnie tak drukować i samemu zrobić sobie.!

Hmm nie wiem dokładnie czy to było naruszenie praw autorskich, choć nie znalazłem informacji od Autora tego zdjęcia lub jego właściciela że jest możliwość rozpowszechniania tego Loga "5 lat web hosting talku" w dowolnej treści i formie oraz przerabiania dowolnie .Bardziej bym sobie coś trwalszego zrobił w postaci wyszywanego Loga na bluzie albo polówce chodź sama koszulka tez jest dobrym pomysłem oczywiście z tyłu z moim nickiem:)

 

zoozool: a może chmuri na tapete chce sobie wrzucic?

Qrcze z tapetą by było ciężko bo malutkie to zdjęcia nawet do wycięcia lub obróbki ;) ale już mam malutka,ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Nigdy, Bartek zostawi wszystkie dla siebie ;)

Dokładnie! W poniedziałek robię listę i kontaktuje się z osobami, których nie mam na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję adminowi oraz wszystkim którzy mieli swój wkład w rozwój forum 5 lat działalności :)

I dziękuje za smycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kto nie pisze postów równie dobrze może je tylko czytać i co wtedy też nie zalicza się do "społeczności" szeroko rozumianej oczywiście ?

 

Chyba żartujesz :) Spolecznosc to ludzie, ktorzy udzielają się na forum a nie sępią "czytając".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żartujesz :) Spolecznosc to ludzie, ktorzy udzielają się na forum a nie sępią "czytając".

Zgadzam się w 100% :) a tłumaczenie, że lepiej nic nie pisać niż spamować to naprawdę głupia wymówka... Albo się udzielasz, albo nie. Prosty podział  :) Konkurs jest rozstrzygnięty, więc już nie mamy nic do gadania, choć mógłby być próg przyznawania nagród np. 50 postów  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkurs jest rozstrzygnięty, więc już nie mamy nic do gadania, choć mógłby być próg przyznawania nagród np. 50 postów :)

 

Ależ macie bolączkę z tymi nagrodami :-) Konkurs miał za zadanie raczej nas zintegrować, może chociaż jedna osoba się skusi i dołączy do grona wypowiadających się osób ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ macie bolączkę z tymi nagrodami :-) Konkurs miał za zadanie raczej nas zintegrować, może chociaż jedna osoba się skusi i dołączy do grona wypowiadających się osób ? :-)

a dla mnie byłby to w tedy sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J/w - konkurs jest już zakończony i to że będziecie narzekać nic nie zmieni. Chyba nie myślicie że Bartek naglę wycofa się z konkursu i przeprowadzi go ponownie na Waszych warunkach? :).

 

Anyway, nawet jedno postowiec nosząc taką koszulkę reklamuje WHT :)

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w 100% :) a tłumaczenie, że lepiej nic nie pisać niż spamować to naprawdę głupia wymówka... Albo się udzielasz, albo nie. Prosty podział :) Konkurs jest rozstrzygnięty, więc już nie mamy nic do gadania, choć mógłby być próg przyznawania nagród np. 50 postów :)

 

 

@Lan Hikari - "... tłumaczenie, że lepiej nic nie pisać niż spamować to naprawdę głupia wymówka ..." - chyba sobie zartujesz, w dobrym tonie jest nie udzielanie sie w tematach o ktorych nie ma sie 'pojecia'

 

co do 'sprawiedliwosci' przyznawania nagrod nie wypowiadam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczenie, że lepiej nic nie pisać niż spamować to naprawdę głupia wymówka... Albo się udzielasz, albo nie.

 

Wiesz co... dziwne zachowanie, myślałem, że nikt nie lubi dyletantów.

Ale to Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Temat z nazwy dotyczy WHT, ale po postach widać co inne...

A nie, jest jedna perełka:

 

Gratuluję adminowi oraz wszystkim którzy mieli swój wkład w rozwój forum 5 lat działalności :)

I dziękuje za smycz :)

 

To ja zadam jedno sensowne pytanie:

 

Kiedy można spodziewać się dostarczenia koszulki?

 

:):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo spokojnie jak kocha to poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Czekam, aż mi przyślą smycze aby rozesłać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×