Skocz do zawartości
kolard

polWEBS

Polecane posty

Witam już od kilkunastu dni szukam dobrej oferty hostingowej. Zainteresowała mnie ostatnio firma polwebs. Oferta wydaje mi się całkiem atrakcyjna ale niegdzie nie moge znaleść jakiejś rzetelnej opinii o nich. Może ktoś z was korzysta z ich usług i mógłby sie na ten temat wypowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe (śmieszne), od kilkunastu dni szukasz i jedyne co znalazłeś to ofertę bez danych firmowych, z domeną zarejestrowaną 10 dni temu

i jeszcze udajesz że szukasz opinii na ten temat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawe (śmieszne), od kilkunastu dni szukasz i jedyne co znalazłeś to ofertę bez danych firmowych, z domeną zarejestrowaną 10 dni temu

i jeszcze udajesz że szukasz opinii na ten temat ? :)

krzaczory zrobią teraz wszystko dla reklamy  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie interesuja mnie mocno ograniczone darmowe hostingi a placic 200-400 złotych za nielimitowane konta tez nie chce. Dzisiaj na allegro znalazlem oferte polwebs. Jak sam zaóważyleś jest to nowość. Nie chce wchodzić w coś nowego i niepewnego dlatego pytam. Jeśli możesz mi coś o nich powiedzieć albo zaproponowac jakąś firme która da mi konto bez limitów i bez problemów za ok 75zł na rok to równiez słucham. W innym wypadku zatrzymaj te ... komentarze dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz mi coś o nich powiedzieć albo zaproponowac jakąś firme która da mi konto bez limitów i bez problemów za ok 75zł na rok to równiez słucham. W innym wypadku zatrzymaj te ... komentarze dla siebie.

spadłem z krzesła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz mi coś o nich powiedzieć albo zaproponowac jakąś firme która da mi konto bez limitów i bez problemów za ok 75zł na rok to równiez słucham. W innym wypadku zatrzymaj te ... komentarze dla siebie.

 

jak mi znajdziesz mercedesa nówke oryginał za 20tys. zł. to i pewnie takie konto:

bez limitów i bez problemów za ok 75zł na rok też się znajdzie.

mam wrażenie że nie bardzo wiesz o czym piszesz, skoro to nie jest reklama

to poczytaj różne fora opinie i będziesz wiedział dlaczego to co szukasz jest nie do znalezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jak najtaniej na rok ewentualnie na 6 miesiecy i kogos kto mi poleci coś innego niz "wpisz w google i znajdziesz na 1 stronie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łatwiej będzie każdemu coś doradzić jak opiszesz do czego potrzebne ci to konto, co tam będziesz trzymał,

bo nie przypuszczam abyś potrzebował nieograniczony transfer, który i tak jest fikcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie na stronie bedzie dużo grafiki, filmiki z youtube, fotoblog, czat, odtwarzacz muzyki i mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje umieścić temat w koszu, rozmowy o krzakach są chyba nie na miejscu. A tymbardziej dyskusje z nowymi 'ekspertami'.

 

PS. Czy ten szablon Wam czegoś nie przypomina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×