Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.ionic.pl

Z: Kraków meeting w kwietniu ?

Polecane posty

Z punktu widzenia osób postronnych, to wszystkie wypowiedzi dot. zlotów (czy to plany, czy to relacje z już istniejących) dają mi obraz tego, że banda warchlaków/świń po prostu urządzi/urządziła sobie całonocną libację, która niczym nie różniła się od zachowania tzw. "meneli" z pobliskiej budki z piwem.

...

...

 

o ja pie************

 

świętoszek się znalazł.... nie będę wypowiadał się za all... ale raczej tutaj znajdują się 'młode' osoby w większości (choć mogę się i mylić)....

 

A widać też, że nie byłeś chyba na 'porządnej libacji' w życiu.. no chyba, że nie masz przyjaciół i szukasz tutaj, to przepraszam najmocniej! ;f

 

A jak się bawić to bawić na całego... jedno jest życie przecież! tak na koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni meetnig był opisany w dość żałosny sposób, Firecio ma sporo racji ale jak zawsze pojechał po całości :P

Tylko, ze (przy zalozeniu, ze dobrze zrozumialem) nie dotyczylo to tylko ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widać też, że nie byłeś chyba na 'porządnej libacji' w życiu.. no chyba, że nie masz przyjaciół i szukasz tutaj, to przepraszam najmocniej! ;f

Zgadza się, nie byłem na porządnej libacji i wręcz nie zamierzam na takowej być.

A przyjaciół mam... którzy rozumieją, że...

A jak się bawić to bawić na całego... jedno jest życie przecież! tak na koniec :)

Że... Bawić się można na całego również całkowicie bez, lub z lekkim dodatkiem alkoholu.

Poza tym mały przykład z łódzkiego podwórka -

 

 

@ertcap - taki drastyczny opis (te dwa zwierzątka) dotyczył faktycznie tylko ostatniej relacji ze zlotu. Ale i w tematach przygotowawczych też za dobrze nie było - też zakłady co i ile kto wypije itp... co też zaczęło się też i w tym temacie.

 

A @Paweł_15 - przeczytaj tak może parenaście (np. tyle, ile masz w nicku) razy ostatnie zdanie mojej poprzedniej wypowiedzi :P

 

Z mojej strony EoT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie wiem, ostatnio było kulturalnie, picia dużo nie było. Rozumiem uwalić się i być grzecznym, toć żyje się raz. Ale uwalić się i robić zadymy to już przegięcie, a takiego z tego co mi wiadomo na żadnym zlocie nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ostatnio było kulturalnie, picia dużo nie było. Rozumiem uwalić się i być grzecznym, toć żyje się raz. Ale uwalić się i robić zadymy to już przegięcie, a takiego z tego co mi wiadomo na żadnym zlocie nie było :P

nachlać się..rzeczywiście kultura pierwsza klasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak picie/udostępnianie alkoholu nieletnim (btw. to jest dosyć mocno karalne).

 

Bez przesady czy alkohol to narkotyki ? Nie szkodzi w małych ilościach ... więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ludzie dajcie już spokój z tym chlaniem, co to prohibicja jakaś ? Ważne żeby sie umieć zachować po kilku piwach a nie robić za manela, czego ostatnio w Krakowie nie było... Wszystko było pod kontrolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasze dyskusje zniechęciły już zapewne 80% wstępnie zainteresowanych  :P po przeczytaniu tego tematu, nie dziwię, ze przy ponad 7000 zarejestrowanych userac tak niewiele osob jest na zlotach  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady czy alkohol to narkotyki ? Nie szkodzi w małych ilościach ... więc

w małych ilościach..widziałem te małe ilości w "opisie" "zlotu"

Podniecałeś się, że 2 dni do siebie dochodziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzucić na luz chłopaki ! ;F :P

 

Każdy lubi coś innego :P Ja tam lubie Hardcore.. inny woli się bawić z księdzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady czy alkohol to narkotyki ? Nie szkodzi w małych ilościach ... więc

 

 

Alkohol to narkotyk, w Polce legalny :P Niektóre nielegalne narkotyki są mnie szkodliwe od alkoholu.

 

Co do samego zlotu, Ci którzy się tak strasznie bulwersują, widać większość życia spędzają w domu, a ze znajomymi spotykają się na gadu-gadu. A Ci którzy tak się chwalili ile to ostatnio wypili też specjalnie lepsi nie są, skoro to dla nich takie przeżycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

wg. mnie nie chodzi o to co kto lubi, wiadomo, każdy lubi to co lubi :P ale prawda jest taka, że czytając tego typu relacje odnosi się wrażenie, jakby spotkanie nie było po to, żeby pogadać i dobrze się bawić a tylko po to kto się bardziej nawali. Bez obrazy ale to jest zachowanie gówniarza 13letniego, który ma możliwość pierwszy raz napić się alkoholu bo rodziców nie będzie a zostawili w barku 0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w małych ilościach..widziałem te małe ilości w "opisie" "zlotu"

Podniecałeś się, że 2 dni do siebie dochodziłeś.

W cale sie "nie podniecałem"

 

1.Doszedłem na nogach do domu wiec ja nie widzę problemu

2. Nie widziałem nigdzie na forum by się ktoś chwalił ile wypił

3. Na zlocie nie było kogoś kto miał 13 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×