Skocz do zawartości
soon

Hitme żyje?

Polecane posty

Witam,

 

od dwóch dni próbuje się dodzwonić do hitme. Głupia sekretarka z lektorem Ivona... na maila też nie odpowiadają. Czy tam w ogóle ktoś pracuje? Macie z nimi jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch dni próbowałem. Dopiero dzisiaj wieczorem udało mi się skontaktować tyle, że mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdę powiedziawszy nie wiem o czym mówicie. w ciągu ostatnich 48h dostałem od supportu hitme dwa maile. znaczy się - działają.

 

Tak ciężko faktycznie spróbować się skontaktować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Witam,

 

od dwóch dni próbuje się dodzwonić do hitme. Głupia sekretarka z lektorem Ivona... na maila też nie odpowiadają. Czy tam w ogóle ktoś pracuje? Macie z nimi jakiś kontakt?

 

Tylko uwazaj, bo jezeli osoba po drugiej stronie stwierdzi ze twoj telefon zmarnowal ich czas a dokladnie "jego" to zostaniesz naliczony -15 zl ....

a dokladniej Dominik Nowacki ..

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uwazaj, bo jezeli osoba po drugiej stronie stwierdzi ze twoj telefon zmarnowal ich czas a dokladnie "jego" to zostaniesz naliczony -15 zl ....

a dokladniej Dominik Nowacki ..

 

pzdr

 

telefon... telefon jest offline. znaczy: "wszystkie stanowiska są aktualnie zajęte"...

 

nie jestem klientem.. jeszcze nie... i chyba tak pozostanie

 

------

 

@crazyluki: czy ciężko się skontaktować? owszem. telefon głuchy, na maile nie odpisują, to niby jak mam się skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uwazaj, bo jezeli osoba po drugiej stronie stwierdzi ze twoj telefon zmarnowal ich czas a dokladnie "jego" to zostaniesz naliczony -15 zl ....

a dokladniej Dominik Nowacki ..

 

pzdr

 

Witam,

Jak się kupuje usługę Budgetową (bez supportu!) i zgłasza pilny problem, dodatkowo dzwoniąc na infolinię że nie działa ssh, co gdyby nawet samemu można naprawić przez konsolę wbudowaną w panel, technik przychodzi i okazuje się, że ssh działa w najlepsze ale komuś się zapomniało, że zmienił jego port to niechaj się potem nie dziwi, że technik informuje, że kolejna taka akcja będzie związana z zapłatą - bo już za tą akcje powinna być pobrana opłata - brak supportu wliczonego w cenę oferty Budgetowej BudgetVPS.pl w związku z możliwością "naprawienia" tego (nieistniejącego) problemu przez klienta samodzielnie.

 

Panie RuFiK - najpierw wiedza, potem opinie. Dodatkowo proszę aby były merytoryczne i zgodne z prawdą - nie my tu byliśmy winni.

 

Jeśli ma Pan problemy z obsługą VPSa zapraszam do migracji do oferty HitMe.net.pl.

 

 

 

Propos - Prośba do moderatora - proszę skasować dane osobowe pracownika z postów.

 

Sprawę z Panem soon postaram się wyjaśnić via PW - taka sytuacja (poza problemem wynikającym z przeoczeniem haczyka przy rekonfiguracji infolinii - poprawione) nie ma prawa mieć miejsca. Na maile odpisujemy na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył ale co ma wspólnego dział w którym opisywane są pady serwerów z nieodbieraniem telefonów przez jakąś firmę?Prośba ponowna tym razem moja do moderatorów o przeniesienie gdziekolwiek tego tematu bo on nie ma nic wspólnego z tym działem oraz późniejsze skasowanie mojego posta aby zachować porządek w wątku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×