Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Active-Hosting

wiem że nie zawsze tak działa jak to widać ale gdy zobaczyłem ich stronkę to nawet nie pisałem o szczegółową ofertę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W uproszczeniu tak, ale to nic nie zmienia. Chodzi mi o opinie jakości samego DC i łącz.

 

wiem że nie zawsze tak działa jak to widać ale gdy zobaczyłem ich stronkę to nawet nie pisałem o szczegółową ofertę...

Tiaa żebym Ci nie zaczął wytykać jaką Ty miałeś jeszcze 2m temu :P

 

A strona nie jest taka zła i co jak co ale dla DC nie jest tak ważna jak dla hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny takie w sumie ok, aczkolwiek

na podstawie informacji o łączach na ich stronie www stwierdzam, że to nie będzie najlepszy wybór.

Lepiej dopłacić kilka złotych i skolokować się u kogoś kto ma ciut lepszy zestaw łącz.

Konkretnych firm nie podam, dziś niedziela, dzień wolny od reklamy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też chętnie poczytam jakieś info,

może ktoś korzysta z usług tej serwerowni i przedstawi swoje wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz rozwinąć myśl?

Crowley + ACX + Teleglobe => to wszystko jest zapewne sprzedawane przez Crowleya i zapiete na jednym kablu.

Jako backup robi Netia - wielkosc tej radiolinii sugeruje, ze albo maja bardzo maly ruch albo backup po prostu nie da sobie rady z przewaleniem ruchu w szczycie.

 

//edit

ruch z Teleglobe'a idzie do nich przez Crowleya...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś nowe opinie o tej serwerowni? Trzyma ktoś tam jakiś swój serwerek? :) Chodzi mi głównie o możliwość wejścia (na stronie jest tylko w godzinach pracy) i jak przedstawia się ogólnie awaryjność tego interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak agregatu i koniecznosc deklarowania zuzywanego pasma to imho dwie rzeczy, ktore dyskwalifikuja te firme jako serwerownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby temat o kolokuj.pl jest ale spytam, żeby nie zakładać kolejnego. Jest coś lepszego w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad serwerem na własne, niewielkie potrzeby. Niewielki serwer, do tego 200GB transferu na miesiąc starczy. Możliwości jest mnóstwo, jednak wszystko daleko. Co prawda sam i tak nie będę koło niego chodził ale fajnie byłoby móc pojechać i zobaczyć jak to wygląda (dla amatora to ciekawa sprawa, hehe). Poza tym, trzeba wspierać rynek lokalny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×