Skocz do zawartości
MrBAD

Stabilny, tani hosting

Polecane posty

Witam.

Obecnie korzystam z usług pewnej "firmy", która ma już tutaj swój niepochlebny temat. Jest to co tu dużo ukrywać - krzak. Firma nie jest zarejestrowana, cena była kusząca więc do tej pory tam siedziałem. Ostatnio jednak coraz częściej hosting nie działa. Oni wiecznie coś naprawiają i wiecznie mają coś zepsute :) . Ostatnio 4 dni czekałem na naprawę mojego konta (bo inne działały) :) .

Chciałbym prosić was o polecenie mi jakiegoś hostingu, za którego będę mógł płacić co miesiąc. Chciałbym, by była to firma oferująca dobre usługi. W ostatnim czasie takich firm, lub krzaków się namnożyło i teraz wpisując w google "tani hosting" otrzymuję setki ofert różnego pochodzenia. Nie chcę ponownie trafić na taką "firmę" z której usług teraz korzystam, dlatego powstał ten temat. Myślę, że wystarczyłoby mi 1GB pojemności i 20GB transferu miesięcznego.

Jeżeli temat powinien znajdować się w dziale "Prośby" bardzo proszę moderatorów o przeniesienie :)

 

Czekam na wasze propozycje, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vipower?

 

Ile możesz dać zł m/c? :)

 

Tyle, ile będzie trzeba by dostać dobry hosting. Wiadomo - zależy mi na niskiej cenie, nikt na pieniądzach dzisiaj nie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Zapraszam do naszej oferty gwarantujemy stabilność w działaniu hostingu + kopie całego Pana konta co 24 h.

Możliwość opłaty sms w 3 pierwszych pakietach.

Pozdrawiam Damian Miodek Active-Hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba zainteresuję się bliżej ofertą active-hosting i właśnie tam zakupię hosting. Myślę, że pakiet Normal Pro będzie wystarczający i stosunkowo tani :) W sumie pewnie wybrałbym pakiet normal (jeśli na pewno zdecyduje się na A-H), ale boję się że 16 gb może nie wystarczyć, a zawsze lepiej jest mieć trochę więcej transferu niż miałoby go zabraknąć w najmniej odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurka! Znowu mi padło forum u krzaka.. Nie wyrabiam z nim, tylko użytkowników przez niego tracę :)

 

@Edart kolejna ciekawa oferta, będę musiał to przemyśleć bo nie mogę się zdecydować :)

 

Edit://

Czy w netzipie można płacić za hosting co miesiąc, czy trzeba na raz zapłacić za cały rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie tylko opłata roczna, jednak możemy też umówić się na płatności miesięczne, zaraz wyślę PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka! Znowu mi padło forum u krzaka.. Nie wyrabiam z nim, tylko użytkowników przez niego tracę :)

 

Tak z ciekawości co to za krzak ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą MZone Group.

 

Serwery w UK, Serwer Start od 2 złotych miesięcznie lub 22 złote rocznie1,5GB powierzchni dyskowej, 6GB transferu miesięcznie (już niedługo gratisowe podwojenie transferu na wszstkich kontach), oczywiście SQL, FTP itp.

Wszystkie konta obsługiwane przez cPanel. Backup co 24h.

 

http://mzone.pl/serwer_nottingham.html

 

Także płatności miesięczne, okres testowy 14 dni bez żadnych zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości co to za krzak ?? :)

 

Nie będę tutaj na razie mówił konkretnie, bo jak krzak zacznie działać to potrzebuje stamtąd jeden plik zabrać, a jak Pan to przeczyta to różnie może być :)

 

@MZone - podejrzanie tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę tutaj na razie mówił konkretnie, bo jak krzak zacznie działać to potrzebuje stamtąd jeden plik zabrać, a jak Pan to przeczyta to różnie może być :)

 

@MZone - podejrzanie tanio :)

 

Podejrzanie tanio? :) Taki mamy ustawiony cennik, poprostu od kilku lat nie mieliśmy podwyżki. Może dlatego ceny są troszeczkę niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to mam. Tyle ciekawych propozycji dostałem że nie wiem co wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto testowe u wszystkich, email o 1 w nocy i się przekonasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konto testowe u wszystkich, email o 1 w nocy i się przekonasz ;)

Oczywiste, że będziesz czekał;]

 

Bierz vipower.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konto testowe u wszystkich, email o 1 w nocy i się przekonasz ;)

 

I to jest dobry pomysł :D

 

 

Co do reszty:

 

Polecacie ViPower ponieważ macie tam swoje udziały, czy jako normalni użytkownicy? Szkoda że do swoich sugestii nie dorzucacie nic więcej poza suchymi propozycjami (np dlaczego ten hosting, a nie gdzie indziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjęło się, że jak ktoś poleca firmę to psy lecą za kością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę linuxpl.com miałem tam swoje forum phpbb przemo 1.5k użytkowników wszystko chodzi aż miło w ciągu roku 2 pady, raz dyski, raz zasilacz na dedyku. Masz DA, 2gb/25gb 70zł pół roku, miła błyskawica obsługa ;) firma działa już dość długo nie jest to żaden krzak, a jak nie to polecę A-H, miła obsługa uptime 99.9%, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Czyli co wywalili Cię?

Ja polecam NetEasy.pl

 

byś się pochwalił kontem w A-H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja :D Trochę się chyba OT robi ;)

 

Ja ze swojej strony polecę neteasy.pl (mobilethemes.pl - ta strona działa w neteasy.pl). Ewentualnie ViPower.pl. Testowałem i mi się nawet spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co wywalili Cię?

Ja polecam NetEasy.pl

 

Nie wywalili porostu, przeniosłem się do home.pl mam tam konto za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×