Skocz do zawartości
tomii

Darmowe subdomeny

Polecane posty

Znacie jakieś miejsca gdzie dostanę darmową subdomenę? A nie zwykłe przekierowanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie: alt.pl.

Ale na razie, póki nie będzie zaawansowanego skryptu, mogę dodać tylko ręcznie.

Jakby coś pisz na priv lub na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt to koszt 50zł na licencję bez limitu czasu, więc nie rozumiem jak można nie posiadac takiego skryptu  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrypt to koszt 50zł na licencję bez limitu czasu, więc nie rozumiem jak można nie posiadac takiego skryptu  :)

 

Do subdomen <subdomeny to nie są aliasy>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do subdomen <subdomeny to nie są aliasy>?

 

Przepraszam, mój błąd. Zagapiłem się na coś innego... Subdomeny i Aliasy to nie jest to samo  :) Ostatnio jakoś nie spotkałem ze skryptem do subdomen, sprzedawanym na większą skalę, a nie robionym specjalnie dla jakiegos serwisu... Temat chyba do zamknięcia, bo autor prawdopodobnie dostał subdomenę  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, już testuje podane propozycje.

Ale mam jedno pytanie czy potrzebuje 2 serwerów dns czy da się jakoś to zrobić na jednym systemie. żeby obsłużyć domenę/subdomenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, mój błąd. Zagapiłem się na coś innego... Subdomeny i Aliasy to nie jest to samo :D Ostatnio jakoś nie spotkałem ze skryptem do subdomen, sprzedawanym na większą skalę, a nie robionym specjalnie dla jakiegos serwisu... Temat chyba do zamknięcia, bo autor prawdopodobnie dostał subdomenę ;)

 

kiedyś widziałem skrypt subdomen pod directadmin za około 50 zł, jak znajdę to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak mam jeden serwer dedykowany i na nim dns to jak on siądzie to nie potrzebny mi zapasowy dns bo nie ma na co wskazywać.

No to da się wydelegować domenę na pojedyńczy dns?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to da się wydelegować domenę na pojedyńczy dns?

U większości registrarów tak - wystarczy, że będziesz miał jakieś ns1/ns2.jakaśdomena skierowane na ten sam IP. A jeśli registrar nie pozwoli, to pozostanie ci wysępić do serwera drugi adres IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×