Skocz do zawartości
No-Excuses

Prośba o propozycje.

Polecane posty

Witam serdecznie, już troche zniesmaczony szukaniem od rana do nocy dobrego sprzętu pod nasz hosting, mam prośbę do was o pomoc. Wiem, że to nie profesjonalne pytać tutaj was o pomoc... niestety to już ostatnia deska ratunku. Moi technicy (posiadam ich dwóch) jakoś pomóc nie chcą teraz czasu nie mają i inne wymówki. Otóż myślę o przeniesieniu się na nową lokalizacje, głównie z powodu sprzętu do pingów nie mam zastrzeżeń. Otóż myślałbym nad sprzętem od 900-1400zł /miesięcznie. Tak na około miesiąc-dwa na próbe jakości, nie chciałbym zawrzeć umowy na  12 miesięcy (dlatego na razie nephax odpada). Prosiłbym o kilka propozycji.. proszę mnie nie karcić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.serwerydedykowane.org/polskie-serwery/

 

Sprawdź BDC, szara.net

ew. http://datahouse.pl/ - nie wiem jak z jakością łącz pod serwery gier.. ale pod hosting www itd. jest ok :)

 

myślę też, że jakbyś zadzwonił do nephax to byś może coś z nimi wynegocjował z umową miesięczną z wypowiedzią wcześniejszą min. 30 dniową + opłata instalacyjna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

datahouse.pl- 10 Mbps Internetu w tym 1Mbps do TP i Świat (CIR 100) niezbyt jak na serwery gier, prosiłbym bardziej o konkrety być może jakaś firma może mi przedstawić oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@No-Excuses to łącze masz bezpośrednio wliczone już w cenę dzierżawy, jak chcesz więcej to dokupujesz, tak jak to wszędzie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg.. jednak naprawdę widać potrafisz prowadzić biznes... dzwonisz i dowiadujesz się ile kosztuje prawda dodatkowy/e mbit/y do TP prawda? trudne nie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phenom ma małą wydajność, klienci uciekają jak słyszą LIVENET. Poza tym chciałbym rozwijać firme, a nie wiem jak z pingami na datahouse.pl wole nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phenom ma małą wydajność, klienci uciekają jak słyszą LIVENET. Poza tym chciałbym rozwijać firme

 

 

No to brać kilka maszyn

AMD Athlon X2 4200+ - AMD Athlon X2 4800+

2 GB ramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem leniwy, lecz szukałem już w wielu firmach i nie znalazłem tego czego bym oczekiwał. Chciałbym też zmienić procesor AMD na Intel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pisałeś do którejś firmy z prośbą o indywidualną ofertę? myślę że tak Ci będzie łatwiej.

bo szukasz prawdę powiedziawszy - na około.

 

 

Wal bezpośrednio od DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to tak zostawiam livenet. Wynajme na próbe sprzęt z tych i zobacze jak będzie popyt to zostawie to jako drugą lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o tą firme. Jeśli są jakieś zastrzeżenia proszę mówić.

 

EDIT: Dowiedziałem się, że tracą pakiety i niezbyt się nadają, dlatego ponawiam prośbę o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem uruchomione serwery gier w datahouse.pl, wszystko działa bez zastrzeżeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chodzi o tą firme. Jeśli są jakieś zastrzeżenia proszę mówić.

 

EDIT: Dowiedziałem się, że tracą pakiety i niezbyt się nadają, dlatego ponawiam prośbę o pomoc.

 

w tychy24 nie bawił bym się. Ostatnio 4 dni nie działała strona główna, ani serwery gier (zonegame.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×