Skocz do zawartości
MotoFilm

Hosting pod renomowany portal motoryzacyjny

Polecane posty

Witam,

 

Prowadzimy ceniony portal motoryzacyjny - miesięcznie naliczamy około 1 000 000 odsłon, oraz 5 000 wizyt dziennie. Aktualnie posiadamy serwer na nazwie, który krótko mówiąc, strasznie nas rozczarował. Dostosowaliśmy się do ich potrzeb, a mimo tego nadal są z nimi problemy.

 

Szukam hostingu, który zagwarantuje 2 000 GB na rok, z 10 GB pojemności. NIE AKCEPTUJE ŻADNYCH DURNYCH PARAMETRÓW BEZPIECZEŃSTWA, które na nazwie mnie wykończają.

 

Cały portal umieszczony jest na joomli 1.0.15, mamy mało komponentów. SZUKAMY STABILNEGO KONTA.

 

Bo to, co się dzieje na calu, czy nazwie, to jest po prostu nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można wymagać braku limitów czy parametrów bezpieczeństwa w hostingu współdzielonym, przecież to jest praktycznie najniższy lub najniższa cena utrzymania strony.

Kup sobie dedyka to będziesz mógł robić co chcesz na nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje jest normalne na shared hostingu.

Pomijam fakt używania joomli na takim poważnym projekcie, chodzi o to że moze zużywacie mało miejsca ale zasobów prdukcyjnych maszyny sporo przy takim ruchu. Zainteresujcie się serwerem dedykowanym z administracją i to powinno rozwiązać Wasze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyznacz jeszcze budżet pod swoje przedsięwzięcia. Będzie Ci o wiele łatwiej coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam hostingu, który zagwarantuje 2 000 GB na rok, z 10 GB pojemności. NIE AKCEPTUJE ŻADNYCH DURNYCH PARAMETRÓW BEZPIECZEŃSTWA, które na nazwie mnie wykończają.

 

Cały portal umieszczony jest na joomli 1.0.15, mamy mało komponentów. SZUKAMY STABILNEGO KONTA.

 

Bo to, co się dzieje na calu, czy nazwie, to jest po prostu nienormalne.

 

I myślisz, że ktoś pozwoli zajeżdżać serwer wart kilka/kilkanaście tyś za 300zł rocznie? Wszystko ma swoją cenę i limity. Za wymagania płaci się dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zmień Joomla na 1.5.x bo 1.0.x to dziura wielka jest. Polecam VPS czy Dedykowany. Jaka lokalizacja serwera ? PL, Niemcy, UK, USA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj jest problem - budżet. Za wielkiego nie mamy i na dobry serwer dedykowany nam nie starczy.

 

oferta poszła na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie myśleliście o zmianie skryptu? na coś wydajniejszego? Np. Drupal + VPS porządny?

Będziesz teraz każdego na drupala namawiał?:P

 

Hmm a z reklam są zbyt niskie dochody? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień Joomla na 1.5.x bo 1.0.x to dziura wielka jest. Polecam VPS czy Dedykowany. [...]

 

 

a na jakiej podstawie takie stwierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drupal duzo wydajniejszy nie jest, przy 5k dziennie zaden polski hosting cie nie utrzyma. ogolnie joomla nie jest taka zla, jest kilka serwisow majacych po kilkadziesiat tysiecy uu dziennie i jakos dzialaja. ale fakt, na dedyku.

 

dla ciebie najlepszy bedzie wg mnie jakis vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Joomla tak ale trzeba uważać z aktualizacjami. Wersje 1.0.x to mi dość szybko hackowano pomimo stosowanych zabezpieczeń, 1.5.x mają lepsze zabezpieczenia, wydajniejszy silnik ale wada jest taka że mało komponentów do niej jest (Legacy jest do bani ! ) Ja na przykład zrobiłem sobie na najnowszej Joomli Bloga i spisuje się na razie dobrze. Joomla 1.5.9 + jeden wgrany szablon, zadnych innych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×