Skocz do zawartości
Kitan

VPS do gier-max 65zł

Polecane posty

Witam. Jak w temacie szukam dobrego vps, najlepiej polska firma, serwery w polsce, niskie pingi.

 

 

Zastanawiam się nad webh.pl oferta premium, ale jak chce się stawiać serwer do gier transfer mniejszy o 50 %. Ale nie jestem zdecydowany.

 

Jakie inne jeszcze polecacie do 65zł, w miarę transferu no i żeby uciągnął ten serwer.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Webh - nie ma co się zastanawiać, serwer w centrum Polski dzięki czemu świetne opóźnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HitMe.net.pl lub BudgetVPS, oba stoją w Polsce, z tym że w Budgecie będzie wyższy ping do TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Może i tak. Webh.pl ma dużo plusów:

-szybki support

-serwery w polsce

 

Chyba czas na webh :)

 

Edit:// Ale na budgecie nie można stawiać do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Może i tak. Webh.pl ma dużo plusów:

-szybki support

-serwery w polsce

 

Chyba czas na webh :)

 

Edit:// Ale na budgecie nie można stawiać do gier.

 

Tak to jest, jak się samemu pisze regulamin a później się go zapomina :)

 

PS. Gdybyś chciał sprawdzić pingi na serwerze VPS webh, zapraszam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HitMe.net.pl lub BudgetVPS, oba stoją w Polsce, z tym że w Budgecie będzie wyższy ping do TP.

 

Tu jest cos innego, jak z BudgetVPS wreszcie? Mozna postawić tylko nie gwarantujecie dobrego polaczenia na serwerze tak? (ping,loss) itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest cos innego, jak z BudgetVPS wreszcie? Mozna postawić tylko nie gwarantujecie dobrego polaczenia na serwerze tak? (ping,loss) itp?

 

NA BUDGETVPS NIE MOŻNA STAWIAC SERWERÓW GIER. Tak trudno już przeczytac regulamin?;)

Marek się pomylił, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja post przed Twoim dałem link + przytoczyłem odpowiednie wpisy w regulaminie.

 

marekxbx pewnie nie doczytał do końca postu i napisał o swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja post przed Twoim dałem link + przytoczyłem odpowiednie wpisy w regulaminie.

 

marekxbx pewnie nie doczytał do końca postu i napisał o swojej ofercie.

I?

aegnor i tak chyba nie zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I?

aegnor i tak chyba nie zrozumiał.

 

Denerwujesz mnie człowieku, cały czas cfaniakujesz przez internet...

Czytalem regulamin BudgetVPS i wiem doskonale ze serwerów gier nie mozna stawiac... lecz wyraznie jest napisany Temat : VPS Do gier max 65 wiec nie mow ze Pan Marek mogł przeoczyc nazwę tematu chyba nie klika w pierwsze lepsze i pisze swoją ofertę tylko wyjasnia sprawe jasno i z góry nie zakładaj "Aegnor i tak chyba nie zrozumiał" Nie zrozumiec to mogę tylko ze jestes pewnie jeszcze nie pełnoletni i popisujesz sie przed całym wht a tak naprawde robisz z siebie błazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwujesz mnie człowieku, cały czas cfaniakujesz przez internet...

Czytalem regulamin BudgetVPS i wiem doskonale ze serwerów gier nie mozna stawiac... lecz wyraznie jest napisany Temat : VPS Do gier max 65 wiec nie mow ze Pan Marek mogł przeoczyc nazwę tematu chyba nie klika w pierwsze lepsze i pisze swoją ofertę tylko wyjasnia sprawe jasno i z góry nie zakładaj "Aegnor i tak chyba nie zrozumiał" Nie zrozumiec to mogę tylko ze jestes pewnie jeszcze nie pełnoletni i popisujesz sie przed całym wht a tak naprawde robisz z siebie błazna.

Chłopcze Marek nie przeoczył nazwy, tylko pomylił się z tym budgetvps..

 

jak z BudgetVPS wreszcie? Mozna postawić tylko nie gwarantujecie dobrego polaczenia na serwerze tak? (ping,loss) itp?

No widzę jak wiesz.

dobra koniec ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kitan spróboj, wybierz łacze dla GIER poniewaz jezeli nie wybierzesz mozesz trafic na maszyne który jest postawiony w zagranicy i ping 180-200 Cie nie zadowoli.

Vps-Hosting.pl

 

Chłopcze Markowi nie przeoczył nazwy, tylko pomylił się z tym budgetvps..

 

Znów zaczynasz? Naprawde jestes zenujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwujesz mnie człowieku, cały czas cfaniakujesz przez internet...

Czytalem regulamin BudgetVPS i wiem doskonale ze serwerów gier nie mozna stawiac... lecz wyraznie jest napisany Temat : VPS Do gier max 65 wiec nie mow ze Pan Marek mogł przeoczyc nazwę tematu chyba nie klika w pierwsze lepsze i pisze swoją ofertę tylko wyjasnia sprawe jasno i z góry nie zakładaj "Aegnor i tak chyba nie zrozumiał" Nie zrozumiec to mogę tylko ze jestes pewnie jeszcze nie pełnoletni i popisujesz sie przed całym wht a tak naprawde robisz z siebie błazna.

Największego błazna to Ty z siebier robisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×