Skocz do zawartości
Gość DamianM A-H

dylemat telefoniczny

Polecane posty

Gość Active-Hosting

Witam wszystkich.

Mam dylemat.....

Co wybrać...... LG KU990 czy Samsung F480 ?

Wiem że niebawem wyjdzie N96 w Polsce (nie znam dokładnej daty ale póki nie ma to o niej nie myślę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
N96 jest już w erze :)

 

o :) to możne do marca będzie w orange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bawiłem się samsungiem żadnej rewelacji:) moja e61 ma więcej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
E71??

 

też fajny :D:) ale coś mnie ciągnie do dotykowych ekranów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zdecydowanie odradzam model N96, model który testowałem miał zwieszki, ogólnie chodził tragicznie wolno przy zajętych 100 mb na 16 GB możliwych. Ogromny plus tego telefonu to wyświetlacz który jest rewelacyjny, niestety bateria jest za słaba jak na takie możliwości telefonu. Zapoznaj się z E90.

 

Jeśli chodzi o dwa modele które wymieniłeś, miałem przez pewien czas samsunga, działa bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już ludzie z Ery zawracają głowę telefonami i przypominają o kończącej się umowie, wciskając bajery żeby tylko zostać. Wezmę sobie Sony Ericssona C702, sprzedam i kupię coś z Symbianem. Zastanawiam się nad E71, E90, E66 :D Dobre telefony, polecane i chwalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam LG KU990 i muszę powiedzieć że telefon jest w miare ok :D Decyzja należy do Ciebie, przecież nie możemy wybierać za Ciebie telefonu. Poczytaj który telefon co ma i sam wybierz najlepszy dla siebie :)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N96 masakra, miałem dwa tygodnie i cieszę się z powrotu na n95 8GB :) Kupić już można na nokia.pl :D

 

Jak chcesz dotykowy to poczekaj na 5800 lub n97, które mają się zaraz pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbyś napisał 6310i NOWESIE no to klasyk a tu takie badziewia że szkoda gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
LG to ja mogę mieć suszarkę ... :D

 

hehe wiem o co Ci chodzi albo lodówkę bo np nagrywarki LG albo innego podzespołu do komputera tej firmy bym też nie kupił. Zastanowię się nad nokiami i samsungiem F480 coś wybiorę dzięki za podpowiedzi i rady mam nadzieję że do marca wejdzie coś nowego do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padła wyżej propozycja Nokii E71, 2 tydzień jestem w posiadaniu i naprawdę sobie chwalę, a w abonamentach jest dostępna chyba wszędzie. Dla mnie wymienione przez Ciebie marki czyli LG i Samsung nie oferują nic sensownego jeżeli chodzi o rynek telefonów komórkowych...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

będzie Nokia E66.

Uznałem, że nie są mi potrzebna zabawki jak N95

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budżetu, osobiście posiadam teraz Nokie 8800 Carbon Arte, lecz strach z tym telefon się po mieście poruszać. E90 - bardzo fajny telefon, ew. E71.

Co byś nie wybrał, będzie to wybór trafny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Nokia E71, naprawdę super telefonik. Symbian działa zaskakująca szybko, klawiaturka troszkę malutka da sie jednak wytrymać. WiFi działa super, nawet wykrywa bezpłatne Hotspoty i niezabespieczone sieci.

 

Telefonik ładnie działa na GPS, chociaż Nokia Maps nie przypada mi do gustu za bardzo.

 

No i bateria, wyjątkowo dobra i długo trzyma.

 

Miałem kilka telefonów pracujących na Symbianie, E71 jest chyba najlepszy (nie licząc poczciwej 6630). Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×