Skocz do zawartości
bear007

[wirtualny] Tani hosting z możliwością ustawienia zewnętrznej nazwy com.pl

Polecane posty

Witam,

 

Mam bardzo skromne wymagania. Potrzebuję hosting z obsługą tylko PHP (nie musi być nawet MySQL), max. 100 MB, max. 1GB transferu na rok. Hosting powinien pozwalać na przypisanie nazwy strony .com.pl którą zarejestrowałem już u innego dostawcy domeny. Interesuje mnie jak najtańszy hosting, maksymalnie 50 złotych brutto na rok. Chciałbym też w miarę możliwości móc przetestować hosting przed opłaceniem go. Proszę o polecenie firmy z wyłączeniem poniższych które już przetestowałem i mi nie odpowiadają z różnych przyczyn:

 

- netarteria (trudności w kontakcie z adminem)

- cba.pl (obsługuje tylko domeny jednoczłonowe np. .pl)

- hostingi darmowe (nie obsługują podpinania domen)

- 8p.pl (inne trudności)

- netlook.pl (inne trudności).

- netstrefa.pl (problem z logowaniem się)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do MasterNET.pl działającym na rynku prawie 5 lat.

Serwer typu CLASSIC w cenie 42,70zł brutto powinien spełnić Pańskie wymagania.

Oczywiście ma Pan czas na przetestowanie usługi przez 14 dni.

 

Może jednak warto opisać na czym polegają 'inne trudności', czy zawartość strony będzie zgodna z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na linuxpl.com, pakiet 1gb:

- 1000 MB pojemności

- 10 GB transferu / miesiąc

- 7-dniowy okres testowy

- MySQL 4.1/5, PHP 4/5, CGI

- Tanie rozmowy tel. (VoIP)

- Panel administracyjny,SSH

- Installatron, SiteBuilder

- Domena .info gratis!

 

48,80 zł brutto / rok

 

Sam korzystałem z usług tej firmy i mogę ją polecić, dobry kontakt (zawsze się można dodzwonić, na gg też cały czas ktoś siedzi), szybkie i stabilne serwery (hetzner). Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 zł. na rok to nie dużo. Ale jakby było coś jeszcze tańszego to bym nie miał nic przeciwko, nawet z niższymi parametrami.

 

Co do strony to będzie ona miała przynajmniej 2 funkcje czyli a) testowanie nowych rzeczy :) będzie robić za failover jeżeli mój podstawowy hosting zawiedzie.

 

Więc nawet tranferu dużego nie będzie na niej, dlatego wlasnie dopytuję się o eko.

 

Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webd.pl, mają pakiet mini za 40zł, ja nigdy z ich usług nie korzystałem, ale z tego co słyszałem sporo osób korzysta i nie narzekają :)

 

I jest jeszcze http://modernhost.pl/, właśnie ich testuję i nie jest źle :)

Mają serwer mini za 45zł/rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

możemy zaoferować konto:

 

200mb miejsca

1 baza danych

12Gb transferu rocznego(1GB miesięcznie).

 

Konto takie to koszt 14,03

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam bardzo skromne wymagania. Potrzebuję hosting z obsługą tylko PHP (nie musi być nawet MySQL), max. 100 MB, max. 1GB transferu na rok. Hosting powinien pozwalać na przypisanie nazwy strony .com.pl którą zarejestrowałem już u innego dostawcy domeny. Interesuje mnie jak najtańszy hosting, maksymalnie 50 złotych brutto na rok. Chciałbym też w miarę możliwości móc przetestować hosting przed opłaceniem go.

 

Myślę że takie możliwości powinien oferować każdy praktycznie hosting na rynku. Ja polecę http://vipserv.org/ - 7 dniowy okres testowy i konto testowe zakładające się automatycznie po wypełnieniu formularza zamówienia. Ew. można przetestowac konto demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te inne trudności to np. to, że konto jest aktywowane dopiero po odebraniu przelewu.

Witam, nie wiem czy dobrze zrozumiałem... Jeżeli miał Pan na myśli modern HOST to mamy 7 dni okresu testowego, a konta są aktywowane po sprawdzeniu danych Klienta (na ogół następuje to raczej szybko). Często zdarza się, że ktoś wciska cokolwiek na klawiaturze by tylko przyjęło mu formularz, więc stąd to aktywacja po sprawdzeniu. Ale w wielu firmach tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×