Skocz do zawartości
Linux

[opinie] ViPower.PL

Polecane posty

Drugi raz odpowiem, że nie chce z powrotem swoich pieniędzy. Zapłaciłem przecież za usługę, którą wy odpowiednio świadczycie.

Sprawa z faviconem- każdy widzi, że to błahostka. Raczej nikt nie będzie się tym sugerował przy zakupie. Zniżka: skoro była na nią szansa dlaczego miałem się nie zapytać? Gdyby nie dało rady to zapłaciłbym normalną cenę.

Zrobiłeś ze mnie trudnego klienta, który potrafi tylko narzekać. Cofnijcie się o kilka stron. To był okres, w którym z usługi byłem tak zadowolony, że każdego dnia chciało mi się pisać na tym forum - jesteście niesamowici. Tym razem wszedłem by opisać konkretne zaobserwowane w ostatnim czasie problemy. To źle, że czasami zadam pytanie, zasugeruję, zgłoszę czy się o coś upomnę? No tak, dla was najlepiej jakbym siedział cicho i nie robił problemów.

Naprawdę nie rozumiem dlaczego od razu takim wylewnym tonem wypisałeś mi swoje żale... Zamiast tego lepiej gdybyś odniósł się do informacji w mojej opinii. Może mi się przywidziało, może kłamię a może da się to wszystko jakoś inaczej wytłumaczyć?

 

Tak po za nawiasem, nie rozumiem też reputacji mojego posta. Czy to znak, że ludzie nie chcą aby pisać tutaj o problemach?

 

Pewnie coś lepszego jest, ale nie jest tutaj tak tragicznie żeby od razu uciekać :) Przynajmniej jeszcze nie jest.

Edytowano przez evolucja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak btw wyprzedzając nowy w sumie temat i nie podajemy konkretnej jeszcze daty w niedługim czasie migrujemy z hostingiem na nowy sprzęt:

 

serwer www:

HP DL 120 G7 z Intel Xeon E3-1230 (3.20GHz/4-core/8MB)

16 GB RAM

4 x 450 SAS 15K w Raid10 hardware, kontroler P410/512MB z podtrzymaniem

bateryjnym

 

serwer mysql:

HP DL 120 G7 z Intel Xeon E3-1230 (3.20GHz/4-core/8MB)

16 GB RAM

3 x 60 GB SSD w Raid5. OCZ Technology, Szybkość interfejsu dysku: 600 MB/s; Szybkość odczytu: 535 MB/s; Szybkość zapisu: 480 MB/s

 

 

dokładną datę i plan rozpoczęcia / zakończenia migracji podamy każdemu klientowi przez maila, oraz jeszcze parę dodatków typu:

- program partnerski

- markowe serwery dedykowane HP z dyskami SATA/SAS w sprzętowych kontrolerach RAID od 259zł netto / mc !

- nowe oferty / usługi

 

 

Po szczegóły zapraszamy wkrótce na WWW.

Kurcze, aż mi ślinka cieknie, aby sprawdzić jak takie coś w praktyce będzie się sprawdzać - czy faktycznie będzie wzrost wydajności serwera, czy będą serwisy chodzić szybciej, itp :) Czekam na info kiedy zostanie to wprowadzone i z jakim skutkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem chyba o FTP. Czy ktoś z was zauważył wolniejsze łączenie się z serwerem? U mnie już nie zawsze działa to "od pstryknięcia". Czasami w ogóle nie łączy, jak teraz na przykład:

Status: Znajdowanie adresu IP dla evolucja.vipower.pl

Status: Nieudana próba połączenia z "EAI_NODATA - No address associated with nodename".

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

 

albo łączy dość długo. Od 2-3 miesięcy tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogłbym prosić o IP Testowe serwerów VPS? To wasze własne DC ? Dodatkowo na jakim sprzęcie stoją (chodzi mi o procesor)

 

Mam usługę w vihost.pl ale aż mnie kusi by przenieść się do vipower :)

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Aż przed chwilą sprawdziłem FTP na shared vihost.pl - działa od pstryknięcia :)

 

Om mówi o vipower a ty vihoście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 11 miesiącach czas wystawić kolejną opinię na temat vipower.

Zaczynałem tam od zwykłego współdzielonego konta, później przesiadłem się na resellera (którego mam do tej chwili).

Support - przesiadłem się z prohostu, a tam miałem odpowiedzi w 5-10 minut, tu mam przeważnie do godziny i... jestem zdecydowanie bardziej zadowolony, bo odpowiedzi redagowane są w pełnych zdaniach. Wiem, że po drugiej stronie klawiatury siedzi człowiek, a nie bot, który zawsze odpowie "ok.".

Na początku myślałem, że będzie brakowało mi ssh, zwłaszcza przy przenoszeniu stron do vipower, ale wystarczy tylko otworzyć ticket z prośbą o wrzucenie pliku na serwer i po kilku chwilach jest już na wybranym koncie.

Za to zdecydowany plus.

Z FTP nigdy nie miałem problemów, zawsze śmigał szybko, nie było problemów z rozłączaniem.

Moje i klientów strony śmigają, wszyscy są bardzo zadowoleni, zarówno z dostępności jak i szybkości generowania i ładowania się stron.

Aż boję się jak to wszystko będzie śmigać po przesiadce na jeszcze szybszy sprzęt ;) .

Ogólnie - chłopaki (Paweł i Mateusz) mają ode mnie mocną 5 za support i jakość usług.

A cena? Pewnie znalazłbym tańszego resellera. Ale wolę zapłacić dychę miesięcznie więcej i mieć pewność, że rano nie będę miał 30 nieodebranych połączeń, bo komuś strona/poczta nie działa.

Ogólnie - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie mam problem z pewną błahostką, mianowicie nie mogę skonfigurować klienta email. Za każdym razem dostaję błąd o niewłaściwym loginie/haśle, niezależnie od programu (thunderbird, windows mail, profimail). Konfiguracja wg zaleceń, czyli:

 

user: kontakt@domena.pl

pass: takie_jak_ustawiłem

pop3. mail.domena.pl

smtp: mail.domenta.pl

 

portów nie zmieniałem, szyfrowanie SSL.

 

Do webmaila (każdy z nich strasznie zamula) mogę zalogować się bez problemu.

Wysłałem maila do supportu i czekam na odp, ale wiadomo że co parę głów to nie jedna wink.png

 

Pozdrawiam

Edytowano przez boogeyman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety też nie zadziałał, dodatkowo wysłałem testowego (z webmaila) maila Z skrzynki i doszedł bez problemu, mail wysłany NA skrzynkę niestety nie. Poczekam jeszcze z godzinkę na odpowiedź, jak będzie nie odpowiedzą, zadzwonię do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I problem błyskawicznie rozwiązany, przyczyna leżało po mojej stronie ;)

 

Sorki za post pod postem, ale nie mogę już edytować poprzedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę ponarzekam. Przez ostatnie 2 tyg jest masa lagów, codziennie po kilka razy strasznie muli serwer...Po 10 min przechodzi, jednak to nie jest raz na dzień, a kilka.

Edytowano przez zorg12 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie to żebym nie był zadowolony z Vipower bo jestem ale czasem jak koledzy powyżej mam niesmak w działaniu serwera porpzez jego mulenie i czasami braki w dostepie do poczty

Edytowano przez spectra (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku godzin właśnie na kontach hostingowych jest tragedia, wszystko działa bardzo długo, albo wyskakuje błąd wczytywania strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dobrą opinię o tej firmie, żeby nie było, że tak żalę się ;) Zawsze szybko reagują na zgłoszenia użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bok@vipower.pl zamiast wylewać swoje żale na forum. wink.png

to było do mnie ? :P ja sie nie żaliłem tylko opinie wyraziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×