Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DamianM A-H

Nowy rok 2009

Polecane posty

Dla mnie te fajerwerki całe to strata pieniędzy i po co kupowac, skoro pójdę to zawsze jakiś głuptasek się znajdzie co kupi jakieś ładne:)

 

A impreza bardzo udana;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ja byłem na działce było 10 lasek i nikt oprócz mnie nie walił, tak jak przypuszczałem więc to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahahah :D no chlopie mowie ci 10 lasek i Ja sam wiesz co się działo :) ? dobrze że mam duże łóżko :) hahaha :) nie o to mi chodizło ale spokoo;p była mała katastrofa bo jeden torcik roz***ał się na ziemi i mieliśmy dolne fajerwerki. Ale ogólnie było spoko, jedna rakieta sąsiadowi w gołębnik walnęła i troche się gołębie spłoszyły. Poza tym była vódeczka, szampanik, szyneczka etc.. o 4 nad ranem jedliśmy bigos. Byliśmy na działce więc tylko my puszczaliśmy fajerwerki no ale za to byl spoko music.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah juve jesteś nie możliwy :D widać z daleka że coś piłeś. Tak btw to oglądaliście wczoraj polsat ? wszyscy wykonawcy byli nawaleni, mój kolega pracuje tam jako technik to mi mówił że każdy piosenkarz to wali 100 ml vódki przed występem. Ten co śpiewał Miasto budzi się.. to był nieźle nawalony. Ja na fajerwerki wydałem 17 tysięcy :) hahah nie no poważnie 1300 PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. hahah nie no poważnie 1300 PLN :D

 

niedawno się gdzieś chwaliłeś że 200-300zł? a teraz 1300zł?!

 

w ogóle to 'rzal i bul' ( :) )

 

 

;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo na początku kupiliśmy za 300 zł ale jak się okazało że będzie większa biba to byla "zrzuta" :D no brak zajęć mam muszę sobie krzaka otworzyć chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje NVU wydatku. Ciekawi mnie skąd u Ciebie ta taka tendencja do chwalenia się, ja to wydałem na fajerwerki tyle i tyle, ja to "waliłem przy 10 dziewczynach" ja to najlepiej i najwięcej...Nie szukam żadnego konfliktu ani kłótni - szczególnie że nowy rok się zaczął, ale wyjaśnij mi to jak byś był tak miły..:D

 

Co do tematu to wszystkiego dobrego wszystkim, by biznesy szły jeszcze lepiej, byśmy wszyscy znaleźli czas na to by się na chwilę zatrzymać, poświęcić trochę czasu rodzinie, zadbać o zdrowie które jest najważniejsze - by nikt z Was się nie zatracił w tym chorym świecie.

 

I jak tam ekipa WHT żyje po sylwestrze ? Kac wyleczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no dopy nie chwale sie tylko ktoś się spytał jak minął sylwester to powiedziałem nie ?:> po to forum chyba jest (nie chce mi się na wikipedie iść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeszcze nie do końca ...

Na kaca polecam WODNE JAJKA NA TŁUSTYM BOCZKU ;-)

Ja niestety/stety nie mogłem za dużo pić więc jestem w miarę świeży, gdyby jeszcze nie to zmęczenie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Mysle ze teraz mozna rozpoczac dyskusje nt. jak spedzilismy noworczona impreze/ przyjecie :D

wrazenia, odczucia i inne refleksje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

NVU... żeby się do walenia publicznie przyznawać i w dodatku wśród 10 pań... :D Ja wydałem na petardy 42 PLN (112 sztuk) z tego 4 to mega wielkie Achtungi które po wybuchu zamieniły lokalny ceglany śmietnik w cieciówkę po nalocie :) Sam wypiłem prawie całą ananasówkę i nie narzekam, nic mi nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie propozycje:

 

* sylwester powinien być co kwartał :D

* niech ktoś w końcu wymyśli coś skutecznego na kaca (nie-picie odpada) :)

 

P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* niech ktoś w końcu wymyśli coś skutecznego na kaca (nie-picie odpada) :)

 

ja znam ( :D )

 

dobry whiskacz + kostki lodu + coca cola i drugi dzień jest good :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×