Skocz do zawartości
Konrad Z.

Wesołych Świąt

Polecane posty

Drodzy użytkownicy WHT :)

Życzę wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Żeby wszystkie biznesy się wam udały. A przede wszystkim życzę wam dobrych klientów, którzy zawsze będą zadowoleni.

 

Zapraszam każdego do przyłączenia sie do życzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma gwiazdki za oknem a już życzenia ?

 

Ale co tam ja też, ze swojej strony życzę wszystkiego dobrego, odpoczynku od szumu wentylatorów, połączeń SSH, życzę żeby każdy zjadł tyle ile chciał, wypił tyle ile chciał, spędził czas jak tylko chce i nie myślał o zyskach, stratach.

Po prostu Wesołych Świąt takich jakich sobie każdy wymarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ja mimo że jutro mam do przenoszenia 2 serwery, uważam że jest to czas aby trochę odpocząć od techniki, więc życzę wszystkim spokojnych świąt oraz sylwestra spędzonego z rodziną, a obecnym tu przedstawicielom firm hostingowych aby chociaż na święta obyło się bez awarii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Drodzy użytkownicy WHT :)

Życzę wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Żeby wszystkie biznesy się wam udały. A przede wszystkim życzę wam dobrych klientów, którzy zawsze będą zadowoleni.

 

Zapraszam każdego do przyłączenia sie do życzeń :)

 

podziękować oraz nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także dołączam się do życzeń ! ;-) Wszystkiego najlepszego panowie, przede wszystkim zdrowia którego mi ostatnio zdecydowanie brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż strach otwierać lodówkę  :) Pewnie z niej też wyskoczą życzenia. Ile można...  :)

 

Zobaczysz napis EDART :) <joke> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego :) Moje postanowienie nowo roczne, to stać się poważnym :) i nie pisać głupot na WHT. Może podzielimy się wirtualnym opłatkiem ?

 

7123011499011.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za życzenia i Nazwajem :) Życzę Wam dużo radości, miłości oraz sukcesów zawodowych w Nowym roku 2009:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Wam Święty Mikołaj pod choinkę podrzuci jakiś fajny serwerek (może coś z serii IMB Power? :)), a jak się nie uda, to chociaż setkę macierzy w raid10 z samych dysków ssd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dzięki i nawzajem. Odpoczynek na WHT jest - brak świątecznej dekoracji na forum. Niech to będzie taka odskocznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim wysylam takiego smsa:

 

Wlasnie sie czegos dowiedzialem. Wiesz na jaka kretynke wyrwen przez Ciebie? Nie wiedzialem ze jestes taki myslal ze mozna Ci ufac wszystko powiedziec! Wiesz jak to boli? Nie chce Cie widziec i nie pisz do mnie. Co myslisz ze kim Ty jestes? Bardzo mnie rozczarowales. Mogles od razu powiedziec ze Swiety Mikolaj nie istnieje :) Wesolych Swiat :)

 

Efekt gwarantowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wielce zaskoczony dostając taką wiadomość. :)

Również dołączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego, wesołych świąt.

Niech to będzie dla was chwila odpoczynku bez internetu, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię świąt. Ledwo mi się udało kupić ostatni chleb w sklepie (po 8 rano), w telewizji jakieś bzdury, w radiu bzdury, skrzynka pełna świątecznego spamu (wliczając to forum) i wszyscy wyglądają jakby zaraz miał koniec świata nastąpić (albo sra... rozwolnienie). Czym tu się podniecać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×