Skocz do zawartości
BlueMan

Nowy dział na forum

Dział "Promocja strony"  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nowy dział - "Promocja strony"

    • Za
      12
    • Przeciw
      20
    • Kopytko ;)
      5


Polecane posty

Czy też uważacie, że nowy dział na forum w którym można by zareklamować swoją/cudzą stronę byłby dobrym pomysłem? :)

Myślę, że każdy z nas ma coś co chciałby pokazać światu - aby rozpromować stronę, a także pokazać jak to działa na jakich serwerach :P

 

 

Za/Przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciw.

Z pewnością nastąpi masowy wysyp nie wartościowych stron/spamu.

Forum to nie katalog stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, ale w przypadku surowej kontroli moderatorów. Mam na myśli chociażby konieczność akceptowania postów.

 

Równocześnie rozumiem sprzeciw A.S., jednakże wszystko można kontrolować, tylko zostaje pytanie, czy warto...

 

Ale i tak jestem na TAK :P.

 

P.S. Pierwszy raz mnie wylogowało o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Jestem za, ale jak nikt tego nie będzie kontrolował to przyjdą dzieci ze swoimi klanami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł dobry. Ale musiały by obowiązywać surowe kryteria oceniana. Bo oglądanie po raz 256.366.367.356 nowego super forum phpbb by przemo nie należało by do przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak ograniczyć dostęp do tego subforum dla osób <50, czy <100 postów, to większość dzieci NEO odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak ograniczyć dostęp do tego subforum dla osób <50, czy <100 postów, to większość dzieci NEO odpadnie.

Dobry pomysł. Tylko jak większośc mówi: surowe kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że trole nie nabiją sobie tych postów? Dałbym ograniczenia dot. czasu od rejestracji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trolom nie będzie się chciało nabijać tych 100 postów, aby zareklamować swoje Przemo forum... .

Kolejnym durnym ograniczeniem może być, że reklamowany serwis musi być na płatnym hostingu i z własną domeną - znowu część neo zrezygnuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że trolom nie będzie się chciało nabijać tych 100 postów, aby zareklamować swoje Przemo forum... .

Kolejnym durnym ograniczeniem może być, że reklamowany serwis musi być na płatnym hostingu i z własną domeną - znowu część neo zrezygnuje :P

o z tym to już zdecydowanie za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak... zróbmy drugiego webhelpa na wht! :P

 

forum jest o hostingu i według mnie nie potrzebne są tu żadne "wodotryski" dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za, ale każdy zakładający nowy temat musiał by spełniać takie kryteria:

Minimum 100 postów

Zakaz reklamowania innych for

Strony muszą stać na płatnych serwerach

Własna domena(??)

Nowy temat przed opublikowaniem musi być zatwierdzony przez moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość craker
Tia ... i się modzi zajadą :)

 

Niekoniecznie są dodatki do IPB, które w jednym miejscu listują Ci wszystkie tematy oczekujące na zatwierdzenie i jednym przyciskiem, zaznaczasz temaciki do akceptacji i decydujesz czy zatwierdzić temat czy usunąć, a w dodatku, treść tematu jest widoczna od razu więc nie musisz wchodzić w temat, przeglądnąć i zatwierdzić, bo wszystko robisz z jednego miejsca :)

 

...Edit. jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×