Skocz do zawartości
chmuri

Vps albo dedyk o to jest pytanie?:)

Polecane posty

Nawiązując do tego tematu zaczynam poszukiwanie servera dedykowanego albo rozsądnego vpsa. Do czego on będzie mi służył?? Podstawa to www najlepiej z cpanelem lub podobny skrytp do zarządzania, dodatkowo obowiązkowo dostęp do ssh z możlwiością obsługiwania języka python, może jedna dwie bazy na nim będą mysql.Nie wiem ile ramu ma mieć ale myśle że 256 spokojnie wystarczy.Docelowo będzie na nim ok 10-15 małych serwisów www które nie będą obciążać serwera więc nie będzie problemów z adminem...:P.Miejsca myśle że w granicach 10-20 giga wystarczy system najlepiej debian choć inne distro też nie pogardze;) No i najważniejsze cena tak jak w temacie do którego podałem linka wyżej interesuje mnie opłata roczna. Pingi mogą dochodzić do 150. Czy ktoś z szanownych ekpertów w tej dziedzinie mógłby mi pomóc bo z tego co widze jest strasznie dużo firm a jak wiadomo użytkownicy tego forum mają fachową wiedze na ten temat.Może jakaś firma coś konkretnego zaoferuje?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując do tego tematu zaczynam poszukiwanie servera dedykowanego albo rozsądnego vpsa. Do czego on będzie mi służył?? Podstawa to www najlepiej z cpanelem lub podobny skrytp do zarządzania, dodatkowo obowiązkowo dostęp do ssh z możlwiością obsługiwania języka python, może jedna dwie bazy na nim będą mysql.Nie wiem ile ramu ma mieć ale myśle że 256 spokojnie wystarczy.Docelowo będzie na nim ok 10-15 małych serwisów www które nie będą obciążać serwera więc nie będzie problemów z adminem...:P.Miejsca myśle że w granicach 10-20 giga wystarczy system najlepiej debian choć inne distro też nie pogardze;) No i najważniejsze cena tak jak w temacie do którego podałem linka wyżej interesuje mnie opłata roczna. Pingi mogą dochodzić do 150. Czy ktoś z szanownych ekpertów w tej dziedzinie mógłby mi pomóc bo z tego co widze jest strasznie dużo firm a jak wiadomo użytkownicy tego forum mają fachową wiedze na ten temat.Może jakaś firma coś konkretnego zaoferuje?

 

Pozdrawiam

 

Witam,

 

Polecam któryś z naszych serwerów VPS.

 

Więcej informacji:

http://3it.pl/?id=vps

http://3it.pl/?id=vps_l

http://3it.pl/?id=vps_xl

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge polecić ale na stwierdzenie się pokuszę ( nie mogę polecić gdyż używam dopiero jeden czy dwa dni, jeszcze nawet nie uruchomiłem go dobrze )

 

webh.pl gdy się zagada można za odpowiednią opłatą ( dość atrakcyjną ) dostać większą przestrzeń dyskową do mniejszego pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z webh.pl kozytalem wiec moge polecic tak samo mozna sie dogadac :D

z ofert hitme tez kozystalem i testowalem i dziala ladnie :P

co do 3it nie mialem okazji wiec nie powiem nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale te ceny miesięczne są zadziwiające najlepiej tak jak jeden pan z firmy mi napisał płać za rok z góry masz zniżke i tak powinno być bo mnie nie stać na co miesięczne opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×