Skocz do zawartości
lubicz

szybkie pytanie-> hekko czy prohost

Polecane posty

Hejka!

Jestem emigrantem z Insane.pl, trochę im się padło :)

 

Testuję hekko i prohost, oba hostingi działają bez problemu. Jutro kończy mi się okres testu, i nie wiem co wybrać. Jakie są Wasze opinie?

 

Gdzie mam finalnie uderzyć?

Proszę uprzejmie o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byś napisał najpierw jakie masz wymagania odnośnie hostingu :)

Interesuje mnie hosting który będzie pasował do następującyh wymagań: głównie kilka (około 8 ) stron reprezentacyjnych dla firm i kilka stron domowych różnych hodowli psów rasowych na cms Joomla!, nie przewiduję instalacji forum, raczej standardowe moduły, komponenty i galerie. Dziennie ok 30 unikalnych odwiedzin na każdej stronie.

Czasem używanie ftp do magazynowania plików.

 

(sorki że nie pomyślałem pisząc wcześniej.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuć monetą :)

tu nie ma złego wyboru

 

EDIT: Edart mnie uprzedził :)

 

to chyba wezmę tańszy... bo skoro nie ma różnicy to po co przepłacać.. hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wezmę tańszy... bo skoro nie ma różnicy to po co przepłacać.. hehehe :)

 

Tak mi się wydawało że wezmę tańszy... ale już kilka stronek z bazami postawiłem na prohost (a on jest droższy). Hmmm....

Chyba jednak pójdę w stronę prohost.

 

Chyba że jest jakieś ale... ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczytałem poczytałem... tylko że to takie enigmatyczne czasem jest że hej... nie wszyscy którzy mieli i mają tam konta się wypowiedzieli... pytam bo czasem ktoś coś o kimś wie coś słyszał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałem poczytałem... tylko że to takie enigmatyczne czasem jest że hej... nie wszyscy którzy mieli i mają tam konta się wypowiedzieli... pytam bo czasem ktoś coś o kimś wie coś słyszał..

 

musiało by tu być kilka tysięcy postów :) lepiej jednak użyj monety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moneta moneta......

 

Na prohost jestem 2 tygodnie ... był już jeden atak, uf chyba skutecznie zablokowali... coś też czasem się lekko sypało.... na hekko wszystko hulało jak tralalla (narazie)... hekko jest tańsze, prohost straszy mnie limitami na CPU... chyba jednak przeniose bazy i reszte do hekko.

 

Chyba że ktoś mnie uświadomi że źle robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste że wszędzie są limity na CPU... ale jak ktoś już na początku rozmowy mówi że mogę mieć problemy... a nigdy wcześniej na innych hostingach ich nie miałem to jakoś nie nastraja mnie to pozytywnie.

 

Mimo wszystko chyba wypadnie na hekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste że wszędzie są limity na CPU... ale jak ktoś już na początku rozmowy mówi że mogę mieć problemy... a nigdy wcześniej na innych hostingach ich nie miałem to jakoś nie nastraja mnie to pozytywnie.
A raczej dlatego, że ten dany usługodawca zwyczajnie bardzo dba o stabilność swoich serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A raczej dlatego, że ten dany usługodawca zwyczajnie bardzo dba o stabilność swoich serwerów.

 

No jest w tym co piszesz dużo racji.

 

Z tego co poczytałem to obie firmy są "podobne" jak dla mnie, różnią się tylko ceną i ilością wpisów w host is down..... prohost niby częściej padał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę ostatecznie przekonywał ale sam wybierz co bardziej Tobie pasuje, my również mamy limity cpu i to dla każdego pakietu inne - zresztą powinieneś już to wiedzieć skoro zaakceptowałeś regulamin przy rejestracji konta :P

Poza tym gwarancja na uptime to 99,5% jednak wiadomo, chcemy być jak najbliżej setki, po przenosinach w wakacje nie przekraczamy gwarancji w dół. Cały czas się rozwijamy, w przeciągu 2 tygodni dostępny będzie kolejny mocny IBM na konta Użytkowników - jesteśmy zadowoleni z tej marki i będziemy kontynuować w tą stronę zakup sprzętu (własny, nie jest to sprzęt wynajmowany), nawet z DELLem mamy obecnie problemy (serwer s1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jeszcze proszę żeby jeszcze prohost coś napisał..... potem każdy napisze jaki jestem super facet itp... ze jestem boski i najszybszy :P .... i potem wybiorę hosting B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×