Skocz do zawartości
crazyluki

duży ftp pod backup

Polecane posty

witam!

poszukuje dużego ftp pod backup. backup będę wykonywał za pomocą duplicity/ftplicity.

 

generalnie moja strona ma bazę koło 40MB, pliki ważą około 300MB (nie będę robił kopii galerii zdjęć która ma ponad 40GB).

 

 

słowem - poszukuje dobrego hostingu ftp o pojemności około 5GB ( 15GB lekko by mi starczyło na pół życia...)

 

transfer - kopie będą wykonywane codziennie, na wielu kontach FTP co przeglądałem (np amm.pl - oferta FTP), transfer na upload na konto jest nielimitowany. na download będę potrzebował tyle tylko co będzie wymagała komunikacja z serwerem ftp czyli mało. jeśli upload będzie naliczany to myślę że będę potrzebował ( rozmiar strony 340MB) x 30 dni czyli na oko licząc -12GB miesięcznie.

 

jeśli znajdę, przetestuję jakiś program do dostęp do sftp byłby bardzo miłą rzeczą ( a ssh to byłby cud!:)

 

oczywiście ważna jest także cena - wiadomo - im mniejsza - tym lepiej. Preferuje firmy których ofertę mogę znaleźć w internecie a google po wpisaniu ich nazwy wyrzuca co najmniej trochę wyników z opiniami.

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem, ale to wymagałoby ssh na tym koncie które chcę wykupić.

aktualnie zużywam tylko 20% swojego transferu (z 3TB). Transfer na tym koncie jest więc mi rzeczą obojętną (w 12-15GB się zmieszcze), ważne bym mógł na nim pomieścić kopie sprzed miesiąca np.

 

programy które wybrałem bez problemu tworzą kopie.

generalnie będę kopiował folder /home/ oraz katalog z bazami danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×