Skocz do zawartości
travis

[opinie] IONIC.pl

Polecane posty

Tak, jak wyżej pisałem, czekałem około 40 minut na VPS'a.

Przy okazji chcę podtrzymać moją jak najbardziej pozytywną opinię.

Serwer śmiga aż miło, strony ładują się błyskawicznie.

Ja nadal polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 3 dni temu vps2 nie dość, że otrzymałem go w przeciągu godziny to Pan Adam Jonek w pełni doradził, oraz skonfigurował vps-a. Kontakt z suportem genialny, szybko oraz podejście super.

 

Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem klientem firmy IONIC od 5 miesięcy. Była to najlepsza decyzja od kilku lat, by przenieść się właśnie tam.

Kontakt z Panem Pawłem oraz jego pracownikami jest wzorowy. Praktycznie nigdy nie czekałem na odpowiedź dłużej niż 30 minut (w całym okresie korzystania!), jest to wręcz niewiarygodne. Niedawno wstawiłem tam moją pierwszą maszyne i muszę przyznać, że centrum danych wygląda imponująco. Sieć działa stabilnie, a dostęp z najróżniejszych ISP jest praktycznie taki sam, czyli błyskawiczny.

Podsumowując, jestem w pełni usatysfakcjonowanym klientem pierwszorzędnej firmy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma rozwój firmy do obsługi klienta i bezawaryjności pracy?

 

Scharakteryzuję ostatnie 3 miesiące - mam internet z TPSA oraz korzystam z iPlusa.

 

Ostatnie 3 miesiąca to jakieś śmieszne zachowanie się łączy po stronie ionic.pl - sprawdzane z TPSA (Neo) i iPlusa. Często pojawiają się przerwy w połączeniu trwające co prawda 1 max 2 minuty, ale są denerwujące, szczególnie kiedy ktoś pisze na moim forum posta i post się nie dodaje.

 

Muszą ten problem rozwiązać, bo to że sam serwer działa nie oznacza że jest wszystko OK, trzeba jeszcze nad siecią popracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma rozwój firmy do obsługi klienta i bezawaryjności pracy?

 

Scharakteryzuję ostatnie 3 miesiące - mam internet z TPSA oraz korzystam z iPlusa.

 

Ostatnie 3 miesiąca to jakieś śmieszne zachowanie się łączy po stronie ionic.pl - sprawdzane z TPSA (Neo) i iPlusa. Często pojawiają się przerwy w połączeniu trwające co prawda 1 max 2 minuty, ale są denerwujące, szczególnie kiedy ktoś pisze na moim forum posta i post się nie dodaje.

 

 

 

Zgłaszałeś problem do supportu podając trasy, pingi i mtry ?

Podaj IP serwera na PW, uzasadnij.

p.s. ovz przytnie Ci tcpbuff jeśli to VPS i przekraczasz limity i nie jest to wina DC.

Uwierz mi gdybyśmy mieli takie przerwy na sieci każdy monitoring i pracownik by to wyłapał ...

A na 99% problem dotyczy VPSa którego przeciążasz.

 

Muszą ten problem rozwiązać, bo to że sam serwer działa nie oznacza że jest wszystko OK, trzeba jeszcze nad siecią popracować!

 

Nie musimy o czym świadczą ogólnodostępne wykresy;

www.smokeping.ionic.pl

 

Mało tego są robieone także z VPSa.

Jak widać niestety nie masz racji i sieć w serwerowni działa prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam z iPlusa i nie zauważyłem żadnych przerw (mam kilkanaście serwerów u Pana Pawła), a klientem przeszło pół roku... także widocznie mieszkasz na zadupiu ;) (bez urazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W centrum, nie na zadupiu. Do tego napisałem o TPSA. Nie zauważyłeś bo może nie korzystasz z serwera w takim stopniu jak ja.

 

Przeczytaj mojego posta i napisz czy masz dedykowany czy vps i otwórz ticket i opisz problem kropka

p.s. tym ma bodajże hmm 15 maszyn ? ciężko by nie zauważył gdyby coś było nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo portali, korzystam rowniez z ekg / irc. Polecam skontaktować się z biurem a nie narzekać na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo portali, korzystam rowniez z ekg / irc. Polecam skontaktować się z biurem a nie narzekać na forum...

Odezwał się ten, co jedzie po każdym w każdym innym temacie tylko nie o ionic. Kółko wzajemnej adoracji?

 

Paweł: to po co to forum i ten dział? Może od razu zamknąć wszystkie tematy i polecać pisać do supportów serwisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten, co jedzie po każdym w każdym innym temacie tylko nie o ionic. Kółko wzajemnej adoracji?

 

Paweł: to po co to forum i ten dział? Może od razu zamknąć wszystkie tematy i polecać pisać do supportów serwisów?

 

Ponieważ to jest dział Opinie o konkretnej firmie, a nie dział supportu tej firmy.

Administrator pomaga klientowi w suporcie firmy poprzez oprogramowanie helpdesku lub np. chata , gdzie zapisuje się numer zgłoszenia, synchronizuje dane z panelem klienta itp. i zapisuje się każde zgłoszenie do archiwum.

 

Jakby tak każdy z klientów zamiast pisać na helpdesk napisał posta na forum, to nie byłbyś w stanie przeczytać postów na jedną sesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten, co jedzie po każdym w każdym innym temacie tylko nie o ionic. Kółko wzajemnej adoracji?

 

Zwyczajnie nie mam tej firmie nic do zarzucenia, ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł: to po co to forum i ten dział? Może od razu zamknąć wszystkie tematy i polecać pisać do supportów serwisów?

 

Nie chodzi o to by nikt nic złego nie pisał - wręcz przeciwnie za pewnie wiele sygnałów do nas po prostu nie dociera,

ale nie jestem w stanie uwierzyć i moi inni klienci zapewne to potwierdzą, iż często pada nam sieć na 1 - 2 minuty,

nawet biorąc pod uwagę jakieś zmiany ścieżek wynikające z awarii u upstream-a nie ma siły by było to często,

stwierdzenie "że powinniśmy popracować nad siecią" jest co najmniej krzywdzące co przedstawia np. wklejony przeze mnie smokeping,

jak pisałęm wyżej jestem niemal pewien, że jest to vps który łapie się na limity - ale nie przypominam sobie by było podobne zgłoszenie (chęć rozwiązania problemu) no bo kto 3 miesiące płaci za nie lub źle działający serwer ?

 

Tak długo jak nie będą to rzetelne i potwierdzone informacje będę wysuwać kontrargumenty,

bo to jest moja firma i jej dobre imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi inni klienci zapewne to potwierdzą, iż często pada nam sieć na 1 - 2 minuty,

Stwierdzenie "często" jest zdecydowanie na wyrost, jak również podany czas (1-2 minuty) jest nie do końca taki. W przeciągu pół roku zauważyłem zanik 3 razy, i za każdym razem trwało nie dłużej niż 30 sek. Równie dobrze mógł to być restart routera.

 

Kto jak kto, ale Pan Paweł dba o jakość swoich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Chciałbym zasięgnąć opinii n/t serwerów "Express", hosting współdzielony

 

Tu nie ma o co pytac. Co bys nie wzial bedziesz bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Rozpocząłem testy konta express (zbik). Obciążalność rzędu 30GB/m w tym sporo zapytań do SQLa. Jak narazie wszystko działa jak lubię - prawidłowo, kontakt z p.Pawłem podobnie.

 

Pierwszą konkretną opinię podam około marca/kwietnia 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już parę tygodni po zakupie...

 

Wiem ,że to zbyt krótki czas aby zachwalać ale na dzień dzisiejszy wszystko w porządeczku!

Kupione, potestowane ,jestem zadowolony (z supportu również)

 

Tylko proszę, nie pogarszajcie się :) ,często dobrze zapowiadające się hostingi po latach okazały się odrażąjące (o czym chyba mozemy poczytać na tym forum ;))

 

Nie widzi mi się po raz kolejny bawić się w przenosiny.

 

Tylko tak dalej!

 

pozdrawiam Adam Przewoźnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×