Skocz do zawartości
TomekS

Hosting - konta e-mail IMAP

Polecane posty

Dzień dobry,

 

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

 

Szukam dla swojego pracodawcy firmy świadczącej usługi hostingowe - głównie chodzi o konta pocztowe obsługiwane przez IMAP. Chcemy przenieść około 40 kont, priorytetem jest właśnie IMAP (obecnie korzystamy z home.pl, niestety proponują obsługę jedynie obsługę przez POP3).

 

Z góry dziękuję za rady.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza firma oferuje dostęp do imap. Link w mojej sygnaturce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Hekko.pl.

IMAP w standardzie, do tego 14 dni testu. W razie pytań proszę o kontakt.

Generalnie nie zostały określone dokładne parametry takiego konta więc nie zaproponowałem konkretnego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam dla swojego pracodawcy firmy świadczącej usługi hostingowe - głównie chodzi o konta pocztowe obsługiwane przez IMAP. Chcemy przenieść około 40 kont, priorytetem jest właśnie IMAP (obecnie korzystamy z home.pl, niestety proponują obsługę jedynie obsługę przez POP3).

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji wysłałem do Pana w PW na forum. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu z naszym BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMAP jest również dostępny na każdym pakiecie hostingowym oferowanym przez Hoste.pl

Proponował bym dodatkowo zapoznanie się z polityką antyspamową, limitami np. na ilość skrzynek, wielkości pojedyńczej wiadomości itd. przed dokonaniem ostatecznego wyboru usługodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×