Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marbed

Serwer dla dużego forum o sporej bazie danych

Polecane posty

Witam!

Szukając ofert hostingowych trafiłem tutaj i mam nadzieję, że mój problem znajdzie rozwiązanie.

Sprawa wygląda tak: jest stosunkowo duże forum www.forum.e-wind.pl wersja php jest przestarzała i chcemy je przenieść gdzie indziej a przy okazji zainstalować nowszą wersję. Problem polega na tym, że w tej chwili baza danych ma o. 250 MB. Ściślej sama baza jakieś 130 MB ale drugie tyle to wyniki wyszukiwarki a szkoda to stracić bo forum straciłoby znacznie na funkcjonalności. Przeglądając rozmaite oferty zwątpiłem co robić bo np. pakiet platynowy na strefa.pl ma na bazę do 100 MB a jest najdroższy w ofercie.

Poradźcie mi proszę co robić i gdzie szukac miejsca na swoje forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 500 PLN można mieć już spory hosting np w kei.pl czy w dhosting.pl ;) Niemniej jednak nikt nie lubi użytkowników z 300 MB bazą danych bo to sie powoli kwalifikuje pod VPSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że w tej chwili sama baza ma ok. 130 MB sprawdzałem przed chwilą w PA.

Czy w takim razie szukać VPS?

Jestem raczej zielony w temacie :/ więc nie chwytam w lot tego co piszecie. Liczę że się dokształcę i znajdę kogoś kto mnie przygarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas ;) Konta w atrakcyjnych cenach (już od 6,10zł brutto miesięcznie). Serwery w Polsce, bazy danych na osobnej maszynie.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanatycy kotów mogą tyle napisać...

 

103 928 wiadomości

 

Skoro Kamil (webh.pl) Ciebie zaprosił to czemu masz nie skorzystać ?:) Dobierz odpowiedni pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×