Skocz do zawartości
Noone

Google Chrome

Polecane posty

Gość

na WP.pl w newsach widziałem

firmowane przez Google => czyli olewam

dajcie spokój, ciekawe co za gówno jest w to wbudowane, heh, szpiegowskie gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie przeglądarka od google zrobiła dobre wrażenie. Jest prosta w obsłudze, szybka i intuicyjna. Do paru detali można się przyczepić, ale w końcu jest to beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

274238a917b1e9c8.png

 

:)

 

Przeglądarka wygląda jak IE chociaż posiada nieco funkcjonalności z FF. Przede wszystkim jest szybka. Plusem na pewno jest plansza startowa z listą i miniaturkami najczęściej odwiedzanych stron. Odnośnie wbudowanego gówna, raczej nie posiada, przy instalacji pytani jesteśmy o możliwość włączenia wysyłania statystyk oraz ewentualnych komunikatów błędów. Podoba mi się umieszczenie zakładek na samej górze okna (podobnie jest w Operze), do tych w FF naprawdę ciężko było mi się przyzwyczaić :) Na razie... mimo wszystko wylatuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że w licencji nowej przeglądarki Google Chrome można znaleźć takie informacje:

 

11. Content license from you

 

11.1 You retain copyright and any other rights you already hold in Content which you submit, post or display on or through, the Services. By submitting, posting or displaying the content you give Google a perpetual, irrevocable, worldwide, royalty-free, and non-exclusive license to reproduce, adapt, modify, translate, publish, publicly perform, publicly display and distribute any Content which you submit, post or display on or through, the Services. This license is for the sole purpose of enabling Google to display, distribute and promote the Services and may be revoked for certain Services as defined in the Additional Terms of those Services.

 

11.2 You agree that this license includes a right for Google to make such Content available to other companies, organizations or individuals with whom Google has relationships for the provision of syndicated services, and to use such Content in connection with the provision of those services.

 

11.3 You understand that Google, in performing the required technical steps to provide the Services to our users, may (a) transmit or distribute your Content over various public networks and in various media; and (:) make such changes to your Content as are necessary to conform and adapt that Content to the technical requirements of connecting networks, devices, services or media. You agree that this license shall permit Google to take these actions.

 

11.4 You confirm and warrant to Google that you have all the rights, power and authority necessary to grant the above license.

 

Innymi słowy, przez umieszczenie czegokolwiek (za pośrednictwem Chrome) np. na swoim blogu, każde forum witryny wideo, MySpace, iTunes, lub jakimkolwiek innym miejscu może się zdarzyć, Google może korzystać z naszej pracy bez płacenia nam za to. Może też edytować wszystko co chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innymi słowy, przez umieszczenie czegokolwiek (za pośrednictwem Chrome) np. na swoim blogu, każde forum witryny wideo, MySpace, iTunes, lub jakimkolwiek innym miejscu może się zdarzyć, Google może korzystać z naszej pracy bez płacenia nam za to. Może też edytować wszystko co chce!
...czyli Google takie jakie znamy i kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ... szybka ...

 

Niestety nie jest.

Moze dlatego, ze nie ma jeszcze zadnych funkcjonalnosci odnosnie blokowania reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc, jak oglądam film na YT to mi mój DELL się... zacina. Nie spotykałem tego zjawiska na FF.

Mimo to to fajna przeglądarka.

Miałem dokładnie to samo, smaczku dodaje fakt, że właścicielem jutjuba jest google :)

Przy pierwszym użyciu przeglądarka zawiesiła mi się 5 razy w tym 3 na flashu.

A poza tym prawda jest taka, że byle dureń może sobie zbudować prostą przeglądarkę, wystarczy qt i 10 minut.

Chrome jest fajna, ale jakoś nie rozumiem powszechnego zachwytu i podniecenia jakie wywołuje, ludzie po prostu już zdążyli wymyślić lepsze rzeczy - np ff (edit, a zwłaszcza safari (moim skromnym zdaniem), na bazie silnika której(webkit) zbudowano chrome).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mnie kolejna przegladarka i zadna rewelka ..... szkoda ze jeszcze nie dodali do przegladarki miejsca Google AdWords ....... by zarabic .... przegladarka sama w sobie jak pisalem nic konkretnego co moglo by mnie przyciagnac, lub chociaz sklonic do przemyslen nad zmiana przegladarki, wole moja opere ....noc cos co ma jakis dzwiny regulamin ( czytalem go ) ogolnie to nawet nie ma co oceniac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×