Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

opinie szybki-serwer.pl

Polecane posty

Grzegorzz,

na samym początku tej dyskusji napisałem że owszem były problemy z serwerem, więc od czego niby "firma sie wykręca" ?

nie wiem jak wylądowałeś i gdzie ale z tego co widzę to moi klienci żyją, logują się, piszą maile ... wink.gif

 

nie pisz bzdur że serwer czy serwery są ciągle offline bo to nie jest prawdą, dziwne że tylko ty widzisz jakieś pady.

 

ps poprosiłem Cię o info na pw abyś przesłał kiedy lub z jakiego adresu wysyłałeś maile, nie chcę abyś publicznie na forum podawał cokolwiek, wtedy dla mnie (a ze mną dyskutujesz) nie był byś anonimowy, dodatkowo ja mógłbym dokładnie to sprawdzić i udzielić konkretnej odpowiedzi, nie siedzę 24/h przed kompem, być może ktoś nawalił, jeśli tak to tym bardziej chciałbym wiedzieć kogo ścigać.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że tak dwa razy pod rząd, ale przyspamuję nową oferto-promocją, może ktoś czytając wątek o firmie będzie zainteresowany naszą ofertą na serwery seo-vps.

Link do oferty na forum poniżej, nie jest to regularna oferta firmy, jest niestety dość mocno ograniczona ze względu na IP:

 

Promocja: serwery seo-vps

 

 

zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dużo się napisałem, dużo Edartowi nerwów napsułem (i sobie :P), ale (chyba) dzięki temu złapałem kontakt :) A jak jest kontakt, to i zawsze dogadać się jakoś idzie :) Za niedziałający okres dostałem rekompensatę w postaci przedłużenia terminu hostingu.

A i w sumie, od tamtych nieszczęsnych padów i moich nerwów we wrześniu padów jest o wiele mniej jak spojrzałem na mój online-monitor. chyba z 5 od końca września, więc jest w ok, może nie idealnie, ale ok - nic nie jest idealne ;)

 

A całe te wątki wynikają raczej z mojej zaciętości, jak jestem ignorowany (bo nie dostałem mojej odpowiedzi na maila :P ) - cóż, ludzka natura :)

 

A przestroga dla innych: odpisujcie na maile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem zainteresowany kupnem hostingu w firmie Edart

 

Czy takie problemy z firmą Edart jak były na początku tego wątku, nadal występują?

 

Czy zmieniło się coś na lepsze?

 

Jaka waszym zdaniem jest jakość ich hostingów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zetrox, nie zawsze warto ufać opiniom innych, jeśli chcesz kupić hosting w tej firmie to po prostu skorzystaj z okresu testowego a sam się przekonasz czy warto kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×