Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil Szymański

Szukam resellera

Polecane posty

Witam.

Szukam konta reseller, o parametrach jeszcze nie myślałem. Cena jakieś 50 - 60zł na m-c. Dobrze żeby był na DA, w ostateczności cPanel. Dobrze by było żeby serwer był gdzieś blisko umieszczony, Polska, Niemcy, może Francja, albo Holandia. Oferty proszę kierować na PW, w ostateczności w temacie.

 

Pozdrawiam, k3mdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie to tylko w Erze. ;) A na serio rzuć okiem na ofertę no-1.pl (DA, 60 pln/m-c) lub inwestnet.com (CP, 61 pln/m-c), które oferują naprawdę fajne parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na serio rzuć okiem na ofertę no-1.pl (DA, 60 pln/m-c)
Dopuszczalny miesięczny transfer: Bez Limitu

RZiB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pomyśl o parametrach, bo to podstawa, by ocenić, czy szukasz czegoś "w erze" czy naprawdę ktoś realną ofertę jest w stanie Ci przedstawić... no i nie wiemy, czy szukasz gigantycznego konfiga za śmieszną kasę, czy może rzeczywiście zależy Ci na jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl o parametrach, bo to podstawa, by ocenić, czy szukasz czegoś "w erze" czy naprawdę ktoś realną ofertę jest w stanie Ci przedstawić... no i nie wiemy, czy szukasz gigantycznego konfiga za śmieszną kasę, czy może rzeczywiście zależy Ci na jakości...

 

Myślałem o pojemności do 10GB i transferze do 100GB. Nie wiem czy te parametry mają się do "konfiga za śmieszną kasę" czy do "jakości". Przez rok nie miałem styczności z jakimkolwiek hostingiem i nie wiem co teraz jest na "topie".

 

Pozdrawiam, k3mdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zwiększysz cenę przynajmniej dwukrotnie wtedy otrzymasz prawie to czego oczekujesz w naszej ofercie resellerów. Należy dodać, że mamy dość tanie konta jak na te warunki, dołożyć jeszcze więcej będziesz musiał za te parametry w innych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...zobacz ofertę serwerów reseller w firmie www.hostpower.pl bo za ok. 60zł/miesiąc można tam mieć 15GB i 120GB transferu na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam konta reseller, o parametrach jeszcze nie myślałem. Cena jakieś 50 - 60zł na m-c. Dobrze żeby był na DA, w ostateczności cPanel. Dobrze by było żeby serwer był gdzieś blisko umieszczony, Polska, Niemcy, może Francja, albo Holandia. Oferty proszę kierować na PW, w ostateczności w temacie.

Serwery w PL, panel DA. Wiadomość poszła na PW. W razie zainteresowania, zapraszam do kontaktu z naszym BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do Webh.pl- każdy dodatkowy gb ponad limit to koszt 0,60gr :D

Tyle, że nie oferujesz takich usług jakie są poszukiwane, czyli 10/100 za ok. 60 PLN. :D

U ciebie 9/80 jest 2x droższy niż cała maksymalna kwota do wydania przez k3mDl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

10/100 ? w Polsce będzie ciężko.. możesz spróbować uk.resellerzoom.com albo innohosting.com - serwery w UK

ew. BOSS podsunie Ci hostnine.com albo coś tam jeszcze...

w Polsce baaardzo ciężko za taką kasę.. co najwyżej 3/30...

aa.. jeszcze neteasy.pl jak popytasz, to mogą coś w tym klimacie Ci zaoferować, ale to też nie będzie 10/100... serwery też mają w UK, tyle, że BOK polski : )

 

kaczy.. Ty masz resellery? i się nie chwalisz? no wiesz? ; P

 

EDIT: chodzi o resellery, więc dodam tak ze swojego doświadczenia - i ja się kieruję takim podejściem - że nie ufam młodym firmom prowadzonym przez młodych ludzi... nic do nich osobistego nie mam i nie odradzam tak na chama, ale mam swoje zasady i wolę wybulić, ale w razie czego nie "świecić" oczami... a w resellerstwie trzeba z tym uważać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja H9 z mojej stopki ;)

 

Ewentualnie negocjacje z neteasy bo można się z nimi spokojnie dogadać :D

 

P.S. No właśnie, sobie przypomniałem że Krzysiek miał mi podesłać kalkulację oferty resellerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w pierwszym poście nie podawałem wymagań i czekałem na różne oferty, bo po części wiedziałem że takie parametry za taką cenę mogą zaproponować "nie poważne" firmy, a z drugiej strony nie miałem styczności z resellerami, VPSami i resztą, więc też nie wiedziałem jaka dokładnie panuje sytuacja na rynku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

witam...

Ktoś zapomniał o nas.

Więc zapraszam www.ActivHost.pl

Mamy w ofercie dwa pakiety reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...

Ktoś zapomniał o nas.

Więc zapraszam www.ActivHost.pl

Mamy w ofercie dwa pakiety reseller.

 

Yhy. Rok temu jak testowałem u was zwykłe konto, to cienko było z FTP, zrywało połączenia, czasami w ogóle nie szło się połączyć, ogólnie źle.

 

Dodam jeszcze, że za resellera musi zostać wystawiona faktura na firmę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wieloletniej egzystencji w hostings.pl mogę z czystym sumieniem polecić ich jako sprawdzoną firmę. Nie ma szału (ceny parametry raczej dość normalne) ale przez kilka lat nie zaznałem żadnych problemów co ma ogromny wpływ na stosunek moich klientów do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczy.. Ty masz resellery? i się nie chwalisz? no wiesz? ; P

Bez urazy, ale... jakoś tak od pewnego czasu wieloma rzeczami się na tym forum publicznie nie chwalę, bo uważam iż nie ma to większego sensu. Co nie znaczy, że w firmie przez ten czas nic się nie dzieje, bo dzieję się dość sporo.

 

P.S. No właśnie, sobie przypomniałem że Krzysiek miał mi podesłać kalkulację oferty resellerów ;)

Odpisałem na maila. Szczegóły do zainteresowanych (którzy kotaktowali się w tej sprawie z naszym BOK poprzez email) dotrą drogą mailową w środę w godzinach wieczornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Yhy. Rok temu jak testowałem u was zwykłe konto, to cienko było z FTP, zrywało połączenia, czasami w ogóle nie szło się połączyć, ogólnie źle.

 

Dodam jeszcze, że za resellera musi zostać wystawiona faktura na firmę :]

 

 

Drogi Panie kolego.

Przez rok się tyle zmieniło że takich problemów jak opisujesz już dawno nie ma.

Skorzystaj z testu i dopiero komentuj to co jest teraz a nie to co było.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Panie kolego.

Przez rok się tyle zmieniło że takich problemów jak opisujesz już dawno nie ma.

Skorzystaj z testu i dopiero komentuj to co jest teraz a nie to co było.

Pozdrawiam.

 

gość pyta o resellera, nie szuka opinii o active-hosting ....

 

zamiast się przekomarzać, doradźcie mu coś. :P

 

Ja proponuję H9 - co prawda USA ale mam resellera i nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×