Skocz do zawartości
NiceMan

Kontakt Hetzner .. Support 24h ?

Polecane posty

Witam

Przeszukałem na stronie hetznera i nie widzę nigdzie jakiegoś supportu 24h w nagłych przypadkach...

A padł mi dysk już 2x w tym miechu i chce aby natychmiast mi podłączyli nowy i odzyskali dane.. Może ktoś z was ma jakiś taki nr tel...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh próbuje ale wszędzie auto sekretarka, że niby nie pracują... Quwa aby nie mieli supportu 24h ?? ;/ To jest niemożliwe ...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serwerowniach budżetowych niestety jest to możliwe.. Pewnie ktoś tam siedzi, ale znając życie tylko ktoś do użycia przycisku POWER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TIA .. Masakra już 2x padł nam dysk za 1x było good bo padł dysk który był pusty teraz padł dysk który zawierał za***iście cenne dane...

Ciekawe czy odzyskają je.... O to jest pytanie ...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dane są

za***iście
to się wykonuje ich kopie zapasowe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie da sie robić tak często jak by się chciało... Niestety ;/ Nikt nie przewidzi, że padnie Ci dysk ;/

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh i płacić 2x więcej za dedyki no niestety ale nie bardzo ;/ Musze mieć 2 dedyki po 8GB ramu + 2 Dedyki po 4GB Ramu ... Wydzie jakieś 4k+zł a w Hetzner płacę ok 2k..

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NiceMan to albo płać więcej albo nie wymagaj za taniochę supportu 24h/dobę 7dni w tygodniu, nie wspominając już o miejscu trzymania cennych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taniochę ?? WTF Sorry ale data center takie jak Hetzner ma chyba adminów 24h...

Co by nie było to jest jedno z największych DC.. Poza tym przy takiej ilosci dedyków jaką u nich mam mam prawo coś wymagać...

Czy ja mam w ogóle robić Backupa bazy danych która ma 200GB co nie wiem kilka H?? Jest to nie realne... Teraz Hetzner niech się martwi o odzyskanie danych...

 

BTW wydaje mi się, że OVH w porównaniu z Hetznerem to pikuś co do wielkości DC...

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za taniochę ?? WTF Sorry ale data center takie jak Hetzner ma chyba adminów 24h...

No pewnie, że ma..

 

Co by nie było to jest jedno z największych DC.. Poza tym przy takiej ilosci dedyków jaką u nich mam mam prawo coś wymagać...

No pewnie, dokładnie tego co kupiłeś czyli: http://hetzner.de/rootserver.html (domyślam się, że rootservery) oraz http://hetzner.de/hotline.html

 

Czy ja mam w ogóle robić Backupa bazy danych która ma 200GB co nie wiem kilka H?? Jest to nie realne... Teraz Hetzner niech się martwi o odzyskanie danych...

No cóż na pewno wsadzą Ci nowy dysk i to Ty będziesz się martwił, że nie zrobiłeś sobie softowego raida u nich :D

 

BTW wydaje mi się, że OVH w porównaniu z Hetznerem to pikuś co do wielkości DC...

Masz rację, wydaje Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw jak mają odzyskać te dane jeżeli nie miałeś RAID?

Uwierz, że nie wyślą dysku to speców, którzy odzyskają te dane za parę tysięcy złotych :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za taniochę ?? WTF Sorry ale data center takie jak Hetzner ma chyba adminów 24h...

Co by nie było to jest jedno z największych DC.. Poza tym przy takiej ilosci dedyków jaką u nich mam mam prawo coś wymagać...

Czy ja mam w ogóle robić Backupa bazy danych która ma 200GB co nie wiem kilka H?? Jest to nie realne... Teraz Hetzner niech się martwi o odzyskanie danych...

 

BTW wydaje mi się, że OVH w porównaniu z Hetznerem to pikuś co do wielkości DC...

 

Pozdro

 

Tyle ludzi z tyloma dedykami (i więcej) to oni mają na pęczki:D Jakby tak każdy za tą cenę chciał "coś" wymagać to by serwery podrożały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za taniochę ?? WTF Sorry ale data center takie jak Hetzner ma chyba adminów 24h... Co by nie było to jest jedno z największych DC.. Poza tym przy takiej ilosci dedyków jaką u nich mam mam prawo coś wymagać...

 

mozesz wymagac to za co im płacisz.

 

jeśli w ofercie jaką opłacasz nie ma raida, admina 24/h lub backupu to nie mozesz tego wymagac.

 

rabaty lub extra usługi powinienies ustalać przed awarią a nie wymagac ich po.

 

Podstawowa zasada to taka że za dane na dysku odpowiada klient a nie DC.Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O hetznerze pisałem już wielokrotnie. Support po godzinach jest niemożliwy, tak samo trudno się dogadać z nimi w soboty - niby pracują, ale chyba jacyś niekompetentni ludzie - kiedyś chciałem w sobotę podłączyć KVM do serwera - musiałem czekać do poniedziałku, założyli po 2 godzinach wylączyli, bo mają jeden czy dwa na serwerownie - nawet nie zdążyłem się zalogować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem takich problemów, KVM był w sobotę i niedzielę, i kiedy tylko go potrzebowałem to podłączali w maksymalnie godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakość trzeba płacić. A admin lepszy też by dał możliwość backupu takiej bazy prawie live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym senk, że mam opłaconego priv admina +"ala sekretarkę" płace za tą usługę wp***u siana ponad 300+ Euro. Nie pamiętam dokładnie ;/ Ale jest to spora sumka... Dostałem info, że mogą mi wysłać dysk i sam sobie muszę odzyskać dane ;/

Ale jest nadzieja, że to nie dysk padł a coś sie wykrzaczyło w kompie... Zobaczymy..

 

PS. Już wiem, że 3kEuro wy***ałem w błoto i płaciłem tylko za coś co w przyszłości i tak nie otrzymałem...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem na ręce Hetznera... Płaciłem za ich administrację..

Teraz przeniosę na próbę chyba 2 dedyki do OVH. Tylko mówią o jakimś ich problemie, że niby ich Windowsy nie są pod 8GB ramu ;/

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mi ja u nich nie mam jeszcze dedyków .... :D Dzwoniłem z zapytaniem o dedyki a babka powiedziała mi, że ch Windiwsy nie obsługują więcej jak 4GB ramu :D czyli niby są 32Bitowe i tu problem czy WTF mają 64 bit.. Powinni mieć :D No ale jak na razie na infolini wnioskuje, że nie mają :D Zobaczymy :D

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×