Skocz do zawartości
NiceMan

Kontakt Hetzner .. Support 24h ?

Polecane posty

*nixy bez problemu obsługują do 64 GB pamięci przy architekturze 32 bitowej (zainteresuj się PAE). 32-bitowy Windows 2003 STD jest sztucznie ograniczony do 4 GB, wersje Enterprise łykają do 32 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OT

 

hmm.. to mnie jakoś tego na studiach nikt nie powiedział.. zawsze 32 bit max można adresować 4 GB pamięci.

a co do PAE to poczytam.. :D

 

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 Bit to chyba 3.2GB Ramu :D To raz a dwa. Dzwoniłem do pomocy technicznej do nich i nie ma problemu z windom :D

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OT ciąg dalszy

32 bit to RAM minus pamięć innych podzespolow ( np karty graficznej ) bodajze, gdyz ta szyna moze zaadresowac max 4gb pamięci i w tym musi sie zmiescic wszystko ( a nie tylko RAM ) :D

 

A z ciekawosci, intel wyprodukowal kiedys płyte serwerową pod 2xPentium III. Owa płyta obsługiwała 6gb ramu. Pytanie: po co?

/OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ciekawosci, intel wyprodukowal kiedys płyte serwerową pod 2xPentium III. Owa płyta obsługiwała 6gb ramu. Pytanie: po co?

/OT

Bo Uniksy nie mają ograniczenia. Nawet te 32-bitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się rozwiązać problem :D Podłączyli dysk do innego portu i wymienili kable i śmiga... :D

BTW Ale tu sie spam zrobił :D

 

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się rozwiązać problem :D Podłączyli dysk do innego portu i wymienili kable i śmiga... :D

BTW Ale tu sie spam zrobił :D

Pozdrawiam :D

Przynajmniej teraz wiesz, że warto podjąć jakieś kroki w celu zabezpieczenia swoich danych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenia ehh ciężko jest zabezpieczać dane gdy w kompie sypie Ci się raz jeden raz drugi dysk.. Zmieniamy DC na OVH tylko muszę dogadać co i jak z nimi nie doczytałem ile płaci się setup i czy w ogóle jet u nich setup i ile płaci się za winde :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa odsłona strony www jest na hetznerze nie wiem czy też nie wprowadzili zmiany w konfiguracjach :) )

 

nowa strona jest juz od jakiegos czasu, zmian w ofercie brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×