Skocz do zawartości
yarq

livenet i pad dedyka

Polecane posty

Żałosny jesteś.

Dziękuję za ciepłe słowa.

 

ps. Twój post to dopiero poziom! Gratuluję! Rozumiem, że masz prawo do opinii ale tego typu postu są nie na miejscu. Ukazałeś swoją e-twarz cwaniaka.

Wnosząc meritum do tematu awaria ma być usunięta za kilkanaście minut. Niestety nie znam prawdziwej przyczyny a poprzedni post był zwykłym żartem... Widać nie każde dziecię potrafi zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali mi VPS do testowania na 30 dni i 2 pad w ciągu tygodnia , ehh.

A to w livenet są już VPS dostępne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecię potrafi zrozumieć.
Dziecie to raczej Ty jesteś, pisząc "żartobliwe" posty na jak najbardziej "nie dzieciowym" forum o "nie dzieciowej" firmie.

 

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej wystąpiła głębsza awaria. Telefonów już nieodbierają (w sumie nic dziwnego, są od tego by usuwać awarie).

 

Strona sitelu też leży ale z tego co wiem tarnowskie góry to właśnie serwerownia zał. w wyniku współpracy obu tych firm. Pomiędzy nimi dochodziło do zgrzytów między innymi z powodu braku wcześniej wspomnianego agregatu. Sitel miał wywiązać się z umowy i uruchomić zasilanie awaryjne - jak widać do tej pory tego nie zrobił. Szkoda...

 

Dziecie to raczej Ty jesteś, pisząc "żartobliwe" posty na jak najbardziej "nie dzieciowym" forum o "nie dzieciowej" firmie.

 

EOT.

 

Wspaniała interpretacja! Możesz być z siebie dumny :) Chłopaczku wyluzuj trochę, proponuję drobną przerwę od komputera. Nie pisz już postów w tym temacie związanych z moją osobą. Zapraszam na pm, podam ci telefon i jak chcesz dywagować proszę bardzo, mogę nawet do ciebie zadzwonić. Moderatora proszę o przesunięcie postów niewnoszących nic do tematu. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać,

chyba zrezygnuję z usług livenetu, bo to co ostatnio pokazują jest na prawdę żałosne

ma ktoś jakieś świeże informacje kiedy mniej więcej będzie wszystko w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SanKen

przepraszam za pomyłkę.

 

Mam vps w logout.pl może się mylę ale nie mają wspólnego łącza itp ( ta sama serwerownia ) bo padają zawsze razem.

 

a na ich stronie pisze o lokalizacji:

 

Ping na nasze serwery możesz sprawdzić na poniższe adresy IP:

Lokalizacja PL 1 - SuperHost - ping srv8.vps-hosting.pl

Lokalizacja PL 2 - Nephax - ping srv15.vps-hosting.pl

Lokalizacja PL 3 - Livenet - ping srv17.vps-hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to że logout nie działa już od jakieś 22 to wiem. Posiadam ta hosting.A co w livenet się dzieje ? Podobno wszystko padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy te godzinę a jeszcze wszystko leży

 

być może zwinęli interes bo to dziwne ze firma działająca już kilka lat miała tak długo usterkę nie informując o niej swoich klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

logout może tylko przepraszać za awarie livnetu, na pewno awaria nie leży po stronie logout

mam 2 serwery w logout: w nephax oraz w livnet, prawdopodobnie przeniosę wszystko do nephax, szkoda nerwów i czasu na livnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tego nie naprawili?

 

 

---

o widzę że już wszystko działa, łapie co chwilę czkawkę i zrywa połączenie, ale jest szansa na zrobienie backupu i migrację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer się włączył 4 godziny wcześniej dopiero. Wiec wczoraj wieczorem nawet nic nie robili... A wie ktoś co było problemem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niem a co płakać. Padło można powiedzieć w nocy.

 

Za ta cene i tak jest bardzo dobrze :> Moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że za tę cenę pada w nocy? :lol:

 

Wg. moich niewiarygodnych badań jedna ze stron na logout miała dostępność w ciągu ostatniego tygodnia przez 92.19 % :)

 

PS: U mnie pada w dzień i w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak damianie pewnie u ciebie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@takie głupie komentarze zachowaj dla siebie . Jak chcesz wiedzieć gdzie pracuje to przejrzyj sobie mój profil na golden-line zobaczysz aktualne moje CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytając wasze napinki, mogę śmiało powiedzieć: wht schodzi na psy

gdzie jest moderator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła awaria zasilania trwająca ponad 12 godzin. Uniemożliwiło to normalna prace.

Taką informacje dostałem, zero przeprosin, szkoda, zwykle przepraszam odrazu by zmieniło moje nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu awaria, i znowu serwery livnet nie odpowiadają - o dziwo ich strona domowa działa

no to livnet - dziękujemy, ja z ich słabych usług rezygnuję

 

 

na pewno nie ja jeden, bo wiem że firmy które mają tam kolokowane 20 serwerów dedykowanych też się przenoszą :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiadają, ale zależy które,

u mnie akurat "tylko" jeden leży.

 

 

a u mnie, no niestety - 2 dzień serwer leży :lol:

 

mam serwer w nephax, tam wszystko bez najmniejszej awarii,

na nieszczęście nephax korzysta z baz danych w moim livnet

 

 

czy mi się zdaje, ale czy oni w ogóle gdzieś przepraszali za te ostatnie awarie? może jeszcze ceny dźwigną?

livnet - porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie, no niestety - 2 dzień serwer leży :lol:

 

mam serwer w nephax, tam wszystko bez najmniejszej awarii,

na nieszczęście nephax korzysta z baz danych w moim livnet

 

 

czy mi się zdaje, ale czy oni w ogóle gdzieś przepraszali za te ostatnie awarie? może jeszcze ceny dźwigną?

livnet - porażka

 

Nigdy nie przepraszali - taka polityka firmy :) Poza tym to nie są awarie tylko "drobne trudności w dostępie do serwera dedykowanego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobne to są restarty routerów itp.. a nie pad na kilkanaście godzin.. no bez żartów to jest drobne ;> ?

 

nie długo z 2-3 godzin padu zrobi się tydzień, hehe

ja nadal mam nadzieję że to wróci do jakiejś normalności,

po przeprowadzce jakość się poprawiła i to bardzo, więc może ta masakra co się dzieje ostatnio w końcu minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×