Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sorael

Problem z Hostingami

Polecane posty

Witam... Mam powazny problem z hostingami. Forum nie dziala prawidlowo poniewaz czesto jest blokowane przez przekroczenie liczby zapytan. Posiadalem hosting az.pl -wedlug mnie bardzo slaby ... czeste awarie forum , postanowilem zmienic na duzo lepszy i stabilniejszy. Osoby ktore znaja sie w przynajmniej w jakims stopniu doradzily mi nazwe.pl . Jednak rowniez jak poprzednik az.pl jest niewystarczajaca. Codziennie forum jest blokowane na godz. z powodu duzej ilosci zapytan. Byc moze to wina shoutboxa ktory jest w bardzo duzym stopniu wykorzystywany. Chcialbym sie zwrocic z prosba do osob ktore mially podobny problem lub ktore sie znaja.. o doradzenie w wybraniu hositngu... nie chce po raz kolejny wyrzucac pieniedzy w bloto. pozdrawiam moze byc drozszy ale porzadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto zainteresować się VPSem, jeśli forum rozrosło się do takich rozmiarów że nie wystarcza dla niego już hosting współdzielony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz shoutbox na początek i obserwuj. Podaj jeszcze wymiary forum, znaczy się ilość online, ilość postów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi na pw jak możesz adres forum ;) Hostuje u siebie spore fora, nawet te by przemo i wszystko śmiga :P

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyłącz shoutbox, urodziny, imieniny, ile razy pomógł, reputacje,

wskaźniki mimowolnych wzwodów danego dnia, czy co tam jeszcze nie masz,

a zaraz forum będzie śmigać jak marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłącz shoutbox, urodziny, imieniny, ile razy pomógł, reputacje,

wskaźniki mimowolnych wzwodów danego dnia, czy co tam jeszcze nie masz,

a zaraz forum będzie śmigać jak marzenie ;)

 

 

O tym to wiem doskonale :P Ale zadajmy sobie pytanie . Po co mi forum bez tych rzeczy? dzieki temu mam tyle osobi ile mam... problem w tym ze nazwa blokuje mi liczbe zapytan...i forum codziennie wieczorem jest blokowane na godz... szukam platformy , ktora to wszystko udzwignie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te forum jest bardzo małe, tak mała liczba userów? Sporo musisz mięc tych dodatków skoro blokują nowe zapytania do bazy danych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyne wyjście VPS, lub serwer dedykowany. Trzeba wziąć też poprawkę na to, że forum z czasem będzie cały czas rosło, dlatego wg. mnie jest to jedyne sensowne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×