Skocz do zawartości
Gość pzebracki

Domeny .pl .eu. .com gdzie ?

Polecane posty

Gość RuFiK

Witam serdecznie,

Z góry przepraszam ze powiliłem temat... ale kurcze tyle jest juz tego a troszke zmeczony juz jestem ;)

 

Mam pytanie.

Posiadam domenki .eu .pl .com i chcialbym sie zprzeniesc z nimi do jednego rejestratora, gdzie bedzie tanio, stabilnie i zadnyhc kruczków i innych wygibasów ...

 

Mogą być to firmy zarówno polskie jak i zagraniczne ;)

 

 

Pozdrawiam i czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja dodam:

 

Czy któryś z powyższych (albo inny, też godny zaufania) rejestratorów oferuje w cenie panel do edycji wpisów? Mam tak w maddogdomains.com - bajka (no ale to USA... heh)

A, MXy i takie tam? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
a ja dodam:

 

Czy któryś z powyższych (albo inny, też godny zaufania) rejestratorów oferuje w cenie panel do edycji wpisów? Mam tak w maddogdomains.com - bajka (no ale to USA... heh)

A, MXy i takie tam? hę?

 

 

btw sponsi jakie sa ceny odnowien domen w maddogdomains.com ???

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no.. takie, jak na stronie.. jakoś nie wyżej niż ceny pierwszej rejestracji, oprócz specjalnych promocji (np. info czy coś)

ja jestem zadowolony, bo na pewno taniej niż w Polsce, a do tego świetny panel, gdzie mogę sobie wszystko ustawiać, przestawiać itd..

 

EDIT: nie mam zamiaru przenosić domen do PL jeśli nie będzie panelu do edycji wpisów : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do cal.pl - ile masz tych domen, możemy się dogadać co do cen odnowień.

Jeżeli będziesz zainteresowany napisz na priva lub michal@cal.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

michał email wlasnie został wyslany,

 

Sponsi, czy mozesz mi podac link do tych cen odnowien hmm szukam szukam i doszukac sie nie moge ;)

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam również do nas - oferta domen. Ze wszystkim można się dogadać jak i również otrzymasz panel do zarządzania rekordami dns jeśli zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Zapraszam również do nas - oferta domen. Ze wszystkim można się dogadać jak i również otrzymasz panel do zarządzania rekordami dns jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

prosze na pw a następujace info

2 x domena .eu

1 x domena .com

3 x domena .pl

 

Podaj mi ceny netto a obok brutto ;)

 

Pozdrawiam i licze na na prawde ciekawa oferte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja nie wiem gdzie tam są odnowienia - heh.. właśnie próbowałem przedłużyć net-a - wyszło 10,19.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze na pw a następujace info

2 x domena .eu

1 x domena .com

3 x domena .pl

 

Podaj mi ceny netto a obok brutto ;)

 

Pozdrawiam i licze na na prawde ciekawa oferte :)

 

Przy takiej ilosci ciezko liczyc na "promocje" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dużo tych domen nie masz ;)

 

@Sponsi - ~10 zł, czy $ ?? :)

No i co do edycji DNS - są od tego darmowe usługi, więc dużym problemem to to nie jest... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam az.pl pomimo ich wpadek :-)

ps. Sponsi, w AZ.PL takze mam mozliwosc ustawien wpisow dns jak sobie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

10 dolców, oczywiście.. heh..

AZ? lepiej to przemilczę, bo dostanę bana za bluzgi, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rufik przy tak skromnej ilości domen nie licz na prawdę na rabaty ;)

 

W najbliższym czasie w MasterNET.pl wprowadzona zostanie pełna opcja ustawień rekordów NAMED'a dla każdego Klienta posiadającego tylko domeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z 2be.pl , mają nieskie ceny odnowień http://2be.pl/promocje i nie wiążą klientów bzdurnymi regulaminami. Z innych mogę polecić active24.pl i vbiz.pl - ceny może trochę wyższe ale to uczciwi rejestratorzy.

Co do az.pl - kiedyś korzystałem z ich usług, ale ich BOK to jakaś tragedia - nie wiem, może teraz już się to zmieniło na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz ze vbiz ma drożej, albo inni rejestratorzy? Chyba tylko w pierwszym roku...

 

domena .pl w 2be.pl

rejestracja/odnowienie*

19/69 pln

 

*cena promocyjna

 

odnowienie potem kosztuje 99zł... To tak samo jak w nazwie.. czy home.. WIELKA mi rewelacja..

 

 

domena .pl vbiz.pl

9.90 PLN/85 PLN

 

 

domena .pl w masternet.pl

12 / 65zł

 

domena .pl w ovh.pl

10 / i chyba 65zł ? Bo teraz zmienili www i nie widzę cen odnowień.. :)

 

domena .pl w cal.pl

12 / 67.00 zł

 

Więc nie mów, że najtaniej.. te firmy też nie wiążą z żadnymi bzdurnymi regulaminami.. ;f

 

ssory ale musiałem napisać bo cały czas polecasz 2be, a z cenami (nie wiem jak z pomocą i odp na e-maile) odbiegają.. Nie wiem może nie zauważyłeś, że to tylko cena promocyjna: 69 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

witam,

w OVH ceny odnowien sa nast

netto / brutto

PL - 66 zł netto - 80,52zł

COM.PL - 48 zł netto - 58.56 zł

 

miasto.pl - 18 zł netto - 21.96zł

 

domena com oraz eu - 19.99 zł netto - 24.39 zł

 

hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty gadasz ze vbiz ma drożej, albo inni rejestratorzy? Chyba tylko w pierwszym roku...

 

domena .pl w 2be.pl

rejestracja/odnowienie*

19/69 pln

 

*cena promocyjna

 

odnowienie potem kosztuje 99zł... To tak samo jak w nazwie.. czy home.. WIELKA mi rewelacja..

domena .pl vbiz.pl

9.90 PLN/85 PLN

domena .pl w masternet.pl

12 / 65zł

 

domena .pl w ovh.pl

10 / i chyba 65zł ? Bo teraz zmienili www i nie widzę cen odnowień.. :)

 

domena .pl w cal.pl

12 / 67.00 zł

 

Więc nie mów, że najtaniej.. te firmy też nie wiążą z żadnymi bzdurnymi regulaminami.. ;f

 

ssory ale musiałem napisać bo cały czas polecasz 2be, a z cenami (nie wiem jak z pomocą i odp na e-maile) odbiegają.. Nie wiem może nie zauważyłeś, że to tylko cena promocyjna: 69 zł

 

Polecam 2be bo sam tam przeniosłem swoje domeny kilka miesięcy temu i jestem zadowolony. Co do cen promocyjnych za odnowienia - te ceny są gwarantowane dla wszystkich domen, które zostały zarejestrowane lub przetransferowane do nich w tym roku . Czyli mnie przy przedłużeniu będzie obowiązywać właśnie ta cena. Obsługa jest bez zarzutu, odpowiadają na maile i telefony. Nie mam tu zastrzeżeń choć zbyt często nie korzystam bo nie mam takiej potrzeby. Co do innych rejestratorów - uważam, że każdy jest dobry jeśli ma w miarę niską cenę odnowienia domeny i nie wiąże człowieka niekorzystnymi zapisami w regulaminie. za takich rejestratorów uważam active24, vbiz.pl czy ovh. Pozostałych, których wymieniłeś niestety nie znam, więc nie wypowiadam się.

Forum jest do dyskusji, jesli masz inne zdanie na temat firm czy uslug ktore ja polecam mozemy porozmawiac. Może jest coś o czym ja nie wiem lub na co nie zwróciłem uwagi. Myślę, że dla użytkowników wszystkie opinie są wartościowe i pozwolą uniknąć rozczarowan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja trzymam 3 domeny w nazwa.pl :) .com, com.pl i org.pl - jestem nawet zadowolony ale chyba rozejrze się za czymś tańszym jeśli chodzi o odnowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Ja trzymam 3 domeny w nazwa.pl :) .com, com.pl i org.pl - jestem nawet zadowolony ale chyba rozejrze się za czymś tańszym jeśli chodzi o odnowienie :)

 

nazwa, home - jedne z najdrozszych firm w Polsce... z góry jak dla mnie odpadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie domeny trzymam w vbiz.pl i gorąco polecam tę firmę :-)

Buziaki Alien :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×