Skocz do zawartości

Polecane posty

90zł...

Za 150-kę? Przepłaciłem dziewiątaka :lol: . Swoją drogą to imn miało/ma dziwną politykę cenową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 150-kę? Przepłaciłem dziewiątaka :lol: . Swoją drogą to imn miało/ma dziwną politykę cenową

zasugerowałem się rankingiem na tym forum.... w końcu za jakość się płaci... :/ No ale się pomyliłem i to grubo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zaczęło działać :lol: teraz forum normalnie działa.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, to za dużo powiedziane. Działa, ale szarpie strasznie. Są przestoje w odczycie nawet do kilkunastu sekund :(

 

Ja mam tak cały dzień... że raz działa i szarpie, a raz wogóle nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, to za dużo powiedziane. Działa, ale szarpie strasznie. Są przestoje w odczycie nawet do kilkunastu sekund :(

 

Ja mam tak cały dzień... że raz działa i szarpie, a raz wogóle nie działa.

Teraz przynajmniej łączy się bez problemów z bazą danych... nie wywala, ze nie można się połączyć :(

 

edit: 00:01 - znowu nie łaczy sie....

 

edit: 02:37 - kupiłem konto na kei.pl heheheh forum teraz śmiga jak by było na serwerze postawionym na localhost B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny doszło do poważnego zaniedbania ze strony imn.pl, do którego należy też skip.pl.

Wczoraj wszyscy klienci dostali maila (jego treść w temacie o opinii imn.pl) z informacją, że z powodu nieporozumień, admin imn.pl/skip.pl nie będzie już dla nich pracował. Właściciel imn.pl zapewniał mojego kolegę, że jest nowy admin i że wszystko będzie działać. NIE DZIAŁA. Od wczoraj nie działają strony, bazy danych, co jakiś czas chwilowo działają WWW. Doprowadza mnie to już do rozgoryczenia. Oby tylko nie zniszczyli moich baz... Żałosna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas totalna absurdalna parodia

trzymac sie z dala od tego.

dla przykladu dzisiejszy mail:

jako ze twoje konto znajdowalo sie na serverze prywatnym a nie firmowym

imn.pl zostalo usuniete, powodu znajdziesz na webhostingtalk.pl backup konta

jest pod tym adresem http://xxxxxxxx

 

pozdrawiam

 

wczesniej bylo mnostwo innych problemow, jest wiele alternatyw w podobnych cenach, wiec imna nawet nie tykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, fakt, mieli jedną dłuższą awarie, lecz to nie wyklucza ich profesjonalizmu. Znam osoby tam pracujące i mogę zapewnić, że są to kompetentni ludzie... Robicie z igły widły, przed awarią też tak padało i nie trybiło jak należy? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawi napisał:

dla przykladu dzisiejszy mail:
jako ze twoje konto znajdowalo sie na serverze prywatnym a nie firmowym

imn.pl zostalo usuniete, powodu znajdziesz na webhostingtalk.pl backup konta

jest pod tym adresem http://xxxxxxxx

 

pozdrawiam

Wiesz, co Ci powiem. Odnoszę wrażenie, że piszesz nieprawdę, bądź ktoś zrobił Ci głupi kawał. Po pierwsze zakładając, że jeśli twoja strona firmowa znajdowała się na serwerze prywatnym, a nie firmowym to przecież jest to złamanie regulaminu. Więc imn miał prawo skasować Ci konto. Po drugie kto w oficjalnym piśmie pisze "serverze" (przez v), wspomina o webhostingtalk.pl oraz kończy pismo słowami "pozdrawiam". Dla mnie ten cytat nie jest wiarygodny. Poza tym też mam konto na imn i takiego pisma nie dostałem.

 

rusel, zgadzam się z tobą. Owszem ostatnio były pewne problemy z działaniem ich serwerów, ale to wcale nie znaczy, że wyklucza ich profesjonalizmu. Ja wierzę, że wszystko się już ustabilizuje i wszystko będzie działać dobrze. :)

 

Pozdrawiam

 

PS. A poza tym, to w tej chwili nie widzę żadnych problemów z działaniem imn. Teraz imn chodzi, jak burza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to twoja wypowiedź z 1 postem na koncie czyni Twoją osobę wiarygodną. IMN nie odpowiada także na moje maile, do dziś, od paru dni nie działają mi serwisy joomla bo zamiast index.php na domenie, jest podstawiana biała strona. Codziennie tracę kilkaset złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że mogę zostać uznany za osobę niewiarygodną. W końcu było to moja pierwsza wiadomość na tym forum. Ale zarejestrowałem się tylko po to, aby wypowiedzieć się w tej sprawie.

 

A sprawie mail-i do imn to mogę powiedzieć, że kiedyś i ja wysłałem jednego mail-a i niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Więc mogę powiedzieć, że jest to na minus imn.

 

Natomiast nie wiem, co z serwerami joomla? Powiem szczerze, że nie wiem, co to jest. Ale przypuszczam, że jest to jakiś program napisany w PHP. Tak się akurat składa, że ja na swojej stronie mam forum PHPBB by Przemo i ono normalnie działa. Owszem czasami zauważam oczekiwania na wyświetlenie strony parę sekund, a czasami tylko ułamki, ale wszystko działa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@europrezes, jeśli tracisz tyle kasy, to dlaczego nie zainwestujesz w dedyka do 200zł?;| Skończyłyby się Twoje wszelkie problemy... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako ,że zaczęły się problemy z hostingiem imn.pl natychmiastowo musiałem przejść na inny sprawdzony,stabilny hosting.Czytałem wiele for i natknąłem się na proste.pl oferta bardzo mnie zainteresowała.

Po 14 dniach testu zakupiłem tam konto , strona i moje skrypty chodzą szybko i ogólnie nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec moze podaj chociaz jeden powod czemu mialbym pisac nieprawde?

a mam kolejne powody zeby twierdzic, ze imn to jakas totalna absurdalna parodia.

Kiedy kupowalem konto umiescili mnie na jakims innym serwerze, gdzie byl DA, potem sie okazalo ze to serwer administratora (a nie oficjalny imn), admin odszedl i dostalem dokladnie takiego maila jakiego cytowalem. Nie uważałbym tego pisma za oficjalne, WIECEJ, uwazam kazda osoba z jaka rozmawiałem do tej pory z obsady tej firmy za TOTALNIE niekompetenta.

 

Znam osoby tam pracujące i mogę zapewnić, że są to kompetentni ludzie... Robicie z igły widły, przed awarią też tak padało i nie trybiło jak należy

to powiedz osobom pracujacym, ze przywrocenie backupa ktory ich byly admin zostawil na serwerze DOSLOWNIE na 5-6 godzin (ja sciagnalem, po fakcie jak poinformowalem o tym "szefa" kopii juz nie bylo), to nie jest zadanie na 5-6 dni ile kazano mi czekac (i ciagle czekam), zreszta....

 

wiec teraz pare slow o kompetentnosci tych ludzi:

1. gówno mnie obchodzi ktory to admin odszedl, jaki inny admin nosi rozmiar buta. Płace - żadam! dla mnie prosta sprawa. Panu Szefowi sie chyba w glowie cos poprzekrecalo skoro to JA mam dzwonic do jego bylych adminów i sam rozwiazywac problem. Moze jeszcze sam mam konserwowac serwer, naprawiac konfigi itd?

 

2. czy to az taki wysilek zeby napisac maila? A no tak przeciez imn.pl to siedzibe zapewne ma na Syberii, gdzie tam emaile i telefony. Musialem JA zadzwonic po 32 godzinach zeby poinformowano mnie ze kopia bazy danych od bylego admina nie dziala. To ja mam dzwonic po sto razy zeby zalatwic sobie serwer za kotry PŁACE?

 

3. a teraz kolejny przyklad. Wysyłam adres backupa ktory wlozylem na inny moj serwer, maila wyslalem wczoraj, oczywiscie telefonicznie musialem poinformowac ze go wyslalem bo wiadomo jak to na Syberii...

dowiedzialem sie ze mam maila wyslac na jakis inny adres do admina podajze (JA! nie szef), z powodu halasu po jego stronie nie mogl przekazac mi maila, mial wyslac sms'em (PARODIA?!) no iczekam na smsa 30 minut, ale wiecie jak to jest na Syberii...

 

wiec tak ogolnie na przywrocenie backupa serwera czekam jedyna 5 dni, czas maja dzisiaj do 0.00 potem bedzie juz gruba afera.

 

wiec jezeli ktos ma ochote byc obslugiwany przez ludzi ktorzy nie znaja podstaw savoir vivre, czy glupiego dobrego zachowania w stosunku do klienta to polecam tej grupie imn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie będę pisał, że tracę pieniądze. Używając w chwili obecnej hostingu imn.pl tracę coś ważniejszego: zdrowie!

Czyli bez wulgaryzmów (ciężko mi to przychodzi) określając poziom świadczonych usług jest on zerowy.

Mówiąc wprost: NIE POLECAM!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo Guys ;)

 

 

Na poczatek...

Od: office@imn.pl

Data: 01/17/07 07:21:20

Do: simon.*******@interia.pl

Temat: Informacje dla użytkowników

 

 

Witamy Serdecznie

 

Jak Państwo wiedzš z rozesłanego spamu zakończyła się ostatecznie współpraca z poprzednim administratorem p. Michałem P. Brak dostatecznie szybkiej i profesjonalnej obsługi naszych klientów oraz pojawiajšce się działania na szkodę firmy naruszajšce jej dobre imię oraz wizerunek wymagał od nas zakończenia dalszej współpracy z tš osobš.

 

Informujemy, iż www.imn.pl i www.skip.pl jest administrowana obecnie przez profesjonalnš obsługę. Informatyków w wieloletnim stażem i doœwiadczeniem zawodowym. Do Państwa dyspozycji oddaliœmy opcję bezpoœredniego kontaktu on-line dostępnš w dziale kontakt na stronach www.imn.pl i www.skip.pl

 

W okresie ostatnich kilku dni na naszych serwerach wykonywane były różnego rodzaju prace administracyjne majšce na celu usprawnienie pracy naszych serwerów. Co wišzało się z utrudnionym dostępem ale nie powodowało wyłšczenia pracy serwerów. Bezawaryjnoœć naszych serwerów była do tej pory monitorowana przez firmę http://www.hyperspin.com i wykazywała na najwyższš jej niezawodnoœć. Zajmujemy od ok. 2 lat pozycję numer 1 na liœcie Polskich firm oferujšcych swoim klientom usługi hostingowe które korzystały z tego rankingu porównawczego. W wyniku działań poprzedniego administratora statystyki naszych serwerów nie sš obecnie dostępne W najbliższym czasie zostanš one udostępnione jednakże nie będzie już możliwoœci przeœledzenia historii pracy naszych serwerów z powodów od nas niezależnych.

 

Informujemy, iż już w najbliższym czasie (14 dni) zostanie uruchomiony kolejny serwer na szybkim Polskim łšczu który odcišży pracę obecnych maszyn. Częœć dotychczasowych kont zostanie przeniesiona na nowš szybkš maszynę. Co mamy nadzieję zwiększy dotychczasowš satysfakcję naszych klientów z wyboru usług marki www.imn.pl oraz www.skip.pl

 

Życzymy sobie i Państwu dalszej bezawaryjnej pracy w całym 2007 roku. Pozdrawiamy informujšc, iż jesteœmy do Państwa dyspozycji w nowych porach podanych na naszych stronach www.

 

Obsługa Klienta www.IMN.PL oraz www.SKIP.PL

 

Wobec powyzszego mysle, ze - o ile nie naraza to kogos na powazniejsze straty - warto poczekac jeszcze te kilka dni. Biorac pod uwage jakosc uslug, jaka oferowala IMN przed zaistniala sytuacja, dziwie sie troche jak mozna w ten sposob przekreslac firme, odwracajac swoje poglady w sposob tak dramatyczny, jak zrobil to Zawi. Rozumiem nowych uzytkownikow, ktorzy trafili na hosting w zlym momencie, ale syndrom choragiewki prezentowany tutaj przez starych klientow IMN powaznie mnie zaskakuje. Wychodzac na przeciw domyslom typu 'spokrewniony'; tak, jestem spokrewniony z IMN. Na serwerach IMN posiadam serwis, ktory jest dla mnie wazny nie mniej jak dla kazdego z Was, jego wlasny. Na dzien dzisiejszy szlag mnie trafia, bo w zaden ze znanych sposobow nie moge dostac sie ani na strone glowna serwisu, ani chocby na ftp'a, skad moglbym zawinac kopie baz danych. Ale nie wk'rwiam sie na adminow, ze nie odpowiadaja na mail'e. Powiem wiecej; ja ich nawet nie pisze. Bo niby jak mam uzyskac odpowiedz, skoro lezy glowna strona IMN, poczta nie dziala, a administracja szlifuje serwery, by zrekompensowac uzytkownikom zaserwowana wpadke. Komorki tez sobie daruje, bo jasna rzecza jest dla mnie, ze nie jestem jedynym klientem, ktorego dotyczy problem, a tam w IMN wiedza, ze maja ogolna awarie, wiec informacje ogolne zawarte w mail'u zdecydowanie mi wystarczaja. Jesli przepowiednie niektorych z Was sie spelnia, zmienie hosting, ale nie bede sial farmazonow, bo dotychczas IMN swiadczyla uslugi wysokiej klasy, dajac mi satysfakcje rowna 99.9%. Wprowadzanie w blad potencjalnych przyszlych klientow odnosnie 'poziomu swiadczonych uslug', w sytuacji kryzysowej jest wysoce nie na miejscu.

Nie ma sie co prezyc, panowie. Prawdziwy admin ma swiadomosc ryzyka zwiazanego z prowadzeniem serwisu na wynajmowanych serwerach. Wypowiada sie rzetelnie, kiedy jest dobrze i przeprowadza sie, kiedy sytuacja tego wymaga. Szczekanie na wiatr ukazuje tylko jego slabosc, pod znakiem zapytania stawiajac jego profesjonalizm. ;)

 

Do zobaczenia w nowych porach. :]

 

 

PZDR /SIMON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, aż nie chce się tego czytać. Ehh niech serwer leży, a co tam, administratorowi wszystko wolno ;) Ja na twoim miejscu nie wytrzymałbym nerwowo gdyby to była dla mnie ważna strona.

 

Powiem jedną rzecz jaka mnie zirytowała w postawie imn.pl . Czy tak ciężko jest przenieść domenę na jakiś inny serwer, albo jakieś konto i napisać wyjaśnienie i kontakt. Po prostu ja tego nie rozumiem. Według mnie dali plamę na całej linii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Michał to mój dobry znajomy i właśnie na niego powoływałem się pisząc, że pracują tam kompetentni ludzie. Jak widać, po jego odejściu wszystko się krzaczy, czyli downtime etc, obecnie firma ta nie posiada żadnego administratora, czyli server jest skazany na siebie. W tym momencie absolutnie nie polecam nikomu tej firmy. A nawet radziłbym się wszystkim z tamtąd wynosić... Szkoda nerwów i czasu. Jakość usług była wysoka właśnie dzięki Michałowi, który o to wszystko dbał i tym zarządzał... teraz go nie ma no i widać skutki. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Ja w jakimś stopniu zgadzam się z SIMON-em. Przed tym całym zdarzeniem IMN działał bardzo dobrze. Pamiętam też, że ludzie pisali na różnych forach, że są zadowoleni, dlatego też zdecydowałem się na IMN. Niestety ostatnio IMN nie działa dobrze. A od wczoraj to wogóle NIC nie działa. Nie działa strona główna, hosting i etc. Ale mam nadzieję, że spowodowane jest to pracami administracyjnymi, o których pisał IMN w liście wysłanym do swoich klientów.

 

Chciałbym jeszcze przytoczyć fragment umowy z IMN:

§3 PRAWA I OBOWIĄZKI USŁUGODAWCY I USŁUGOBIORCY

(...)

5. Usługodawca świadczy usługę serwera wirtualnego nieprzerwanie w sposób ciągły, zastrzegając jednocześnie prawo do robienia możliwie krótkich przerw technicznych w funkcjonowaniu usługi serwera wirtualnego związanych z obsługą i konserwacją systemu.

 

6. W przypadku wystąpienia ciągłej przerwy w działaniu usługi serwera wirtualnego trwającej co najmniej 24 godziny Usługodawca zobowiązuje się do bezpłatnego przedłużenia okresu abonamentowego usługi o 1 miesiąc w przypadku 24 godzinnej ciągłej przerwy w działaniu usługi serwera wirtualnego.

 

Ja też czekam, aż to wszystko skończy się i IMN będzie działał szybko i sprawnie, tak, jak to było jeszcze parę tygodni temu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja chciałbym skomentować kilka rzeczy:

po jeden (co powinno byc prologiem): ja NIE AKCEPTUJE polskiego podejścia do klienta, klient to moj chlebodawca, wiec szanuje go. Co najważniejsze: w rozmowie z klientem wykazuje szacunek i profesjonalizm - zadko w Polsce spotykane, ale naprawia sie.

 

wiec po kolei:

po 6 dniach Pan Szef olewus podal smsem email do admina (oczywiscie za skomplikowane byloby wyslanie go w 1szy dzien po "jajach" jakie opisywalem). Ów admin zalozyl mi konto i... tyle! Kopia zapasowa jak nie dzialala tak nie dziala wiec musze zrobic to sam. Cale 6 dni czekalem na zwykle uruchomienie serwera... no ludzie...

Kiedy zostalem przeniesiony to i tak nic nie dalo, serwer muli tak ze logowanie zajmuje 4minuty, a dalej juz nic sie nie da zrobic, wiec strony jak nie dzialaly tak nie chodza.

 

dziwie sie troche jak mozna w ten sposob przekreslac firme, odwracajac swoje poglady w sposob tak dramatyczny, jak zrobil to Zawi
Z takimi jajami spotkalem sie juz wczesniej. Mam wrazenie ze nie czytales moich wypowiedzi, bo ja nie narzekalem na slimacze dzialanie serwerów ale o PODEJSCIE DO KLIENTA! Na uzyskanie konta na nowym serwie i przywrócenie backupa czekalem 6 dni, a uzyskalem po prostu zalozenie konta, na odwal.

Wybacz, ale ja od firmy ktorej dzialanosci opiera sie na internecie WYMAGAM odpowiadania na moje maile. Gówno mnie obchodzi ze maja takich 5000 na sekunde, płace - żądam.

 

heh niech serwer leży, a co tam, administratorowi wszystko wolno

dokladnie, moze ktos nie zdaje sobie sprawy, ze ja jestem jego klientem, KLIENTEM!

 

Hmm, Michał to mój dobry znajomy i właśnie na niego powoływałem się pisząc, że pracują tam kompetentni ludzie. Jak widać, po jego odejściu wszystko się krzaczy

wniaskujac z emaila ktorego cytowal SIMON (oczywiscie ja takiego nie dostalem) wnioskuje, że byly admin to Michał i w 100% zgadzam sie z rusel'em. To postawa tego czlowieka przekonala mnie do wybrania imn.pl. Wcale mu sie nie dziwie, że usunal moje konto skoro bylo na jego serwie, ale jego podejscie do klienta kiedy tam pracowal bylo perfekcjne. Czlowiek swiadczyl pomoc przez gg, pomagal z pierdolami a'la .htaccess. Szokiem bylo, ze po zadaniu mu pytania, pomogl mi, a potem jeszcze spytal sie czy pomoglo i czy moze jeszcze jakos pomoc... Zapewne odpisywal z będąc na zachodzie, bo moim zdaniem TO jest wlasnie podejscie do klienta.

 

teraz apropo cytatu z regulaminu:

czyli rozumiem ze dostaje 6 miesiecy gratis? po co? i tak serwer nie dziala ;)

 

podsumowujac: kiedy siedzialem na serwie imn2.pl na Direct Adminie, hosting byl super. Ale obsluga klienta prezentowana przez szefa ktory olewa kazde pytanie, mail, telefon jest raczej nie do opisania. PARODIĄ jest dla mnie podoawanie mi numerów telefonów zebym sobie dzwonil do ludzi. Mnie to GÓWNO obchodzi, zgłaszam problem i to ma byc naprawione. To juz jego sprawa zeby dzwonic do swoich adminów- nie moja.

O poziomie supportu swiadczonego przez imn.pl nie mozna powiedziec ze jest karygodny - czemu? BO GO NIE MA! To jakaś istna parodia republiki. Na starym serwerze nie zdażały sie pady, tu po przenosinach nie jestem w stanie nawet dodac domeny, ale ok to jest wytlumaczone. Imn.pl moze bedzie ok jak kupia nowy serwer, tyle ze jak znowu to padnie, to nie liczcie na jakakolwiek pomoc.

 

I tutaj chce dodac ze moje zarzuty nie sa bezpodstawne. Korzystam z kilku hostingów u różnych operatorów (co zrozumiane) i wiem, że inni potrafią zachować sie profesjonalnie, a jezeli nie to chociaż kulturalnie.

 

Krzycze głośno: IMN.PL NIE POLECAM po 2 latach użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takimi jajami spotkalem sie juz wczesniej. Mam wrazenie ze nie czytales moich wypowiedzi, bo ja nie narzekalem na slimacze dzialanie serwerów ale o PODEJSCIE DO KLIENTA! Na uzyskanie konta na nowym serwie i przywrócenie backupa czekalem 6 dni, a uzyskalem po prostu zalozenie konta, na odwal.

Wybacz, ale ja od firmy ktorej dzialanosci opiera sie na internecie WYMAGAM odpowiadania na moje maile. Gówno mnie obchodzi ze maja takich 5000 na sekunde, płace - żądam.

Wiesz Zawi, skoro ulegasz takim wrazeniom, to ja sie przestaje dziwic Twojemu podejsciu do poruszonego tutaj tematu. Przeczytalem z uwaga wszystkie zamieszczone w topicu posty i w oparciu o nie spisalem swoj komentarz. Nie chce mi sie juz pisac jakiegos glebszego referatu, gdyz jak widze interpretacja zamieszczonych tutaj wypowiedzi zalezy glownie od osobowosci i nastroju osob bioracych udzial w dyskusji. Nie ma powodu, bys duzymi bukfami podkreslal trapiace Cie watki, bo nie sadze, by ktokolwiek odebral sens Twoich wypowiedzi w sposob inny, niz gdybys staral sie trzymac fason. Osobiscie nie dzielilem Twoich relacji na drobne, ale obiektywnie odnioslem sie do nich jako calosci, poczawszy od Twojego pierwszego posta, ktorym dawno temu rozpoczales ten topic. I zapewne ani slowem nie wspomnialbym o Twoim podejsciu, gdybys nie napisal tak pieknego posta na temat hostingu IMN. Tak; pieknego, bo w zyciu nie spotkalem sie z tak korzystnym, uslanym kwieciem opisem jakiejkolwiek firmy oferujacej hosting. Dlatego to co napisales teraz, kiedy w IMN zapanowala sytuacja kryzysowa, nijak nie wyglada mi na Twoj profesjonalizm, ktorego Ty jako klient oczekujesz od IMN, bo placisz. Ja place, pan placi, pani placi. Wszyscy placimy. Ale zanim zaplacilismy, mielismy do wgladu Regulamin, w ktorym IMN okreslil rowniez kwestie dotyczace czarnych scenariuszy. Dlatego, mimo niezadawalajacej sytuacji, staram sie zachowac spokoj, by kiedy wszystko wroci do normy nie wyjsc na idiote, chocby przed samym soba.

W swoich ostatnich opiniach opisales wiele niedociagniec ze strony IMN, choc jednoczesnie wyrazasz sie przychylnie o jednym z adminow. Nie wiem, czy to rozsadne bawic sie w podobne podzialy, ale to juz pozostawiam Tobie. Co do kontaktu, suportu itd, osobiscie nie mialem z tym nigdy problemu, przy czym z powodzeniem wystarczal mi kontakt via mail. Poczawszy od transferu domeny, poprzez kompetentne i rzetelne info, po kopie i odtworzenie backup'ow baz, wszystko brzebiegalo szybko i bezbolesnie.

Kilka dni po tym, jak jakosc hostingu spadla, w skrzynce email znalazlem pierwszego mail'a z wyjasnieniami. Kolejnego mail'a zamiescilem powyzej. Nie jestem zachwycony z obecnego stanu rzeczy, jednak w swietle tego, jak ze swoich uslug IMN wywiazywal sie wobec mnie, jestem gotow poczekac jeszcze te kilka dni, az sprawa sie wyjasni. Nie zwalnia mnie to jednak z przejrzenia ofert konkurencji, gdybym finalnie zmuszony byl przeniesc swoj serwis. W koncu adminem mojego serwisu jestem ja, nie IMN. Konczac swoja wypowiedz podkresliles, ze korzystasz z kilku hostingow u roznych operatorow. I to jest Zawi bardzo trafna puenta... Bo prawdopodobnie kiedy ktorys z nich nawali, badziesz jechal po nim jak po niegdys godnym pochwal IMN'ie... Zle to troche wszystko wyglada, bo kiedy przez bardzo dlugi czas bylo szybko, sprawnie i za odpowiednie pieniadze, podobalo sie. Ale kiedy cos poszlo nie tak - 'krzak', 'nie polecam'...

BTW To nic osobistego, Zawi. Po prostu dwa rozne spojrzenia na ta sama sytuacje. Obiektywnie. ;)

 

 

PZDR /SIMON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh,

szczerze to mam podobnie: nie chce mi sie kontynuowac tej dyskusji i pisac referatów, ale twoj post wymusił na mnie mala riposte.

 

nawiązując do tego, że zarzucasz mi zmiane mojego podejscia- a co w tym złego? z usług imn.pl korzystam od półtorej roku i to na co narzekam to nie brak dobrego uptimu czy zawalone serwery, ale podejscie do klienta, brak supportu, zlewanie mnie na kazdym kroku. Sęk w tym że nie jest to ich "wybryk" tylko juz drugi raz mam podobna sytuacje i jestem splawiany. Ja po prostu nie akceptuje tak niekulturalnego podejscia do klienta. Moge tylko pozazdroscic, że uzyskales odpowiedzi na swoje emaile, moje wyslane na bok odeszly w zapomnienie. Bawi mnie tez fakt ze kiedy podalem adres do backupa to nikt przez 2 dni nie raczyl poinformowac mnie ze jest juz niedostepny, sam musialem zadzwonic zeby poinformowano mnie, gdyby nie to... Nie mowie o imnie jako o krzaku, ale tej firmy nie polecam. Uzyskalem info ze kupuja w tym tygodniu nowy serwer i ze strony zaczna dzialac wiec nie widze problemu, zdarza sie. i widzisz nie w tym problem, lecz w tym ze to ja musze starac sie by uzyskac takie informacje a nie jestem o tym powiadamiany. Moze serwery wroca do normy, ale nie sadze by jakosc supportu sie poprawila. Kiedy rozmawiam z obsluga to mam wrazenie ze dyskutuje z 16 latkami i nie krytykuj tego ze tak nie jest, jak smiem twierdzic itp. to moje odczucie. Poznałem inne kulisy imn.pl i nie bedeo nich pisal ale wszystko przekonuje mnie aby nie liczyc na poprawe supportu. A tak osobiscie: nie wkurzylbys sie gdyby twoje strony nie chodzily przez 6 dni, a proby kontaktu mozna o sciane rozbic? Gdyby splawiano cie co chwile i co chwile odkladano sprawe wymówkami? i na koniec: nie komentuje serwerów ( z ktorymi nie mialem stycznosci, bo jak mnie poinformowano z imn.pl placilem im ale obslugiwany bylem nie wiem przez kogo, a kiedy przeniesiono na imn1.pl to on nie dzialal no ale to juz bylo poruszene wiec nie mam zalu), ale jakosc obslugi, to ze jestem olewany na okraglo.

Zarazem uwazam ze jak najbardziej w porzadku z mojej strony jest zmieniac zdanie o firmie i o tym informowac. Co z tego ze pojdziesz do kina na fajny film trwajacy poltorej roku skoro na zakonczenie obrzuca sie tym i tamtym i nie poznasz zakonczenia? Nadal bedzie ok? Moje zdanie sie zmienilo i to diametralnie. Jeżeli podchodzi sie do nowego klienta z wielkim bananem na twarzy a starego sie olewa bo juz zaplacil, to nie bardzo mi to pasuje.

 

I jeszcze apropo podzialu na nową obsluge i stara. Moim zdaniem ma to znaczenie. Bo to wlasnie ma wplyw na zmiane mojej opini. Na starego admina mozna bylo liczyc, kiedy odszedl nie widze juz nikogo kompetentnego w tej firmie i nie sadze zeby to sie zmienilo, a marketingowych gadek ktore probuja wpuscic w emailach to sam uzywam, wiec jestem na nie nieczuly.

 

Styka tyle debat, pewnie dopisze jezeli cos sie zmieni, pochlebnego lub nie. Poki co nie chce juz mi sie pisac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsługa leży od jakiegoś czasu, to prawda, wysłałem maila jakieś 2 miesiące temu i do dzisiaj echo. No ale czym to jest w porównaniu z całkowitym padem teraz? Mam nadzieję, że serwery wstaną chociaż na tyle, żebym zdążył skopiować dane i szukam innego dostawcy. To niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie masz co liczyc na to za szybko. Powiedzieli ze chca zakupic serwer w tym tygodniu, wiec spodziewac sie poprawy mozna dopiero w przyszlym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amatorszczyzna. To nie do pomyślenia, żeby serwer nie działał przez tyle dni! Dla mnie są spaleni, podejście do klienta nie wymaga chyba komentarza... :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×