Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Czy w Hostnine w pakiecie Reseller jest możliwość panelu administracyjnego dla klientów w języku polskim?

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.hostnine.com/whmcs-billing-software/ jest informacja o:

# Multi-language support in both client side display and email templates

 

Szczegółową odpowiedź czy panel na język polski jest w pełni przetłumaczony najszybciej uzyskasz wysyłając zapytanie do supportu. BOK nie gryzie ;). Osobiście nie używam WHMCS, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegółową odpowiedź czy panel na język polski jest w pełni przetłumaczony najszybciej uzyskasz wysyłając zapytanie do supportu. BOK nie gryzie ;) . Osobiście nie używam WHMCS, więc nie wiem.

 

Panel WHMCS jest tylko przetłumaczony od strony usera, a nie ma możliwości przetłumaczenia od strony admina.

I nie wiem czy H9 ma PL w standardzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panel WHMCS jest tylko przetłumaczony od strony usera, a nie ma możliwości przetłumaczenia od strony admina.

I nie wiem czy H9 ma PL w standardzie... :)

 

Właściwie to tylko od strony usera mi chodzi aby administracja była po polsku dlatego zastanawiam się jak to zrobić.

Zamówiłem na H9 instalacje WHMCS i czekam... Chyba, że Wy rozwiązaliście to inaczej to chętnie wysłucham ;-)

 

Na razie wziąłem konto na miesiąc i testuje, szukam dobrych kont resellerskich i wybieram między H9 a xxxl-web (wybór trudny....)

W H9 lokalizacje biore UK.

Jak na razie to na H9 mnie denerwuje długi czas przypisania domeny do ich serwera DNS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HelpDesk H9 odpowiedził mi odnośnie języka polskiego :-)

 

"That can be done in the washington dc location using RVSkin"

 

Szkoda, że w lokalizacji UK nie można, ale to zawsze coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to tylko od strony usera mi chodzi aby administracja była po polsku dlatego zastanawiam się jak to zrobić.

Zamówiłem na H9 instalacje WHMCS i czekam... Chyba, że Wy rozwiązaliście to inaczej to chętnie wysłucham ;-)

 

Na razie wziąłem konto na miesiąc i testuje, szukam dobrych kont resellerskich i wybieram między H9 a xxxl-web (wybór trudny....)

W H9 lokalizacje biore UK.

Jak na razie to na H9 mnie denerwuje długi czas przypisania domeny do ich serwera DNS.

 

Daruj sobie to xxl-web... Te ich "resellery" to tragedia:) Nie tyle pod względem stabilności, co pod względem panelu, administracji, supportu oraz podpinania domen, dodawania userów i tworzenia przez nich baz MySQL. Miałem pół roku konto w H9 i 2 miesiące w xxl (ciągle mam wrażenie, że o te 2 za dużo...) i zdecydowanie mogę polecić H9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxl-web to ostatnio straszna lipa (support leży i kwiczy), mam shared w h9 i jedyny problem jaki był rozwiązałem w 3h - więc nie najgorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni co chwile nie działa ich serwer, a przynajmniej nie można wejść na strony tam umieszczone.

SSH śmiga i uptime jest spory

propleu@propl.eu [~]# uptime
13:15:45 up 68 days, 10:30,  1 user,  load average: 0.03, 0.26, 0.34

 

Staje się to trochę uporczywe... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po przeczytaniu wielu pozytywnych i czasem negatywnych opinii o H( zrezygnowalem z site5 i wzialem H9. Site5 moze i wolne, ale za to wszystko dzialalo z palca.

 

Moja refleksja po 2 dniach uzywania H9.

 

DNS ZONE EDITOR nie dziala u mnie w panelu. odp supportu po paru ticketach

	Hello, 

  We are aware of this issue, if you need any DNS changes we would need to make them for you.

 

 

 

 

Mam zrobione forwardy maili na server w domu i wiadomosci z paypala nie dochodz nawet przy wylaczonym SpamAssasinie.

 

To jest narazie jakas masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Node59 (w UK) dziś od rana ma jakieś problemy, były przestoje półgodzinne, support pisał że "naprawili", lecz po chwili problem wracał i tak kilkukrotnie. Pół godziny temu dostałem informację,że za 10 minut ma wszystko działać, bo serwer się restartuje i jak widzę nie wstał po ten moment.

 

Chyba muszę pomyśleć nad zmianą dostawcy usług poważniej niż poprzednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka pytań do użytkowników hostnine

- jak wygląda sytuacja z kodami promocyjnymi po rocznym okresie użytkowania ?

Czy są to jednorazowe promocje tylko dla nowych użytkowników i po roku płacę pełną stawkę za hosting ?

 

- czy hostnine udziela rabatów dla stałych klientów ? Np. 10% zniżki po 1 roku użytkowania.

 

- czy ichniejszy cpanel jest tylko w wersji angielskiej, czy można w końcu do niego dograć spolszczenie we własnym zakresie na shared hostingu (bądź czy dodali z własnej woli i ochoty taką możliwość) ?

 

- mam dylemat w sprawie ograniczeń. Chciałbym tam wrzucić kilka małych witrynek, ale m.in mailing ograniczony do 250 maili/h przystopował mnie dość mocno. Jeśli 2-3 użytkowników kont odpaliłoby wysłanie oferty do swoich klientów, czy puściło maila do grupy znajomych w ciągu 1 godziny, to zablokuje to mailing na 1 godzinę (blokada, nie zamrożenie). Miał już ktokolwiek nieprzyjemności związane z tym ograniczeniem ?

 

- czy statystyki są dostępne oddzielnie dla każdej domeny ?

 

z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nie słyszałem o żadnych kodach promocyjnym po roku użytkowania

2. Także jestem niemalże pewien, że nie ma czegoś takiego (muszą sobie przecież odbić to, że w pierwszym roku znacznie taniej sprzedali konto...)

3. jest tylko w j.angielskim

4. ograniczenie tego typu znajdziesz na prawie każdym shared hostingu.

5. tak - statystyki transferu/odwiedzin są dostępne dla każdej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Blueman za odpowiedź.

 

Wiem że każdy shared ma ograniczenia na mailing, ale podpytywałem już u kilku hosterów i to wygląda różniście.

Już naciskałem "pay" w justhost com, bo tam w email policy widniało 500 na godzinę dla domeny. U niektórych jest po 200 na wszystkie domeny (czy nawet jeszcze mniej). Poblokowane jest wysyłanie poprzez skrypty (tylko imap/pop), są ograniczenia na łączenie przez pop na godzinę. Nie w tym rzecz, że ja się nie zmieszczę w przydziale. Ale jak 10 ludziom założę skrzynki w załóżmy 3 domenach i każdy z nich kopnie bulk maila do 40 ludzi 2 razy w ciągu godziny, to mam ciepło.

Już w ogóle nie wspominając o newsletterach czy grupach mailingowych, bo kompletnie jestem skołowany czy używanie wszelakich (custom czy gotowców) skryptów do tego celu nie jest w ogóle zabronione w shared hostingach.

 

Jak jest traktowany w takim razie bulk mail ? Jako 1 mail zawierający kopie do X adresatów, czy każdy adresat w mailu = godzinowy limit -1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest traktowany w takim razie bulk mail ? Jako 1 mail zawierający kopie do X adresatów, czy każdy adresat w mailu = godzinowy limit -1 ?

Każdy adresat zmniejsza limit.

Czyli nie ma znaczenia, czy wyślesz 10*pojedynczy, czy jeden do 10 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- mam dylemat w sprawie ograniczeń. Chciałbym tam wrzucić kilka małych witrynek, ale m.in mailing ograniczony do 250 maili/h przystopował mnie dość mocno. Jeśli 2-3 użytkowników kont odpaliłoby wysłanie oferty do swoich klientów, czy puściło maila do grupy znajomych w ciągu 1 godziny, to zablokuje to mailing na 1 godzinę (blokada, nie zamrożenie). Miał już ktokolwiek nieprzyjemności związane z tym ograniczeniem ?

 

 

 

W przypadku gdy strona zajmuje mało miejsca a potrzebujesz emaila bez limitów to poszukaj jakiegoś najtańszego VPSa - lub nawet RPS z OVH i skonfiguruj sobie wedle potrzeb - ale zapomnij o hostingu współdzielonym bo taki mailing często jest przyczyna tego że serwery lądują na spam listach i RBLach - chyba CAL.pl ostatnio miało z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w okolicach godziny 21:00 zablokowali mi konto (shared).

Nie napisali co i jak i dlaczego.

 

Wysłałem do nich ticket o 21:05 w tej sprawie. Do dzisiaj żadnej konkretnej odpowiedzi z ich strony.

Najpierw 30min czekałem na odpowiedź, że zapomniałem podać jakiego konta dotyczy blokada.

Potem napisali, że sprawa dotyczy jakichś nadużyć i przesłali do odpowiedniego departamentu.

No i tak czekam od wczoraj na odpowiedź i narazie ciesza :/

 

Strony dalej niedziałają, nie mam dostępu do CPanel, phpmyadmin, ftp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w okolicach godziny 21:00 zablokowali mi konto (shared).

Nie napisali co i jak i dlaczego.

 

Wysłałem do nich ticket o 21:05 w tej sprawie. Do dzisiaj żadnej konkretnej odpowiedzi z ich strony.

Najpierw 30min czekałem na odpowiedź, że zapomniałem podać jakiego konta dotyczy blokada.

Potem napisali, że sprawa dotyczy jakichś nadużyć i przesłali do odpowiedniego departamentu.

No i tak czekam od wczoraj na odpowiedź i narazie ciesza :/

 

Strony dalej niedziałają, nie mam dostępu do CPanel, phpmyadmin, ftp :/

 

Heh. Sama sytuacja może ie jest jakaś specjalnie niezwykła, bo w wielu firmach tak działają.

 

Mnie bawi coś innego, a mianowicie Twoja sygnatura, w której masz link "partnerski" H9 i obiecujesz pomoc w prowadzeniu konta w przypadku jego kliknięcia, a tu sam masz takie jaja i nie możesz wiele wskórać. Niestety, molochy takie już są, dla nich każdy klient jest po prostu kolejnym numerkiem w statystyce.

 

 

 

 

Jeszcze jedno - H9 to firma amerykańska, nie europejska, jedynie parę serwerów w UK mają... Tak samo np. Głowa to hosting polski, nie francuski, mimo, że serwery ma w OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H9 to teraz szrot jakich nie mało.

 

Pingi po tysiąc, liczne awarie.

Odpowiedź z 112.140.185.151: bajtów=32 czas=1266ms TTL=54
Odpowiedź z 112.140.185.151: bajtów=32 czas=2471ms TTL=54
Odpowiedź z 112.140.185.151: bajtów=32 czas=1643ms TTL=54
Odpowiedź z 112.140.185.151: bajtów=32 czas=2427ms TTL=54

 

Nie polecam nikomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cracked - co ty opowiadasz? :)

 

Widziałeś skąd jest to IP które pingujesz? 112.140.185.151

Z tego co widzę to jest z Singapuru ;] http://www.ip-adress.com/ip_tracer/112.140.185.151

więc jakich pingów się spodziewałeś? Ja obecnie na ten IP mam pingi ~333ms

 

A do Wielkiej Brytanii mam po 48-55ms ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w okolicach godziny 21:00 zablokowali mi konto (shared).

Nie napisali co i jak i dlaczego.

 

Wysłałem do nich ticket o 21:05 w tej sprawie. Do dzisiaj żadnej konkretnej odpowiedzi z ich strony.

Najpierw 30min czekałem na odpowiedź, że zapomniałem podać jakiego konta dotyczy blokada.

Potem napisali, że sprawa dotyczy jakichś nadużyć i przesłali do odpowiedniego departamentu.

No i tak czekam od wczoraj na odpowiedź i narazie ciesza :/

 

Strony dalej niedziałają, nie mam dostępu do CPanel, phpmyadmin, ftp :/

 

@BlueMan z ciekawości wiesz dlaczego 'Cię' zblokowali, wyjaśniło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno "jakiś skrypt index.php" zwiesił im 2x maszynę.

To zamiast zablokować ten skrypt to zablokowali całe konto :| a błąd chyba leżył dlatego, że wgrywałem (modyfikowałem) stronkę i pewnie idnex.php nie doszedl w całości na serwer i wywołowany powodował jakieś błędy :/ kij wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie początkującego. Czy jeśli zakupię u nich domene com to standardowo moje dane będą widoczne w whois czy nie? W jaki sposób będzie możliwa zmiana danych WHOIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dobrego hostingu pod moje forum. Widzę tutaj sporo pozytywnych opini o h9. Mam więc kilka pytań.

Będzie lepiej jak je wypunktuję, a ktoś kto się zna na rzeczy mi na nie odpowie.

1. Czy jest możliwość zwykłego przelewu z mbanku, czy w grę wchodzi jedynie paypal?

2. Jaką lokalizacje serwera polecacie

3. Czy na serwerze w Singapurze są duże pingi?

Obecnie mam serwer w group5, ale mam z nimi drobne problemy więc szukam czegoś lepszego. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×