Skocz do zawartości

Polecane posty

W moim wypadku i tak innego wyjścia nie będzie, skoro studiuję w Krakowie, a na weekend odwiedzam swój Sosnowiec

Ten dostęp po SSH ma raczej ułatwić zarządzanie plikami na hostingu (np. gzipowanie katalogów, pociągnięcie plików z FTP bezpośrednio na konto, rsync czy rozpakowanie paczki z plikami). W zastosowaniach hostigowych ticket na SSH nie jest aż tak niewygodny. Zawsze to o niebo lepsza opcja niż brak dostępu do SSH w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qupa nie ale nic w nim trudnego niema

 

co do dedykowanego ip trzeba im przedstawić konkretny powód do czego ci jest ono potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś od nich dedykowane IP?

 

Jak tak to niech sie podzieli tym co im napisał aby dostac IP chodzi mi o powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otrzymałem od nich IP

 

I dostałem wiadomość:

* Note *
There may be a 1-4 hour downtime due to this IP change.  During this time you will see a Blue Apache page, this is normal and will go away once the new DNS has fully propagated.

* Important Notice for Reseller Customers *
Please do not migrate this account unless needed as you will lose this dedicated IP address.  If you do migrate this account and need a new IP address please fill out this form again via http://hostnine.com/dedicated-ip-request/ and we will get you a new IP address for you as soon as possible.

Aktualnie gdy wchodzę na stronę poprzez domenę widzę taką niebieską strnkę, rozumiem że w ciągu 1-4h wszystko się naprawi?

"DNS has fully propagated." Musze zmieniać dns'y czy pozostaja stare :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I odpowiedzieli. Nie ma takiej możliwości.

 

Trudno, będzie trzeba się jakoś obejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mówili na PiO jest RVskin instalowany na życzenie klienta, który jest PL.

 

Pisałem to tutaj na forum:) Niestety po zmianie oferty opcja ta została wycofana:) Już nie oferują RVskin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I odpowiedzieli. Nie ma takiej możliwości.

 

Trudno, będzie trzeba się jakoś obejść...

Biorąc po uwagę aktualne ceny domen (tanie PLki na pierwszy rok, tanie domeny globalne, tanie jak barszcz domeny regionalne) nie wydaje mi się, żeby to był w ogóle jakiś problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do zwrotu pieniędzy - na pewno przez PayPal także?

Bo DreamHost chyba tylko przy płatności przez kartę takie coś umożliwia... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę info z pierwszych chwil korzystania u nich z konta:

 

- zwrot kasy jest bez względu na metodę jaką płaciliśmy

- w ssh nie udostępniają MidnightCommander i nie mają zamiaru go udostępniać

- support bardzo kiepskiej jakości jest... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha - założone oddzielne konto FTP ma duży mankament.

z poziomu PHP można chodzić po całym drzewie katalogów - zmieniać, usuwać, itp katalogi/pliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeden z klientów przed przenosinami na VPSa pytał, czy maszyna (VPS z 512 MB RAM) podoła jego portalowi (drupal z chyba autorskimi rozszerzeniami). Zapytałem gdzie obecnie trzyma stronę. Odpowiedział, że na koncie shared na hostnine.com . Przyznam, że byłem w lekkim szoku, bo strona ładowała się bez żadnej czkawki a klient pisał, że rejestruje do 15 tys. unikalnych użytkowników/dzień (alexa rank ~145000, czyli portal ma spory ruch).

 

Aha - założone oddzielne konto FTP ma duży mankament.

z poziomu PHP można chodzić po całym drzewie katalogów - zmieniać, usuwać, itp katalogi/pliki sad.gif

Tak jest na chyba każdym shared hostingu. M.in. tym to się różni od konta reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Respect dla H9 - przenieśli mnie na inny serwer ;)

 

Bylem na Pentium D 2,66 Ghz (2GB ram, 250GB HDD), a teraz na Xeon X3220 2.40GHz (4GB ram, 500GB) :(

I stronki chodzą nieporównywalnie szybko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie... na serwerze w Singapurze nie jest tak tragicznie jak się wydaje, w końcu 300ms ping :mellow:

 

203.211.140.149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×