Skocz do zawartości

Polecane posty

Respect dla H9 - przenieśli mnie na inny serwer :P

 

 

to masz szczęście, bo mi przy początkującej top-liście cichcem zabrali prawa odczytu do skryptu, który był często w niej wywoływany.......zabrałem listę na DH i tutaj nikomu nic sie nie dzieje....

 

 

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zastanawiam się nad tym host9... :] aktualna promocja -25% i w ogóle... ale co będzie za rok przy przedłużaniu? Może póki co ceny są dość niskie a potem przyjdzie płacić po 30 usd, 40 usd... za najmniejszy reseller. Troszkę lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może póki co ceny są dość niskie a potem przyjdzie płacić po 30 usd, 40 usd... za najmniejszy reseller. Troszkę lipa :/

Przecież cały czas będziesz płacił np co miesiąc tyle samo..nie wiem skąd Twoje obawy :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zastanawiam się nad tym host9... :] aktualna promocja -25% i w ogóle... ale co będzie za rok przy przedłużaniu? Może póki co ceny są dość niskie a potem przyjdzie płacić po 30 usd, 40 usd... za najmniejszy reseller. Troszkę lipa :/

Ceny mają na tym samym poziomie od ładnych paru lat. Poza tym ceny przeważnie spadają a nie rosną :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam obawy? Wolałbym zapłacić od razu za cały rok. Wtedy wychodzi naprawdę tanio ;-). Nie liczę, że $ spadnie znów do 2,2 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje postawienie na H9 serwisu z darmowym downloadem w regułę wchodzą: patche do gier PC, darmowe programy,triale,shareware, dodatkowo hosting dla trailerów-zapowiedzi w flv które będą linkowane do innych stron.

Będzie dobrze sobie radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem zarejestrowałem ale nie wybierałem że chce UK bo nie było żadnej możliwości co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest możliwość wyboru DC... .

 

Zawsze masz możliwość 30 dniowego zwrotu pieniędzy. Albo napisz do nich email jesli Twój serwer nie znajdzie się w odpowiedniej dla Ciebie serwerowni ;)

 

 

BTW - H9 nie wspiera już PostgreSQL, ale na stronie nie usunęli tej informacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłaciłem zarejestrowałem ale nie wybierałem że chce UK bo nie było żadnej możliwości co dalej?

Shared czy reseller? W resellerze się nie wybiera podczas rejestracji tylko później subkonta lokujesz gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zmieniłem na Berkshire i jest kul. Wczoraj napisałem do support odnośnie przenosin ze starego resellera i do tej pory nie odpisali. Prawie 20 godzin czekania i zero reakcji. :/ nie podoba mi się to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zmieniłem na Berkshire i jest kul. Wczoraj napisałem do support odnośnie przenosin ze starego resellera i do tej pory nie odpisali. Prawie 20 godzin czekania i zero reakcji. :/ nie podoba mi się to :/

Support mają strasznie wolny :/ No ale póki nic nie pada itd. to go nie potrzebuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisałem do support odnośnie przenosin ze starego resellera i do tej pory nie odpisali.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale kont na resellerze pomiędzy różnymi DC przenosisz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich sprawdzam :]

 

Ponad 100GB umieściłem na serwerze

I przez kilka dni kilkanaście GB transferu nabite zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Mam pytanko, jak wygląda sprawa max. obciążenia w H9 na sharedach? Dajmy na to takie phpbb3 bez zbędnych popierdułek, ile online uciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Server Limits

25% cpu and or memory for 3 minutes.

Combined 5% CPU & RAM over 24 hours.

250 email limit per domain per hour.

50 concurrent database connections at one time.

Apache threads to be open no longer then 999 seconds.

Php upload limit of 15 megs.

Max php session time of 300 seconds or less.

Limits are subject to change at anytime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

A maszyny jakie wiesz może? 5% na kimsufi != 5% Xeon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×