Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Dedyk na parę osób

Polecane posty

Cześć,

 

Czy mogę kupić ten http://www.ovh.pl/produkty/kimsufi08.xml i podzielić go powiedzmy na 4 osoby? Że np. odsprzedam komuś trochę powierzchni. Jeśli będą generował ruch rzędu 50GB miesięcznie to nie każą mi się wynosić?

Ogólnie to chciał bym serwer dedykowany mieć i tak myslę jak by do tego dojść :P 100 zł miesięcznie to dla mnie za dużo, a i sam nie wykorzystał bym nawet 2% jego możliwości...

 

Może ktoś chętny do podziałki? :P

 

PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że można, tylko trzeba wiedzieć jeszcze jak skonfigurować :P. Co do transferu to w ovh raczej nie będzie problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę sam zainstalować apache i spółkę? No powiedzmy że z tym dałbym sobie rade - gorzej z zabezpieczaniem ale to już jakoś się zrobi porządnie. A ile tak szacunkowo może tam osób mieć konta? Mogę parę odsprzedać na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie stać cię na taki serwer wybieraj co innego. Być może np RPSy w ovh cię zaciekawią najtanszy kostuje polowe ceny, fakt dysku itp może masz mniej ale cena też znacznie mniejsza.

 

Podzielić masz chyba tutaj na myśli zrobić np 4 konta www itp rzeczy i dac kazemu jakiś limit ?

 

jeśli chodzi o trafik w ovh nie interesuję się tym za bardzo poki nie będziesz przekraczał granicy 100 Mbps, wtedy skażą ci dokupić usługę, która pozwala na transfer wiecej niż 101 Mbps kosz tej usługi to bagatela prawie 4000 zł wieć raczej mało opłacalne na ciebie. Dodatkowo ruch www naprawdę musi być WIELKI bywygenerował te 100 Mbps ..... jakiś download lubstrona z ekstra rzeczami/niusami. 50 giga miesięcznie to pikuś :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×