Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jinx

Serwer dedykowany w USA

Polecane posty

Witam,

 

pytam wyłącznie z ciekawości,

często można usłyszeć, że w USA hosting jest tańszy, więc jakie są firmy oferujące tanie dedyki w usa, ja np. oferty za 60 $ dorównującej ofercie Hetznera nie znalazłem (choćby 1TB + 10Mbit i 2x2,5 GHz)

 

więc jak to jest z tym tanim hostingiem w USA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

pytam wyłącznie z ciekawości,

często można usłyszeć, że w USA hosting jest tańszy, więc jakie są firmy oferujące tanie dedyki w usa, ja np. oferty za 60 $ dorównującej ofercie Hetznera nie znalazłem (choćby 1TB + 10Mbit i 2x2,5 GHz)

 

więc jak to jest z tym tanim hostingiem w USA ;)

kiedys w USA bylo taniej teraz taniej jest w DE.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W USA jest nadal sporo atrakcyjnych ofert prawdziwego serwerowego sprzętu, w dodatku z supportem, który znacznie przewyższa poziom budżetowych serwerowni w Europie.

 

Przykład: https://www.caro.net/specials.php - myślę, że jak za Della z Dual Core Xeonem 3050, 2 GB RAM ECC i 2 x 250 GB w sprzętowym RAID1 139 dolarów to więcej niż dobra cena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Support w serwerowniach w USA jest o wiele wiele lepszy. DE/NL nie umywa sie. Caro.net jest tego przykladem. Odpowiedzi w ciagu 5 minut,

 

Co do cen to przy aktualnym kursie dolara ma sie juz troche do wyboru choc przy takim budzecie pewnie nie znajdziesz Moze Sentris.com, ale oni sa na zachodnim wybrzezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W USA jest nadal sporo atrakcyjnych ofert prawdziwego serwerowego sprzętu, w dodatku z supportem, który znacznie przewyższa poziom budżetowych serwerowni w Europie.

 

Przykład: https://www.caro.net/specials.php - myślę, że jak za Della z Dual Core Xeonem 3050, 2 GB RAM ECC i 2 x 250 GB w sprzętowym RAID1 139 dolarów to więcej niż dobra cena..

Pingi też całkiem ładne ~ 143ms. Ciekawe jakie są do maszyn z oferty, może strona firmowa ma inną lokalizację niż DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakie są do maszyn z oferty, może strona firmowa ma inną lokalizację niż DC.
Caro ma DC w Północnej Karolinie (wschodnie wybrzeże)... Takie pingi to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

racja - wziąłem kiedyś 'głupie' konto w geekstorage (mieli ffmpeg/mencoder itd. bo ostube-a instalnąłem dla jaj) - za 8 dolców miesięcznie bodajże support taki, że u nas ze świecą szukać (na poziomie dhosting/iq/kei), do tego oferta bogata tak w miejsce i traffic, jak i w dodatki (VPS-y z panelem DA/cPanelem w cenie itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caro ma DC w Północnej Karolinie (wschodnie wybrzeże)... Takie pingi to standard.

Już to wiem ;) Chatuję sobie z Markiem ;) Fajny mają support online.

 

SLA łącza 99.999%

 

Co do hardware:

Mark: [10:36:08 AM] Jason Brozena says: on hds, ram, etc...its 2hrs or less

Mark: [10:36:26 AM] Jason Brozena says: but if there is data that needs copying, or reconfiguriing etc...obviously it may take longer than 2hrs

 

I info https://www.caro.net/sla.php

 

3TB/m a ponad to $0.12/GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Mam 2 w usa, o supporcie to nawet nie ma co gadać ;), tym bardziej, że kiedy ja piszę to u nich jest na ogół późna noc/wczesny ranek ;) Ale tam jest zupełnie inne podejście do klienta, zupełnie inna kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USA 8 godzin w tył?

No tak, zakładając, że piszesz o 10:00 u nich jest 2 w nocy.. pisząc o godzinie 18:00 u nich z kolej jest ranek.. Więc co w tym dziwnego ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USA 8 godzin w tył?
Wschodnie wybrzeże to 6 godzin różnicy, a nie 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że @normanos pisze że ranek/noc - weźmy przykładowo godzinę 2 w nocy - u nich dopiero 18-20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
To że @normanos pisze że ranek/noc - weźmy przykładowo godzinę 2 w nocy - u nich dopiero 18-20 ;)

Na ogól problemy wyłapuje rano po przyjściu do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumiwując temat,

 

to, że hosting 'w ogóle' jest tańszy w USA nie jest prawdą, natomiast prawdą jest, że łatwiej tam znaleźć hosting na wysokim poziomie za przyzwoite jeszcze pieniądze.

 

Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×