Skocz do zawartości
matt

Gadu-Gadu 8.0

Polecane posty

Gość Pokuć

GG to zuooo i syf totalny, lepszy skype jest bo chociaż sie nie wiesza i nie niszczy kompa...Lepiej napisać samemu komunikator i nazwać go WHT :) A z GG korzystam bo musze, znajomi nie chcą tego szmelcu wy....ć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 lat uzywam ekg i jakos nie teskno mi przesiadac sie na nic innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miranda dzięki woofer'owi :* :)

:)  - hehe, przeeestań :)

 

Ale fakt, faktem, Miranda i Konnekt to chyba najbardziej konfigurowalne multikomunikatory. Oba można można w 95% dopasować pod siebie. Z Gadu-Gadu nie korzystam od 5 lat, z protokołu od ponad pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat , od poczatku kiedy aqq istanieje korzystam z aqq, lista / ludzie z gg mam zaeksportowanych na aqq i jak na mnie jest OK, ostanio siedzialem na PCie kolegi i musialem na szybkiego wejsc na GG i ten oczywiscie nie mial aqq wiec chcac nie chcac musialem na gg wejsc to bleeeeeeeeee PC jakiby niebyl to muli, dwa milionyreklam, ( tutaj dobrze jest to pokazane) tak niedlugo gg skonczy, a najlepszy jet ten przycisk "WIECEJ REKLAM" pobilo mnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni klikania w reklamy, zeby z kims pogadac 30min ;) Mnie powalil limit znakow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kadu nigdy nie miałem problemów.

Używam Kadu od wielu już lat za każdym razem kiedy pracuję w systemie Linux (wyznając przy tym zasadę- Debian na serwery, Kubuntu na desktop). Kiedyś, zachęcony fanatyzmem znajomego zainstalowałem sobie na laptopie jakąś odmianę FreeBSD (nie pamiętam już dokładnie, ale chyba było to PCBSD) i tam również używałem Kadu. Czasem z doskoku mam okazję korzystać z MacOS X'a i tam również, na laptopie koleżanki zainstalowałem Kadu. Trochę szkoda, że nie ma wersji przeportowanej na Windows (joke!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×