Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Animal

Specyficzny wymóg - wirtualny

Polecane posty

Witam.

 

Potrzebuje serwera, który przede wszystkim ma sporą liczbę jednoczesnych połączeń z bazą danych. Obecnie posiadam serwer od OVH (http://www.ovh.pl/produkty/1000gp.xml). Niestety tutaj jest limit jednoczesnych połączeńz bazą danych na 3 ;) Często pojawia mi sie błąd:

 

screen2.JPG

 

 

Poza tym chciałbym by serwer posiadał chociaż te 2GB pojemności oraz przynajmniej 60GB transferu miesięcznego. Jednak kluczową sprawą jest jednoczesna ilość połączeń z bazą danych. Prosiłbym o pomoc w wyborze i o napisanie ile wynosi limit tych połączeń w poszczególnych propozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości hostingów jest większy.

Ile chcesz zapłacić i gdzie - zagranica / pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Webh.pl twoje wymagania spełnia:

 

Premium Pakiet:

6GB miejsca

60GB transferu ;)

 

Ilość jednoczesnych połączeń do bazy danych dla jednego usera bazy danych wynosi 20 ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

górną granicą dla mnie jest cena 400-500zł rocznie. Głównym kryterium jest dla mnie właśnie ilość jednoczesnych połączeń z bazą. Jeśli ktoś będzie miał np 10GB na serwer a mniej jednoczesnych połączeń z bazą danych niż ktoś kto oferuje np. 3GB na serwer a większą liczbę jednoczesnych połączeń z bazą, to zdecydowanie wybiorę tę drugą opcje.

 

Wolałbym mieć kontakt z polskim supportem jakby co i płacić przelewy z mBanku, a nie wiem jak to wygląda z zagranicą i czy się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
górną granicą dla mnie jest cena 400-500zł rocznie. Głównym kryterium jest dla mnie właśnie ilość jednoczesnych połączeń z bazą. Jeśli ktoś będzie miał np 10GB na serwer a mniej jednoczesnych połączeń z bazą danych niż ktoś kto oferuje np. 3GB na serwer a większą liczbę jednoczesnych połączeń z bazą, to zdecydowanie wybiorę tę drugą opcje.

 

Wolałbym mieć kontakt z polskim supportem jakby co i płacić przelewy z mBanku, a nie wiem jak to wygląda z zagranicą i czy się da ;)

 

Kliknij na link w mojej sygnaturce i zobacz plan platinium. 30 jednoczesnych połączeń i 200000 zapytań na godzinę do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 jednoczesnych połączeń i 200000 zapytań na godzinę do bazy.

 

30 jednoczesnych połączeń dla każdego usera z osobna czy dla wszystkich osób na stronce? Co się stanie po przekroczeniu limitu 200000 zapytań w przeciągu godziny ? Pytam, bo wiem, że stronka generuje mi całkiem sporo zapytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 jednoczesnych połączeń dla każdego usera z osobna czy dla wszystkich osób na stronce?
Dla całego konta. Poza tym jeżeli Twój skrypt wymaga więcej niż jednego połączenia per user, to należy poważnie zastanowić się nad modyfikacjami w kodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym chciałbym by serwer posiadał chociaż te 2GB pojemności oraz przynajmniej 60GB transferu miesięcznego. Jednak kluczową sprawą jest jednoczesna ilość połączeń z bazą danych. Prosiłbym o pomoc w wyborze i o napisanie ile wynosi limit tych połączeń w poszczególnych propozycjach.

Przejrzy ofertę prohost ;)

 

Każdy inny hosting niż ovh ma dużo wyższe limity na jednoczesne połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą. Zapewniam że takich problemów u nas NIGDY Pan nie będzie miał.

 

http://activhost.pl/index.php?go=wwwreseller

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Active Hosting Global Sun World

58-500 Jelenia Góra

ul. Bydgoska 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą. Zapewniam że takich problemów u nas NIGDY Pan nie będzie miał.

 

http://activhost.pl/index.php?go=wwwreseller

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Active Hosting Global Sun World

58-500 Jelenia Góra

ul. Bydgoska 1

 

Nigdy? Tzn jaki jest limit jednoczesnych polaczen z bazą ? I który serwer Pan mi poleca ?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy? Tzn jaki jest limit jednoczesnych polaczen z bazą ? I który serwer Pan mi poleca ?

pozdrawiam

 

Czyli albo nie ma limitów, albo komuś bardzo zależy żebyś to z jego usług skorzystał, a najwyżej wywali cie z serwera z innego powodu. Ja na twoim miejscu podchodziłbym do jego oferty dość ostrożnie. Bardzo nie podobają mi się liczne znaki typu !!! lub ciągłe KRZYCZENIE.

 

Co do twoich potrzeb, to większość firm raczej ma o wiele mniej rygorystyczne limity, więc lepiej nie sugeruj się tym aż tak. Popatrz na lokalizacje, support, serwery i przede wszystkim czy firma jest sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli albo nie ma limitów, albo komuś bardzo zależy żebyś to z jego usług skorzystał, a najwyżej wywali cie z serwera z innego powodu. Ja na twoim miejscu podchodziłbym do jego oferty dość ostrożnie. Bardzo nie podobają mi się liczne znaki typu !!! lub ciągłe KRZYCZENIE.

 

Co do twoich potrzeb, to większość firm raczej ma o wiele mniej rygorystyczne limity, więc lepiej nie sugeruj się tym aż tak. Popatrz na lokalizacje, support, serwery i przede wszystkim czy firma jest sprawdzona.

 

Masz rację. Generalnie trudno mi powiedzieć czy firma jest sprawdzona, jeśli za znane firmy wydają mi się tylko ovh, nazwa, home:(

 

Sporo ofert padło tutaj jak również na privie. Prohost chyba dla mnie odpada, bo trudno mi powiedzieć czy nie przekroczę 200000 zapytań w ciągu godziny, jeśli mam strony, na któych jest np 50 do 80 zapytań. Jeśli np 100 userów kliknie sobie odswież w przeciągu minuty to już będzie 5000 zapytań. Więc 40 minut i już przekroczy się limit zapytań.

 

 

Oferta webh.pl jest niestety na granicy akceptowalności, ale boję się o ten transfer. Chociaż spodobał mi się wpis na ich stronce:

Pytanie:

Mam problem z przeniesieniem mojego serwisu, czy mogę liczyć na pomoc?

Odpowiedź:

Oczywiście, pomożemy przenieść Państwu serwis całkowicie za darmo. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszej pomocy to prosimy o kontakt.

 

Fajna sprawa, bo takie podejście do klienta mi się podoba i zapewne bym z tego skorzystał bo od OVH dowiedziałęm się tylko tyle:

 

"Może Pan przenieść pliki z aktualnego serwera na zewnętrzny serwer i zmienić serwery dns domeny. W trakcie zmiany serwerów dns strona nie będzie dostepna (czas propagacji nowych serwerów dns)" . A czy w zakłądce dnsy domeny, wystarczy wpisać dns nowego serwera i już będzie działać tego już nie wiem.

 

 

Jestem też troszkę zmieszany bo jedni mi piszą o np 30 jednoczesnych połączeniach do bazy a inni, że np 20 jednoczesnych połączeniach do bazy przez 1 użytkownika. Jeśli dobrze rozumuje to jeśli mam np 50 użytkowników na stronie, to lepiej mieć serwer który daje nawet mniejszy limit dla 1 użytkownika, niż taki który daje taki limit dla całej strony ? Czy jest to taki chwyt marketingowy i takie stwierdzenia sątakie same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal, 20 połączeń na jednego usera MySQL mówi nam że ty tworząc użytkownika do bazy danych np. test

 

To użytkownik tej bazy danych będzie mógł nawiązać 20połączeń w tym samym momencie ;).

 

 

Odnośnie konta, możemy zbudować indywidualny plan ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zapoznania sie z naszą ofertą. Zapewniam że takich problemów u nas NIGDY Pan nie będzie miał.
Od razu odradzam 'kuszenie się' na takie oferty.

 

Jestem też troszkę zmieszany bo jedni mi piszą o np 30 jednoczesnych połączeniach do bazy a inni, że np 20 jednoczesnych połączeniach do bazy przez 1 użytkownika. Jeśli dobrze rozumuje to jeśli mam np 50 użytkowników na stronie, to lepiej mieć serwer który daje nawet mniejszy limit dla 1 użytkownika, niż taki który daje taki limit dla całej strony ? Czy jest to taki chwyt marketingowy i takie stwierdzenia sątakie same ?
To jest raczej błąd w komunikacji...

Nikt nie ustawi Ci limitu połączeń do bazy per użytkownik (gdzie użytkownik jest rozumiany jako osoba przeglądająca Twoją stronę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci z doświadczenia że duży WordPress (7k uu dziennie) nie zabiera więcej niż 12 jednoczesnych połączeń do bazy przypadających na 1 konto MySQL :- )

Oczywiście WordPress jest specyficzny, ale może Ci to dać jakiś pogląd na sytuacje.

Śmiem twierdzić że oferta webh powinna sprostać Twoim wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci z doświadczenia że duży WordPress (7k uu dziennie) nie zabiera więcej niż 12 jednoczesnych połączeń do bazy przypadających na 1 konto MySQL :- )

Oczywiście WordPress jest specyficzny, ale może Ci to dać jakiś pogląd na sytuacje.

Śmiem twierdzić że oferta webh powinna sprostać Twoim wymaganiom.

 

No tak, tylko ja mam stronę z grami online gdzie można zapisywać wynik w każdej grze i często wtedy pojawia się mój problem. Jeszcze mam na stronie wgrany community builder, który generuje troche zapytań ;) Przy 15 użytkownikach na stronie potrafi mi wywalić ten błąd. Jednak przy innej mojej stronce z grami, na tym samym serwerze z ovh już żadnych błędów nie wywala mimo iż więcej osób tam przebywa. Jednak tam już nie zapisuje się wyników, nie ma community buildera no i ilość zapytań jest znacznie niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Do jakiej kwoty pan szuka konta www ? Bo nigdzie nie widzę w postach... granicy.

Przy zakupie na rok możemy dać 12 % zniżki.

Mamy strony które mają nie raz po około 80 online i zero takich błędów.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Przecież napisał wyraźnie do 400-500 zł /rok...

 

 

Witam..

Faktycznie... Przepraszam musiałem przeskoczyć szybciej do dołu tematu.

 

Jeżeli między 400 a 500 zł to oferuje Pakiet

Pro Max

Pojemność 4 Gb

Transfer m/c 100 Gb

Kont e-mail 35

Baz mysql

reszta b/o

Cena 299 zł + domena gratis i dla pana rabat 12 % przy zakupie.

 

Panel Direct Admin PL Mysql5 php-4,5

 

Opisz szczegółowy w ofercie link u góry.

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisz szczegółowy w ofercie link u góry.

Ja tam nigdzie nie widzę limitu zapytań do bazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

50 limit zapytań ale jak mówię nie ma nigdzie nikt u nas takich błędów w/w.

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na IQ.pl nigdy nie spotkalem sie z bledem za duzej liczby polaczen, a uzywam juz ponad 2 lata. tak wiec moge ich polecic pod to zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem hosting w firmie Active Hosting Global Sun World Sebastian Miodek i jestem jak na razie zadowolony. Pomogli mi przenieść stronkę i pomogli we wszystkich problemach jakie się później pojawiły. Jak na razie żadnych błędów z brakiem połączenia do bazy nie zanotowałem i to jest dla mnie najważniejsze. Jestem jak na razie zadowolony i polecam innym tą firmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neteasy.pl kiedy pytałem się ich o limity to dostałem info ze unlimited wszystko oprócz CPU który jest limitowany 10 12 15% w zależności o pakietu. Jakość i support genialny ja osobiście polecam tą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Zakupiłem hosting w firmie Active Hosting Global Sun World Sebastian Miodek i jestem jak na razie zadowolony. Pomogli mi przenieść stronkę i pomogli we wszystkich problemach jakie się później pojawiły. Jak na razie żadnych błędów z brakiem połączenia do bazy nie zanotowałem i to jest dla mnie najważniejsze. Jestem jak na razie zadowolony i polecam innym tą firmę ;)

 

Witam.

Dziękujemy za taką opinię.

 

Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×