Skocz do zawartości
carlosglog

Hosting-wysoki transfer

Polecane posty

Witam serdecznie!

 

Mam dość dobrze rozwijające się forum(php by przemo), jednak na darmowym serwerze. Zamierzam przenieść je na prywatny serwer. Poszukuję oferty z bardzo wysokim transferem(nazwa.pl odpada) do ok 600zł/rok. Może być serwer dedykowany, o ile takie są za tą cenę. Wrzuciłem forum testowe na prywatny serwer, i 25 zarejestrowanych użytkowników przy dużej aktywnoście "zjadło" mi 1GB transferu/ 2 tyg. Na forum mam około 300 użytkowników i 90 000 postów. Początkowo chciałem brać progreso, jednak nie wiem czy wystarczy mi 50GB/miesiąc.  ;)  Może macie też jakieś pomysły by transfer zmniejszyć na PHP by przemo.

 

Możecie coś polecić dobrego?

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1GB transferu przez dwa tygodnie?

Nie pomyliłeś się czasem ;> jeżeli nie to przecież 50GB/mc starczy Ci spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana przema na np. phpbb3 da CI też mniejsze zużycie transferu(obciążenie też) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym, że się nie pomyliłem. Wyskoczyło mi 0,895gb zużytego transferu. Ja jestem zielony jeżeli chodzi o serwery, php itp. Forum założyłem dla jaj. Nie sądziłem, że jednak się to forum rozwinie. Na php by przemo zależy mi, gdyż jest tam zainstalowanych dużo Mod-ów, nie znam się za dobrze na ich instalacji, więc założenie forum z tyloma MODami to dla mnie rzecz niewykonalna.

Forum testowe chodzi na progreso. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią polecę Ci www.neteasy.pl. Na pewno się zmieścisz w 600zł/rok, bo u nich największy pakiet 90GB/mies. kosztuje 364,78 zł brutto z kodem promocyjnym -10%.. Chyba, że napiszesz do nich i ułożą Ci indywidualną ofertę.

 

P.S Opinie znajdziesz tutaj: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=8398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto zmienić skrypt forum na np. smf?

 

Zachęcam także do zapoznania się z naszą ofertą - plan Biznes Super, transfer 50GB każdy kolejny GB - 50gr.

http://netzip.pl/hosting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@carlosglog proszę Cię... na forum jest na prawdę masa informacji o ovh.pl - wystarczy tylko troszkę poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ovh masz wszystko super oprócz wielkości bazy i ilości zapytań. Weź neteasy PROMO25 i masz 25% upustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×