Skocz do zawartości
nvu

10 Darmowych kont na okres miesiąca ! FireHost.pl

Polecane posty

Jeżeli do jutra nie otrzymam danych na PM od czoobka, lucasa i rufika to będą jeszcze wolne 3 sztuki

 

 

Lucas juz dane dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

A ja mam takie pytanie. Zarówno do supportu (bo mi się kontakt mailowy urwał :-/), jak i do użytkowników kont z tej "promocji".

 

Czy też macie ograniczenie do jednej domeny?

 

Bo ja mam i tzw. nici z dodania kolejnej domeny, czyli w zasadzie nici z testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Na razie mogę tylko pochwalić.

Używam hostingu jako strony startowej dla przeglądarek dla siebie i rodziny (PHP + baza linków z MySQL), więc w moim przypadku liczy się raczej dostepność strony, a nie sprawność serwera przy dużej ilości użytkowników i ten warunek (dostępności) Firehost spełnia jak na razie doskonale. Nie było przypadku, by moja strona nie chciała się załadować (a ładuje się przy otwarciu każdej nowej zakładki!), więc mogę Was ocenić na razie bardzo dobrze.

Plusem jest także panel DirectAdmin, choć szkoda, że możliwość edycji własnej strefy DNS nie jest udostepniana w standardzie (co wyklucza ten hosting z pewnych moich zastosowań).

I jeszcze jedna sugestia: pracujcie nad panelem rozliczeniowym, bo na razie jest kiepsko z nim.

 

Dzięki za udostępnienie serwera do testów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się panel do rozliczeń jest taką "prowizorką" aby się nie pogłubić, zarządzanie dnsami możemy uruchomić na prośbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby się nie pogłubić

Błagam Cię...

Jako przedstawiciel firmy chociaż czytaj to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walnąłem na konto autobloga już jest ok 700 artów i działa bez jakich kolwiek problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po testach ;) Póki co chodziło wszystko szybko i sprawnie. Z supportu nie korzystałem to o czasie reakcji nie mam jak się wypowiedzieć.

 

Zapowiada się nieźle. Byleby NVU dobrał dobry stosunek ilości kont per maszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po testach ;) Póki co chodziło wszystko szybko i sprawnie.

HE + DA, co ma nie działać? :) (wybór HE był jednym z lepszych pomysłów nvu :) ).

 

Byleby NVU dobrał dobry stosunek ilości kont per maszyna :)

Raczej nie powinien mieć tego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×