Skocz do zawartości
Ignition

Hosting pod joomle

Polecane posty

Poszukuję dobrego Hostingu pod joomle.

 

Staty: średnio 600u dziennie, jednak moja stronka 2 razy w miesiącu ma wzrost trafficu - staty skaczą wtedy do 3000-5000 unikalnych odwiedzin.

Dobrze by było żeby w pakiecie były 3 bazy danych, transfer miesięczny jakieś 10GB (z możliwością ewentualnego dokupienia). Bardzo mi zależy na bezawaryjności. Ważną sprawą jest dla mnie także możliwość rozliczania miesięcznego. Obecnie mam hostingi w WEBD.pl, Proste.pl oraz Hostings.pl i poszukuję czegoś na innym IP.

 

Pozdrawiam:

Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam neteasy anrazie testowo ale na 99% biorę na rok serwerki moze w UK ale bardzo szybkie. Maszyna na której jest moje konto to 2x AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 4GB ramu i uptime 70 dni. Support błyskawiczny wczoraj o 1 w nocy ticket i odpowiedz w 10 minut. Pod joomle nada się znakomicie i masz spory zapas trafficu, użycie cpu dla pakietów to 10,12,15%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja polecam neteasy.pl :P Sam mam tam Joomla i jestem z działania bardzo zadowolony. Jeszcze nigdy nie miałem padu, mimo że na mojej stronie stale siedzi około 50 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą kont www.

Za 61zł brutto rocznie:

1GB Pojemności

10 GB miesięcznego transferu

dostęp ssh

Panel directadmin w wersji polskiej z dostępną autorską skórką.

Możliwość dokupienia transferu (50gr/1GB)

Darmowy okres próbny 7 dni - bez zobowiązań

Pomoc techniczna via livechat, telefon, email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://lh.pl taka zapomniana firma, dawno nie polecana. Ich serwery na pewno pociągnie joomlę :P Nie duże konta za to duża wydajność. To cecha charakterystyczna tej firmy. Płatność niestety co 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×