Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

[opinie] netzip.pl

Polecane posty

co do nazwa.pl i pomocy, zaczynając od tego że nie działają tam pliki .htaccess ale oni upierają że chodzą normalnie to poprosiłem o pokazanie takiego przykładowego pliku (mój plik działał na innych serwerach a na nazwa.pl żadnej reakcji) przerobiłem plik tak jak kazali i dalej nie działa, potem powiedzieli ze nie zajmują się takimi sprawami jak to...

 

Czyli nazwa.pl jest kiepska ale ............

Jedyny serwer z którego jestem zadowolony jest w nazwa.pl

Działa wszystko, chodzą pliki .htaccess i jest profesjonalne podejście do klienta.

 

No comment........ ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, chętnie poznam na nie odpowiedź, bo jest tam mój reseller. Stronka jak zwykle nie działa, serwer na którym jest strona nie odpowiada na ping  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

netzip.pl jest na liście nieopłaconych domen czyli w tej chwili strona im nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bo on jest człowiekiem specyficznym, no i istnieje juz tyle lat że trudno go nie znać i nie lubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie dość dziwna sytuacja. Netzip zapadło się i leży, ale klienci nie skarżą się za bardzo. Już przy paru godzinnym padzie pojawiają się nowe konta, które piszą skargi że strona nie działa. A tutaj nie ma czegoś takiego. Czyżby klienci wiedzieli że netzip przestaje istnieć i wcześniej się wynieśli ? a może strony klientów nadal działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, że właściciele netzip zapomnieli opłacić domenę ale nie ma to wpływu na działanie usług klientów i sytuacja wróci do normy kiedy się zorientują, że ich strona firmowa nie działa. Dlatego lepiej mieć ważne domeny opłacone na dłuższy okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Może tak być, że właściciele netzip zapomnieli opłacić domenę ale nie ma to wpływu na działanie usług klientów i sytuacja wróci do normy kiedy się zorientują, że ich strona firmowa nie działa. Dlatego lepiej mieć ważne domeny opłacone na dłuższy okres czasu.

 

3 tygodnie nie działa i właściciel netzip nie widzi ?

Dlaczego nic nie napisze w tym temacie... kiedyś się wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi reseller nie działa :) I za pewne nie będzie nikomu nie działa... Sądzę, że klienci dali sobie spokój i wynieśli się gdzie indziej ale z tą domeną to niezłe jaja  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) ale z tą domeną to niezłe jaja :)

Jakie tam jaja, jak firma się zwinęła to po co ma przedłużać domenę i wydawać 100 zł + VAT w home.pl, szkoda kasy.

 

 

@lalart

A co za różnica czy ważna domena będzie przedłużona na rok czy dwa, trzy lata, dokładnie po roku, dwóch, trzech można zapomnieć o przedłużeniu i tylko bez sensu się kasę z góry płaci, szczególnie, że ostanio domeny staniały to jeszcze w plecy z tego powodu byśmy byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lalart

A co za różnica czy ważna domena będzie przedłużona na rok czy dwa, trzy lata, dokładnie po roku, dwóch, trzech można zapomnieć o przedłużeniu i tylko bez sensu się kasę z góry płaci, szczególnie, że ostanio domeny staniały to jeszcze w plecy z tego powodu byśmy byli.

 

Tutaj się akurat nie zgodzę. Ja zawsze biorę domenę na dłuższy okres, ze względu na fakt iż z przedłużeniem jej (oprócz tego że trzeba pamiętać) zawsze wiążą się dodatkowe czynności. Które zajmują co prawda mało czasu, ale po co przysparzać sobie dodatkowych obowiązków. Tym bardziej, jeśli się posiada większą liczbę domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienci się nie skarżą, bo może niewielu ich było. Każdy kto korzystał z konta testowego, zanim zapłacił, szybko zorientował się, że płacić nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja się skarżyłem to zostałem pojechany przez panów specjalistów z wyższej strefy, więc po co inni mają się martwić o swoje prawa na tym forum? ja napisałem od razu jak 2 dni były problemy, później siadł serwer na dobre. moje konto nie działa. strona główna nie działa. Panowie pamiętacie jak było z A4? Jeżeli usługa nie spełnia naszych wymagań - firma powinna zwrócić kasę...

 

Coś wam nie pasuje, że zapłaciłem za to konto 40zl? Myślę, że droższego konta nie miałem niż 40zł na tydzień działania!

 

Zna ktoś adres siedziby? chętnie się tam przejadę, w końcu są wakacje...

 

a szanowny pan netzip który boi się odezwać na tym forum niech mnie nie straszy sądami za dopisanie prawdy na logu. Podkreślając tą firmę: wyłudzenie & oszustwo, w tym przypadku wątpię, żeby ktoś patrzył na regulamin. Tym więcej poszkodowanych się znajdzie tym bardziej ktoś dostanie po dupie.

 

Więc śmiało niech klienci tej firmy się wypowiadają.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
Zna ktoś adres siedziby? chętnie się tam przejadę, w końcu są wakacje...
Dane jakie były na stronie możesz jeszcze znaleść TU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się skarżyłem to zostałem pojechany przez panów specjalistów z wyższej strefy, więc po co inni mają się martwić o swoje prawa na tym forum? ja napisałem od razu jak 2 dni były problemy, później siadł serwer na dobre. moje konto nie działa. strona główna nie działa. Panowie pamiętacie jak było z A4? Jeżeli usługa nie spełnia naszych wymagań - firma powinna zwrócić kasę...

 

Coś wam nie pasuje, że zapłaciłem za to konto 40zl? Myślę, że droższego konta nie miałem niż 40zł na tydzień działania!

 

Zna ktoś adres siedziby? chętnie się tam przejadę, w końcu są wakacje...

 

a szanowny pan netzip który boi się odezwać na tym forum niech mnie nie straszy sądami za dopisanie prawdy na logu. Podkreślając tą firmę: wyłudzenie & oszustwo, w tym przypadku wątpię, żeby ktoś patrzył na regulamin. Tym więcej poszkodowanych się znajdzie tym bardziej ktoś dostanie po dupie.

 

Więc śmiało niech klienci tej firmy się wypowiadają.

 

pozdrawiam

 

Firma nie działała za długo, więc wcale bym się nie zdziwił jakbyś był sam. Na twoi miejscu zostawiłbym sprawę, 40 złotych to nie majątek, szkoda nerwów.

Gdyby nawet sprawa trafiła do sądu, w co bardzo wątpię, wydałbyś więcej na bilety i koszty sądowe.

 

Proponuję zamknąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma działała ponad rok, i na pewno nie jest jedynym oszukanym klientem. A to, że to tylko 40zł nie znaczy bynajmniej, że nie warto tego zgłosić. Z krzakami walczycie, a jak z dnia na dzień zwija się firma bez żadnej informacji to nie warto zgłaszać. Szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma nie działała za długo, więc wcale bym się nie zdziwił jakbyś był sam. Na twoi miejscu zostawiłbym sprawę, 40 złotych to nie majątek, szkoda nerwów.

Gdyby nawet sprawa trafiła do sądu, w co bardzo wątpię, wydałbyś więcej na bilety i koszty sądowe.

 

Proponuję zamknąć temat.

 

a ja bym akurat wydrążył temat, to nie jest tak że sparawa o 40zł. to odzyskanie 40 zł. i koniec.

mam pewne doświadczenie i powiem tak, dla ciebie to jest odzyskanie 40zł. , ale dla przegranego w tej sprawie to już nie jest 40z., do zapłacaneia tylko wiele , wiele więcej, więc jak nie chce zapłacić normalnie to nie ma sensu mieć jakichkolwiek skrupułów.

Przegrany poza kwotą sądzoną płaci także za rozprawę sądową, oraz za twojego adwokata, + ewentualne koszty komornika.

więc rachunek jest prosty: skoro ktoś uważa że dla ciebie jest problem iść do sądu , to niech się najpierw zastanowi co będzie jak rzeczywiście pójdziesz, kto więcej będzie się bujał i tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą:

 

Nazwa domeny netzip.pl oczekuje w kolejce na rejestrację. (netzip.pl)

 

Ciekaw jestem dalszych atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×